Idi na sadržaj

Preporučene poruke

auk2kk.jpg

Juče sam "slučajno", tokom druge četvrtine, dok smo u jednom momentu i gubili za jedan poen, rekao Meci i Gagetu kako će nam biti tesno sa Amerima, a oni krenuše da me neobaveštenog ispravljaju kako nismo u istoj grupi sa njima. Malo kasnije su s'vatili šta je pesnik 'teo da kaže. :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ono je bila utakmica... woooow :uzbud:

Sa druge planeteeee.... Bogdanović!!! Pokazao je ko je Bogdan Bogdanović, da ga zapamti celi svet :uzbud:

Sad, po nepisanom pravilu,

nećemo izgubiti od iste ekipe dva puta,

jer su i prošli okršaj tesno dobili... paaaa....

 

Lopta jeste okrugla, a ovo jeste Svetsko prvenstvo i u polufinalu igra Srbija  :srbija:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uopste nisam bila u fazonu gledanja Mundobasket-a  :neznam:  al' dan uoci igranja sa Brazilom gomila mojih prijatelja na FB izbacise statuse podrske momcima..pa ovo-ono...

:ces:  'ajde IvonKa ne budi neobavestena sedi i odgledaj. Leleeee al' ih pocepasmo! :lol: (to je zato sto sam JA gledala  :andjeo: ) :lol:

Tu se zagrejah da gledam dalje...valja i Francuze pocepati :kez: Uh, sinoc se vec malo vise nervirah aliiii..ooopet zato sto sam ja gledala :lol: pobedismo ih!

Divni su moci..svaka im cast!  :jupi: 

 

Ne brinite, gledacu i finale... ;)

 

:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooooooo, jedva čekam...lepo reče Sale: "Čuda su se dešavala i ranije, zašto se ne bi desilo i sada?!! Ono što treba da uradimo jeste da igramo 40 minuta najbolje što umemo bez obzira na rezultat."

I jeste tako i srećna sam što smo već DRUGI U SVETU

Dobro...ne bi mi smetalo ni da budemo prvaci :kez:

 

 

Za sve koji ne veruju u lepa čuda, ma koliko bila neverovatna, Mika Antić i njegova rečenica "Marš iz mog sokaka kad ne umeš da maštaš" - idealan su i zaključak, i najava onog što sledi.)

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije adekvatna tema (trebalo bi u Poslednji SMS..ali ovde mu je mesto)

 

SLO- "Mi se naoružali za navijanje. Ja kolače, dragi pljesku i Nikšićko"

Ja-"Za koga navija??? (wink) "

SLO-"Pa valda za rodbinu! Kaže nemoj da se vređamo(angry)"

 

:fijuk:

 

 Na živim mukama sam...ako gledam, (kakav sam urođeni baksuz) neće valjati po naše momke..a ako ne gledam umreću od muke i jeda što ne gledam pa neće valjati po mene.... :(

 

?!??!?!?!?

Kako da ne gledam??!?!?!?

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znači, čim sam se odmakla od televizora našim momcima krenulo....ali sunce ti žarko ovi ameri ne promašuju!!!
Znači crnci čim prohodaju počnu da đuskaju a kako im se hod stabilizuje dohvate se košarkaške lopte!!

 

Odoh sad u krevet, možda krene na bolje....

U svakom slučaju  ponos i čast je izaći na megdan protiv jake ekipe! 

Bravo momci sjajni ste! :srce:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...