Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 154
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Kad je već ubacivao nešto, mogao je i desetku. Iz ono malo iskustva što sam imao s njom, deluje mi daleko ozbiljnije od osmice.

A ako mene ko šta pita, za one koji su vezani za Majkrosoft i imaju koliko-toliko novu mašinu, od sveg srca preporučujem Desetku!

visual studio nesto zeza. iskopace njega bili 

Zakačene slike

Od njega su maznuli koncept, naravno unakaradivši ga.

 

Nego, nešto me nervira kod Windowsa generalno, a koliko vidim nije drugačije ni u desetci: Da bih skrolovao u nekom prozoru, moram najpre da kliknem u taj prozor da bih ga doveo u fokus, pa tek onda da pomerim sadržaj u njemu. Možda je sitnica, ali u Macu možeš da skroluješ u bilo kom prozoru ako vidiš makar mali deo tog prozora. Čak i ako je zatrpan sa deset drugih, nije bitno, bitno je da je strelica miša na njemu. Umnogome olakšava multitasking.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Oni nisu čitavi, majke mi. :blink: Korisnici će ih razapeti ako ne ponude mogućnost da se to pomeri na normalnije mesto. A dizajn je... :celepenka:

 

Izmišljaju toplu vodu, nema potrebe da traže novi način da urade isto, neka lepo prekopiraju sa Linuxa ili Maca kako izgleda minimalistički browser koji obavlja posao. Ako već sami ne znaju kako.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Šta je Microsoft spremio za danas?

IZVOR: BENCHMARK.RS

Microsoft danas u svojoj centrali diskutuje o planovima vezanim za Windows 10 kada su u pitanju potrošači, ali će isto tako i da demonstrira novu verziju Technical Previewa u kojoj se očekuju brojne funkcije.

 

Danas će biti objavljeno i kada će ona biti dostupna za korisnike Windows Insider programa, a to se očekuje ubrzo nakon ovog događaja, verovatno do kraja januara. Gabrijel Aul šef Windows Insider programa, poručio je juče u kratkom tvitu da će Microsoft objaviti novi Windows 10 Technical Preview "ubrzo nakon konferencije", sugerišući nam da će to biti do kraja januara.

 

Očekuje se da nova verzija Windows 10 Technical Previewa donese nove funkcije namenjene potrošačima kao što su Cortana i Continuum, koje nisu bile dostupne u verziji 9879, poslednjoj zvanično objavljenoj. Za očekivati je da nova verzija bude nazvana Windows 10 January Technical Preview, ali ćemo sve te detalje saznati danas kada stignu vesti iz Microsoft-ove centrale.

 

Događaj počinje u 18 časova po našem vremenu.

 

Ono što je sada već poznato je da verzija Windows 10 build 9901, koja je procurela krajem decembra, neće biti objavljena javno.

 

Verzija 9901:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol: Ne bih znao. Ovaj taskbar već deluje ok, sviđa mi se što je ovako blago zatamnjen, mada bi me i dalje nerviralo što je Start meni različite boje u odnosu na njega, i dalje mi to nije vizuelno uklopljeno do kraja. Cortana je zanimljiva, mada je verovatno uopšte ne bih koristio. Taj modern app window sad izgleda sasvim ok, mada bi trebao nasleđivati boju od standardnih prozora IMO. Deluje sve bolje i bolje. :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...