Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 154
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Kad je već ubacivao nešto, mogao je i desetku. Iz ono malo iskustva što sam imao s njom, deluje mi daleko ozbiljnije od osmice.

A ako mene ko šta pita, za one koji su vezani za Majkrosoft i imaju koliko-toliko novu mašinu, od sveg srca preporučujem Desetku!

visual studio nesto zeza. iskopace njega bili 

Zakačene slike

Ovo sa videa meni ne deluje vizuelno toliko tragično. Sam mnogo više volim kad elementi interfejsa imaju (jbm li ga, šta je prevod  za skeuomorphism?)... kad imaju oblik, visinu, trodimenzionalan izgled, ali na ovu jednostavnost na koju ide Microsoft nemam prigovor. Čak bih našao način da i ikonice pojednostavim tako da prate istu filozofiju, ovako deluju totalno neusklađeno s ostatkom sistema.

 

Pokrali su Linux onako najžešće, ali nema ko da ih tuži pa su bezbedni.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Баш волим када је све сведено и једноставно, али овај изглед нема везе са тим.

Изгледа као да су се играли средњошколци.

Мада, опе се ограђујем... ко зна како ће то до краја изгледати.

 

Pokrali su Linux onako najžešće, ali nema ko da ih tuži pa su bezbedni.

 

Па наравно. Они су познати лопови. Мада то са мулти скриновима уопште није Линуксов изум.

Амигин Воркбенџ га је имао још током осамдесетих.

Izmenjeno od strane člana Atreides
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dobro, prvi utisci:

 

- bagovito, ali očekivano, tek je alpha

- na crno-plavoj pozadini Start meni je neodlučan da li da uzme crnu ili plavu pozadinu :roll: Kad je sam dodeliš, radi.

- ...dok je default boja pozadine prozora na istom wallpaper-u isprano-plava. Sve su isprane.

- Multiple desktops radi kako treba, ali ne može drag&drop aplikacije u desktop po želji + šta im znači tamnosiva ispod spiska desktopa?

- Control panel jedva našao, nije default u Start meniju

- ...plus i dalje imaju dva komada Control panela

- pretraga radi kako treba, lepo i brzo, napokon

- ikonica za Windows explorer nije mogla gluplje ispasti, ja bih je lepšom napravio

- uopšte ikonice... treba im redizajn, uopšte se ne uklapaju u ovu simplistic varijantu sistema

- One Drive radi kao bekap, kad bih zadržao Windows bio bi zamenjen Copy-jem

- IE11 deluje da radi jako lepo (čitaj još se nije srušio), ovo pišem iz njega

 

Hm... radi brzo, to stoji. Nervira me što moraš da juriš podešavanja u dva zasebna control panela i što su ikonice kao pale s Marsa. Ostalo je sasvim ok, ali nema onog "vau" efekta kad stigne novi Windows... nešto je drugačije, nešto je isto, nit' smrdi nit' miriše.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...