Idi na sadržaj

Reputi ili lajkovi?!?


Reputi ili lajkovi?  

9 glasova

  1. 1. Reputi ili lajkovi?



Preporučene poruke

Pošto, na žalost, u ovoj verziji foruma ne mogu da istovremeno postoje i reputi i lajkovi, vreme je da se odlučimo. Šta biste više voleli?

Treću opciju, "ni jedno", nisam stavio, jer nije relevantna. Kome ne trebaju, neće ih koristiti.

Možete, al' ne morate komentarisati. Anketa će biti otvorena nekoliko nedelja, da i svi zainteresovani, pa i oni koji nisu baš svaki dan sa nama, imali mogućnost da glasaju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni reputi daleko više znače. Nije da lajkovi nemaju svoju vrednost. Ne u prebrojavanju ko je najvoljeniji, nego jednostavno ponekad imam potrebu složiti se sa nečijim pisanjem i reći da i ja isto mislim, a bez da ponavljam sve napisano.

No, i pored toga glasam za repute. Sa njima se, barem u ovom društvu, kaže mnogo. Uglavnom su to kratki komentari sa posebnim značenjem, koji se mogu brzo ostaviti i primaoc tačno zna na čega, koji post, se odnose. Mogu se te poruke reći i sa PP, ali to je mnogo duži put, jer se mora napraviti uvod, da bi se znalo na čega se komentar odnosi i sve gubi smisao.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da kažem samo da ću odlučiti na osnovu onoga što vi u ovoj temi izglasate, a da sam neću glasati jer je meni lično sasvim svejedno koji od načina davanja reputa će biti na snazi. Mislim da je tako najpoštenije. :)

 

Lepo rekao grešni.. :)

 

Glasala sam  za lajkove :lol: 

Jeste, nekada mi nedostaju vrcavi rep komentari.. 

No, što se mene tiče - može i bez njih. 

 

Opet sam u opoziciji :ggg: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ih, pa to mi je jasno kao dan (u vezi sa Vecom) :lol: 

Često se u rep komentarima kaže mnogo više nego u samom postu. 

Poštujem, samo da ne bude poJentiranja.

U prncipu, kada smo podizali forum, Morf i ja smo imali nesuglsice oko statistika.

Jeeer smatram da su statistike veliko zlo.. (bile nekada) 

 

Sada smo jedna lepa kompaktna družina. 

Biti će, kako ste vi odlučili. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hajde ti nama reci kakve to "verzije" reputa spominješ. Da i to ubacimo u anketu?

 

Izvini, nisam video odmah post. Pogrešno sam se odrazio, IPB i one repute koje od ranije poznajemo i ove trenutne lajkove naziva istim imenom "reputations", pa sam i ja upotrebio isti termin.

 

Opcije su:

Reputacije (samo pozitivne)

Reputacije (samo negativne)

Reputacije (i pozitivne i negativne)

Lajkovi

 

Za reputacije uzimam u obzir samo opciju 1, to smo imali ranije na vB. Protiv sam postojanja negativnih reputa, samo su pravili probleme.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E sad...ja sam vaspitačica...da prostite na izrazu...lajkovi i reputi, ovde na IPB su ustvari jedno te isto, samo se drugačije zovu...'el tako ???!

Koliko sam shvatila, onih klasičnih reputa više nema (zbog razlike ....IPB/vB)....ili grešim?

Mislim ti "lajkovi" ili pozitivne reputacije mi nekada prijaju da obeležim ono što je napisano a sviđa mi se...negativni (lično) mislim da nisu ni potrebni...mada bi ja najviše volela one stareeeeeeee repute...da u malo teksta "nasamo" kažem šta mislim o tom postu..

 

Eto...kaz'la sam i ja koju.. :kez:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E sad...ja sam vaspitačica...da prostite na izrazu...lajkovi i reputi, ovde na IPB su ustvari jedno te isto, samo se drugačije zovu...'el tako ???!

Koliko sam shvatila, onih klasičnih reputa više nema (zbog razlike ....IPB/vB)....ili grešim?

 

 

E bre kumo, pa sto si tako pametna i obrazovana?! Mi se ponadali ooonim reputima a ono cvrc...pih. Ne dade nam da zivimo u nadi :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...