Liga Evrope 2014/2015

16 poruka u ovoj temi

Napisano · Prijavi poruku

Danas se u Nionu u 13 časova održava žreb za prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope za sezonu 2014/2015.

Prvo kolo kvalifikacija (nosioci boldovani):

Grupa 1

Inter Baku (AZE)

Spartak Trnava (SVK)

Čukarički (SRB)

Koper (SVN)

Fljamurtari (ALB)

Sant Julia (AND)

Tiraspol (MDA)

Hibernians (MLT)

Sioni Bolnisi (GEO)

Čelik (MNE)

Grupa 2

Šahtjor Karagand (KAZ)

Široki Brijeg (BIH)

Birkirkara (MLT)

Vaduc (LIE)

Čikura Sačkere (GEO)

Diosđer (HUN)

Širak (ARM)

Kabala (AZE)

Turnovo (MKD)

Koledž Europa (GIB)

Grupa 3

Metalurg (MKD)

Kukeši (ALB)

Budućnost (MNE)

Split (CRO)

Liteks (BUL)

Folgore/Falćano (SMR)

Santa Koloma (AND)

Kairat Almati (KAZ)

Veris (MDA)

Mika (ARM)

Grupa 4

Botev (BUL)

Pjunik (ARM)

Željezničar (BIH)

Zimbru (MDA)

Rudar (SVN)

Ferencvaroš (HUN)

Astana (KAZ)

Sliema Vonderers (MLT)

Škendija 79 (MKD)

Lovćen (MNE)

Lači (ALB)

Libertas (SMR)

Grupa 5

Diferdanž (LUX)

Rozenborg (NOR)

Bromapojkarna (SWE)

Linfield (NIR)

Deri Siti (IRL)

Nome Kalju (EST)

Jelgava (LVA)

Fram (ISL)

B36 (FRO)

VPS (FIN)

Ejberistvid (WAL)

Atlantas (LTU)

Grupa 6

Aberdin (SCO)

Ženes Eš (LUX)

Trumse (NOR)

Ekranas (LTU)

MP-47 (FIN)

Bangor Siti (WAL)

Dundalk (IRL)

Stjarnan (ISL)

Krusejders (NIR)

Tartu (EST)

Fuglafjordur (FRO)

Daugava Rīga (LVA)

Grupa 7

Hafnarfjordur (ISL)

Geteborg (SWE)

Honko Espo (FIN)

Sligo Rovers (IRL)

Haugesund (NOR)

Daugava Daugavpils (LVA)

Fola Eš (LUX)

Víkingur (FRO)

Banga (LTU)

Silamae (EST)

Broton (WAL)

Glenavon (NIR)

Drugo kolo kvalifikacija

Spartak (RUS)

Hapoel Tel-Aviv (ISR)

1907 Kluž (ROU)

Leh (POL)

Slovan (CZE)

Bursaspor (TUR)*

Esbjerg (DEN)

Zulte Waregem (BEL)

Elfsborg (SWE)

Omonia (CYP)

Hajduk (CRO)

Molde (NOR)

Luzern (SUI)

CSKA (BUL)

Rijeka (CRO)

Groningen (NED)

Asteras (GRE)

Maderwel (SCO)

Zorja (UKR)

Mlada Boleslav (CZE)

AIK (SWE)

Nefči (AZE)

Petrolul (ROU)

Vojvodina (SRB)

Dinamo (BLR)

Grodig (AUT)

St Pölten (AUT)

Zestafoni (GEO)

Ruh (POL)

Sarajevo (BIH)

Hapoel Bir Šiva (ISR)

Šahtjor (BLR)

Đer (HUN)

Sent Džonston (SCO)

Zaviša (POL)

Neman (BLR)

Košice (SVK)

Jagodina (SRB)

Trenčín (SVK)

Gorica (SVN)

RoPS (FIN)

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano (izmenjeno) · Prijavi poruku

Rezultati žreba

Prvo kolo (3-10 jul 2014.):

Rudar (SLO) - Lači (ALB)

Diferdanž (LUX) - Atlantas (LTU)
VPS (FIN) - Bromapojkarna (SWE)
B36 (FRO) - Linfild (NIR)
Fram (ISL) - Nome Kalju (EST)
Rozenborg (NOR) - Jelgava (LVA)
Deri Siti (IRL) - Ejberistvid (WAL)
Aberdin (SCO) - Daugava (LVA)
Tartu (EST) - Tromzo (NOR)
Krusejders (NIR) - Ekranas (LTU)
Stjarnan (ISL) - Bangor Siti (WAL)
Ženes Eš (LUX) - Dundalk (IRL)
MP-47 (FIN) - Fuglafjordur (ISL)
FH (ISL) - Glenavon (NIR)
Silamae (EST) - Honka (FIN)
Banga (LTU) - Sligo Rovers (NIR)
Vikingur (FRO) - Daugavpils (LVA)
Geteborg (SWE) - Fola Eš (LUX)
Haugesund (NOR) - Broton (WAL)
Sioni Bolnisi (GEO) - Fljamurtari (ALB)
Tiraspol (MDA) - Inter Baku (AZE)
Hibernians (MLT) - Spartak (SVK)
Santa Julija (AND) - Čukarički (SRB)
Koper (SLO) - Čelik (MNE)
Turnovo (MKD) - Čikura Sačkere (GEO)
Širak (ARM) - Šahtjor (KAZ)
Kabala (AZE) - Široki Brijeg (BIH)
Diosđer (HUN) - Birkirkara (MLT)
Vaduc (SUI) - Koledž Evropa (GIB)
Veris (MDA) - Liteks (BUL)
Santa Koloma (AND) - Metalurg (MKD)
Kairat (KAZ) - Kukeši (ALB)
Folgore (SMR) - Budućnost (MNE)
Split (CRO) - Mika (ARM)
Botev (BUL) - Libertas (SMR)
Lovćen (MNE) - Željezničar (BIH)
Škendija (ALB) - Zimbru (MDA)
Sliema Vonderers (MLT) - Ferencvaroš (HUN)
Pjunik (ARM) - Astana (KAZ)

 

Drugo kolo
Đer (HUN) - Geteborg/Fola Eš
Molde (NOR) - Gorica (SLO)
Lovćen/Željezničar - Santa Koloma/Metalurg
Fram/Nome Kalju - Leh (POL)
Dinamo (BLR) - MP-47/Fuglafjordur
Neman (BLR) - FH/Glenavon
Hapoel Bir Šiva (ISR) - Split/Mika
Slovan (CZE) - Košice (SVK)
Vikingur/Daugavpils - Tartu/Tromzo
Petrolul (ROM) - Sioni Bolnisi/Fljamurtari
Santa Julija/Čukarički - Grodig (AUT)
Kluž (ROM) - Jagodina (SRB)
Modervel (SCO) - Stjarnan/Bangor Siti
Hibernians/Spartak - Zestafoni (GEO)
Krusejders/Ekranas - VPS/Bromapojkarna
Aberdin/Daugava - Groningen
Bursaspor (TUR) - Turnovo/Čikura Sačkere
Nefči (AZE) - Koper/Čelik
B36 Torshavn/Linfild - AIK (SWE)
Rijeka (CRO) - Sliema Vonderers/Ferencvaroš
Folgore/Budućnost - Omonija (CYP)
Mlada Boleslav (CZE) - Kabala/Široki Brijeg
Lucern (SUI) - Sent Džonston (SCO)
Rudar/Lači - Zorja (UKR)
Rozenborg/Jelgava - Banga/Sligo
Diferdanž/Atlantas - Širak/Šahtjor
Sarajevo (BIH) - Haugesund/Broton
Zulte Varegem (BEL) - Zaviša (POL)
Silamae/Honka - Krasnodar (RUS)
CSKA (BUL) - Škendija/Zimbru
Deri Siti/Ejberistvid - Šahtjor (BLR)
Ruh (POL) - Vaduc/Koledž Evropa
Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Pjunik/Astana
Trenčin (SVK) - Vojvodina (SRB)
Veris/Liteks - Diosđer/Birkirkara
Botev (BUL) - Libertas/Sankt Polten
Asteras (GRE) - ROPS (FIN)
Hajduk (CRO) - Ženes Eš/Dundalk
Kairat/Kukeši - Esbjerg (DEN)
Elfsborg (SWE) - Tiraspol/Inter Baku

Izmenjeno od strane člana Morpheus

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Prvo kolo (3-10 jul 2014.):
Rudar (SLO) 1:1 Lači (ALB)
Diferdanž (LUX) 1:0 Atlantas (LTU)
VPS (FIN) 2:1 Bromapojkarna (SWE)
B36 (FRO) 1:2 Linfild (NIR)
Fram (ISL) 0:1 Nome Kalju (EST)
Rozenborg (NOR) 4:0 Jelgava (LVA)
Deri Siti (IRL) 4:0 Ejberistvid (WAL)
Aberdin (SCO) 5:0 Daugava (LVA)
Tartu (EST) 0:7 Tromzo (NOR)
Krusejders (NIR) 3:1 Ekranas (LTU)
Stjarnan (ISL) 4:0 Bangor Siti (WAL)
Ženes Eš (LUX) 0:2 Dundalk (IRL)
MP-47 (FIN) 1:0 Fuglafjordur (ISL)
FH (ISL) 3:0 Glenavon (NIR)
Silamae (EST) 2:1 Honka (FIN)
Banga (LTU) 0:0 Sligo Rovers (NIR)
Vikingur (FRO) 2:1 Daugavpils (LVA)
Geteborg (SWE) 0:0 Fola Eš (LUX)
Broton (WAL) 1:1 Haugesund (NOR)
Sioni Bolnisi (GEO) 2:3 Fljamurtari (ALB)
Tiraspol (MDA) 2:3 Inter Baku (AZE)
Hibernians (MLT) 2:4 Spartak (SVK)
Čukarički (SRB) 4:0 Santa Julija (AND)
Čelik (MNE) 0:5 Koper (SLO)
Turnovo (MKD) 0:1 Čikura Sačkere (GEO)
Širak (ARM) 1:2 Šahtjor (KAZ)
Kabala (AZE) 0:2 Široki Brijeg (BIH)
Diosđer (HUN) 2:1 Birkirkara (MLT)
Vaduc (SUI) 3:0 Koledž Evropa (GIB)
Veris (MDA) 0:0 Liteks (BUL)
Santa Koloma (AND) 0:3 Metalurg (MKD)
Kairat (KAZ) 1:0 Kukeši (ALB)
Folgore (SMR) 1:2 Budućnost (MNE)
Split (CRO) 2:0 Mika (ARM)
Botev (BUL) 4:0 Libertas (SMR)
Željezničar (BIH) 0:0 Lovćen (MNE)
Škendija (ALB) 2:0 Zimbru (MDA)
Sliema Vonderers (MLT) 1:1 Ferencvaroš (HUN)
Pjunik (ARM) 1:4 Astana (KAZ)

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Rezultati prvog kola kvalifikacija:

 

Lači - Rudar 1:1 (2:2) Lači na penale

Atlantas - Diferdanž 3:1 (3:2)

Bromapojkarna - VPS 2:0 (3:2)

Linfild - B36 1:1 (3:2)

Nome Kalju - Frem 2:2 (3:2)

Jelgava - Rozenborg 0:2 (0:6)

Ejberistvid - Deri Siti 0:5 (0:9)

Daugava - Aberdin 0:3 (0:8)

Tromzo - Tartu 6:1 (13:1)

Ekranas - Krusejders 1:2 (2:5)

Bangor Siti - Stjarnan 0:4 (0:8)

Dundalk - Ženes Eš 3:1 (5:1)

Fuglafjordur - MP-47 0:0 (0:1)

Glenavon - FH 2:3 (2:6)

Honka - Silamae 3:2 (4:4) Silamae na gol u gostima

Sligo Rovers - Banga 4:0 (4:0)

Daugavpils - Vikingur 1:1 (2:3)

Fola Eš - Geteborg 0:2 (0:2)

Haugesund - Broton 2:1 (3:2)

Fljamurtari - Sioni Bolnisi 1:2 (4:4) Fljamurtari na gol u gostima

Inter Baku - Tiraspol 3:1 (6:3)

Spartak - Hibernians 5:0 (9:2)

Santa Julija - Čukarički 0:0 (0:4)

Koper - Čelik 4:0 (9:0)

Čikura Sačkere - Turnovo 3:1 (4:1)

Šahtjor - Širak 3:1 (5:2)

Široki Brijeg - Kabala 3:0 (5:0)

Birkirkara - Diosđer 1:4 (2:6)

Koledž Evropa - Vaduc 0:1 (0:4)

Liteks - Veris 3:0 (3:0)

Metalurg - Santa Koloma 2:0 (5:0)

Kukeši  - Kairat 0:0 (0:1)

Budućnost - Folgore 3:0 (5:1)

Mika - Split 1:1 (1:3)

Libertas - Botev 0:2 (0:6)

Lovćen - Željezničar 0:1 (0:1)

Zimbru - Škendija 2:0 (3:2)

Ferencvaroš - Sliema 2:1 (3:2)

Astana - Pjunik 2:0 (6:1)

 

Drugo kolo
Đer (HUN) - Geteborg
Molde (NOR) - Gorica (SLO)
Metalurg - Željezničar
Nome Kalju - Leh (POL)
Dinamo (BLR) - MP-47
Neman (BLR) - FH
Split - Hapoel Bir Šiva (ISR)
Košice (SVK) - Slovan (CZE)
Vikingur - Tromzo
Petrolul (ROM) - Fljamurtari
Čukarički - Grodig (AUT)
Kluž (ROM) - Jagodina (SRB)
Modervel (SCO) - Stjarnan
Zestafoni (GEO) - Spartak
Bromapojkarna - Krusejders
Aberdin - Groningen
Bursaspor (TUR) - Turnovo
Nefči (AZE) - Koper
Linfild - AIK (SWE)
Rijeka (CRO) - Ferencvaroš
Budućnost - Omonija (CYP)
Mlada Boleslav (CZE) - Široki Brijeg
Lucern (SUI) - Sent Džonston (SCO)
Lači - Zorja (UKR)
Rozenborg - Sligo
Atlantas - Šahtjor
Sarajevo (BIH) - Haugesund
Zulte Varegem (BEL) - Zaviša (POL)
Silamae - Krasnodar (RUS)
CSKA (BUL) - Zimbru
Deri Siti - Šahtjor (BLR)
Ruh (POL) - Vaduc
Astana - Hapoel Tel-Aviv (ISR)
Trenčin (SVK) - Vojvodina (SRB)
Liteks - Diosđer
Botev (BUL) - Sankt Polten
ROPS (FIN) - Asteras (GRE)
Dundalk - Hajduk (CRO)
Kairat - Esbjerg (DEN)
Elfsborg (SWE) - Inter Baku

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Drugo kolo
Đer (HUN) - Geteborg 0:3
Molde (NOR) - Gorica (SLO) 4:1
Metalurg - Željezničar 0:0
Nome Kalju - Leh (POL) 1:0
Dinamo (BLR) - MP-47 3:0
Neman (BLR) - FH 1:1
Split - Hapoel Bir Šiva (ISR) 2:1
Košice (SVK) - Slovan (CZE) 0:1
Vikingur - Tromzo 0:0
Petrolul (ROM) - Fljamurtari 2:0
Čukarički - Grodig (AUT) 0:4
Kluž (ROM) - Jagodina (SRB) 0:0
Madervel (SCO) - Stjarnan 2:2
Zestafoni (GEO) - Spartak 0:0
Bromapojkarna - Krusejders 4:0
Aberdin - Groningen 0:0
Bursaspor (TUR) - Čikura 0:0
Nefči (AZE) - Koper 1:2
Linfild - AIK (SWE) 1:0
Rijeka (CRO) - Ferencvaroš 1:0
Budućnost - Omonija (CYP) 0:2
Mlada Boleslav (CZE) - Široki Brijeg 2:1
Lucern (SUI) - Sent Džonston (SCO) 1:1
Lači - Zorja (UKR) 0:3
Rozenborg - Sligo 1:2
Atlantas - Šahtjor 0:0
Sarajevo (BIH) - Haugesund 0:1
Zulte Varegem (BEL) - Zaviša (POL) 2:1
Silamae - Krasnodar (RUS) 0:4
CSKA (BUL) - Zimbru 1:1
Deri Siti - Šahtjor (BLR) 0:1
Ruh (POL) - Vaduc 3:2
Astana - Hapoel Tel-Aviv (ISR) 3:0
Trenčin (SVK) - Vojvodina (SRB) 4:0
Liteks - Diosđer 0:2
Botev (BUL) - Sankt Polten 2:1
ROPS (FIN) - Asteras (GRE) 1:1
Dundalk - Hajduk (CRO) 0:2
Kairat - Esbjerg (DEN) 1:1
Elfsborg (SWE) - Inter Baku 0:1

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Revanš mečevi  drugog kola kvalifikacija:

Željezničar - Metalurg Skopje 2:2 (2:2)

Šahtjor - Atlantas 3:0 (3:0)

Hapoel Bir Šiva - Split 0:0 (1:2)

MIPA - Dinamo Minsk 0:0 (0:3)

Omonija - Budućnost 0:0 (2:0)

Krasnodar - Silamae 5:0 (9:0)

Haugesund - Sarajevo 1:3 (2:3)

Inter Baku - Elfsborg 0:1 (1:1)

Esbjerg - Kairat 1:0 (2:1)

Zimbru - CSKA Sofija 0:0 (1:1)

Šahtjor Soligorsk - Deri Siti 5:1 (6:1)

Vaduc - Ruh 0:0 (2:3)

Hapoel Tel Aviv - Astana 1:0 (1:3)

Čikura - Bursaspor 0:0 (0:0)

AIK - Linfild 2:0 (2:1)

Slovan - Košice 3:0 (4:0)

Tromzo - Vikingur

Fljamurtari - Petrolul 1:3 (1:5)

Grodig - Čukarički 1:2 (5:2)

Leh - Nome Kalju 3:0 (3:1)

Geteborg - Đer 0:1 (3:1)

Spartak Trnava - Zestafoni 3:0 (3:0)

Zorja - Lači 2:1 (5:1)

Groningen - Aberdin 1:2 (1:2)

Zaviša - Zulte Varegem 1:3 (2:5)

Asteras - Rops 4:2 (5:3)

Sligo Rovers - Rozenborg 1:3 (3:4)

Vojvodina - Trenčin 3:0 (3:4)

Hajduk - Dundalk 1:2 (3:2)

Diosđer - Liteks 1:2 (3:2)

Široki Brijeg - Mlada Boleslav 0:4 (1:6)

Ferencvaroš - Rijeka 1:2 (1:3)

Koper - Nefči 0:2 (2:3)

Jagodina - Kluž 0:1 (0:1)

Gorica - Molde 1:1 (2:5)

Krusejders - Bromapojkarna 1:1 (1:5)

Sent Džonston - Lucern 1:1 (2:2)

Sankt Polten - Botev 2:0 (3:2)

FH - Neman 2:0 (3:1)

Stjarnan - Madervel 3:2 (5:4)

Dinamo Moskva - Hapoel Kirjat Šmona

Jang Bojs - Ermis Aradipu

Klub Briž - Brondbi

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Treće kolo kvalifikacija:

Šahtjor - Hajduk 4:2

Astana - AIK 1:1

Nefči - Čikura 0:0

Astra - Slovan 3:0

Dinamo Moskva - Hapoel Kirjat Šmona 1:1

Elfsborg - Hafnarfjordur 4:1

Omonija - Metalurg 3:0

Ruh - Esbjerg 0:0

Bromapojkarna - Torino 0:3

Dinamo Minsk - Kluž 1:0

Geteborg - Rio Ave 0:1

Karabukspor - Rozenborg 0:0

Mlada Boleslav - Olimpik Lion 1:4

PSV - Sankt Polten 1:0

Trenčin - Hal 0:0

Jang Bojs - Ermis Aradipu 1:0

Zorja - Molde 1:1

Petrolul - Viktorija Plzenj 1:1

Split - Černomorec 2:0

Vikingur - Rijeka 1:5

Zulte Varegem - Šahtjor Soligorsk 2:5

Klub Briž - Brondbi 3:0

Diosđer - Krasnodar 1:5

Majnc - Asteras 1:0

Real Sosijedad - Aberdin 2:0

Sarajevo - Atromitos 1:2

Stjarnan - Leh 1:0

Sent Džonston - Spartak Trnava 1:2

Grodig - Zimbru 1:2

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Revanš mečevi trećeg kola kvalifikacija (ukupan rezultat u zagradi):
Hajduk - Šahtjor 3:0 (5:4)
AIK - Astana 0:3 (1:4)
Čikura - Nefči 2:3 (2:3)
Slovan - Astra 2:3 (2:6)
Hapoel Kirjat Šmona - Dinamo Moskva 1:2 (2:3)
Hafnarfjordur - Elfsborg 2:1 (3:5)
Metalurg - Omonija 0:1 (0:4)
Esbjerg - Ruh 2:2 (2:2)
Torino - Bromapojkarna 4:0 (7:0)
Kluž - Dinamo Minsk 0:2 (0:3)
Rio Ave - Geteborg 0:0 (1:0)
Rozenborg - Karabukspor 1:1 (1:1)
Olimpik Lion - Mlada Boleslav 2:1 (6:2)
Sankt Polten - PSV 2:3 (2:4)
Hal - Trenčin 2:1 (2:1)
Ermis Aradipu - Jang Bojs 0:2 (0:3)
Molde - Zorja 1:2 (2:3)
Viktorija Plzenj - Petrolul 1:4 (2:5)
Černomorec - Split 0:0 (0:2)
Rijeka - Vikingur 4:0 (9:1)
Šahtjor Soligorsk - Zulte Varegem 2:2 (7:4)
Brondbi - Klub Briž 0:2 (0:5)
Krasnodar - Diosđer 3:0 (8:1)
Asteras - Majnc 3:1 (3:2)
Aberdin - Real Sosijedad 2:3 (2:5)
Atromitos - Sarajevo 1:3 (3:4)
Leh - Stjarnan 0:0 (0:1)
Spartak Trnava - Sent Džonston 1:1 (3:2)
Zimbru - Grodig 0:1 (2:2)

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Žreb za plej of kvalifikacija za Ligu Evrope:

Sarajevo - Borusija Menhengladbah

Astana - Viljareal

Cvole - Sparta Prag

Asteras - Makabi Tel-Aviv

Dnjepr - Hajduk

Karabag - Tvente

Hafnarfjordur - Rapid

Zimbru - PAOK

Omonija - Dinamo Moskva

Olimpik Lion - Astra

Nefči - Partizan

Elfsborg - Rio Ave

Karabukspor - Sent Etjen

Panatinaikos - Mitjiland

Grashopers - Klub Briž

Rijeka - Šerif

Apolon - Lokomotiv

Jang Bojs - Debrecin

Spartak Trnava - Cirih

AEL - Totenhem

Dinamo Minsk - Nacional

Petrolul - Dinamo Zagreb

Trabzonspor - Rostov

Split - Torino

Aktobe - Legija

Lokeren - Hal

Ruh - Metalist

PSV - Šahtjor

Stjarnan - Inter

Fejnord - Zorja

Real Sosijedad - Krasnodar

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Ovi sinji kukavci dali jedan gol i pobedili sa 3:2, gosti nisu dobro proučili dogovor oko rezultata, rano dali dva gola pa se onda mučili da se autogoluju do 3:2. :hahaha::hhh::hahaha:

 

Sa'ću objavim rezultate, samo da prestanem da se smejem. :hhh:

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Plej of kvalifikacija za Ligu Evrope:
Sarajevo - Borusija Menhengladbah 2:3
Astana - Viljareal 0:3
Cvole - Sparta Prag 1:1
Asteras - Makabi Tel-Aviv 2:0
Dnjepr - Hajduk
Karabag - Tvente 0:0
Hafnarfjordur - Rapid 2:1
Zimbru - PAOK 1:0
Dinamo Moskva - Omonija 2:2
Olimpik Lion - Astra 1:2
Partizan - Nefči 3:2
Elfsborg - Rio Ave 2:1
Karabukspor - Sent Etjen 1:0
Panatinaikos - Mitjiland 4:1
Grashopers - Klub Briž 1:2
Rijeka - Šerif
Apolon - Lokomotiv 1:1
Jang Bojs - Debrecin 3:1
Spartak Trnava - Cirih 1:3
AEL - Totenhem 1:2
Dinamo Minsk - Nacional 2:0
Petrolul - Dinamo Zagreb 1:3
Trabzonspor - Rostov 2:0
Split - Torino 0:0
Aktobe - Legija 0:1
Lokeren - Hal 1:0
Ruh - Metalist 0:0
PSV - Šahtjor 1:0
Stjarnan - Inter
Zorja - Fejnord 1:1
Real Sosijedad - Krasnodar 1:0

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Plej of kvalifikacija za Ligu Evrope:
Borusija Menhengladbah - Sarajevo 7:0 (10:2)
Viljareal - Astana 4:0 (7:0)
Sparta Prag - Cvole 3:1 (4:2)
Makabi Tel-Aviv - Asteras 3:1 (3:3)
Hajduk - Dnjepr 0:0 (1:2)
Tvente - Karabag 1:1 (1:1)
Rapid - Hafnarfjordur 3:3 (4:5)
PAOK - Zimbru 4:0 (4:1)
Omonija - Dinamo Moskva 1:2 (3:4)
Astra - Olimpik Lion 0:1 (2:2)
Nefči - Partizan 1:2 (3:5)
Rio Ave - Elfsborg 1:0 (2:2)
Sent Etjen - Karabukspor 1:0 (1:1) (4:3)
Midtjiland - Panatinaikos 1:2 (2:6)
Klub Briž - Grashopers 1:0 (3:1)
Šerif - Rijeka 0:3 (0:4)
Lokomotiv - Apolon 1:4 (2:5)
Debrecin - Jang Bojs 0:0 (1:3)
Cirih - Spartak Trnava 1:1 (4:2)
Totenhem - AEL 3:0 (5:1)
Nacional - Dinamo Minsk 2:3 (2:5)
Dinamo Zagreb - Petrolul 2:1 (5:2)
Rostov - Trabzonspor 0:0 (0:2)
Torino - Split 1:0 (1:0)
Legija - Aktobe 2:0 (3:0)
Hal - Lokeren 2:1 (2:2)
Metalist - Ruh 1:0 (1:0)
Šahtjor - PSV 0:2 (0:3)
Inter - Stjarnan 6:0 (9:0)
Fejnord - Zorja 4:3 (5:4)
Krasnodar - Real Sosijedad 3:0 (3:1)

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

LIGA EVROPE - RASPORED PO GRUPAMA

 

GRUPA A 

Viljareal

Borusija Menhengladbah

Cirih

Apolon Limasol

 

GRUPA B

FC Kopenhagen

Klub Briž

Torino

HJK Helsinki

 

GRUPA C

Totenhem

Bešiktaš

Partizan

Asteras Tripolis

 

GRUPA D

RB Salcburg

Seltik

Dinamo Zagreb

Astra Đurđu

 

GRUPA E

PSV Ajndhoven

Panatinaikos

Eštoril

Dinamo Moskva

 

GRUPA F

Inter

Dnjepr

Sent Etjen

Karabag Agdam

 

GRUPA G

Sevilja

Standard

Fejnord

Rijeka

 

GRUPA H

Lil

Volfsburg

Everton

Krasnodar

 

GRUPA I

Napoli

Sparta Prag

Jang Bojs

Slovan Bratislava

 

GRUPA J

Dinamo Kijev

Steaua

Rio Ave

Alborg

 

GRUPA K

Fiorentina

PAOK

Gengan

Dinamo Minsk

 

GRUPA L

Metalist Harkov

Trabzonspor

Legija Varšava

Lokeren

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

18. septembar 19:00 - 21:00
Karabag - Sent Etjen 0:0
Apolon - Cirih 3:2
Borusija Menhengladbah - Viljareal 1:1
Bešiktaš - Asteras 1:1
Klub Briž - Torino 0:0
Dinamo Zagreb - Astra 5:1
Dnjepr - Inter 0:1
Kopenhagen - HJK Helsinki 2:0
Panatinaikos - Dinamo Moskva 1:2

Partizan - Totenhem 0:0
PSV - Eštoril 1:0
Salcburg - Seltik 2:2
Everton - Volfsburg 4:1
Fiorentina - Gengan 3:0
Legia - Lokeren 1:0
Lil - Krasnodar 1:1
Metalist Harkov - Trabzonspor 1:2
Napoli - Sparta 3:1
PAOK - Dinamo Minsk 6:1
Rio Ave - Dinamo Kijev 0:3
Sevilja - Fejnord 2:0
Standard - Rijeka 2:0
Steaua - Alborg 6:0
Jang Bojs - Slovan 5:0

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

02. oktobar 19:00 - 21:00

Dinamo Moskva - PSV 1:0
Krasnodar - Everton 1:0
Alborg - Rio Ave 1:0
Dinamo Kijev - Steaua 3:1
Dinamo Minsk - Fiorentina 0:3
Fejnord - Standard 2:1
Gengan - PAOK 2:0
Lokeren - Metalist 1:0
Rijeka - Sevilja 2:2
Slovan - Napoli 0:2
Sparta - Jang Bojs 3:1
Trabzonspor - Legija 0:1
Volfsburg - Lil 1:1
Asteras - Partizan 2:0
Astra - Salcburg 1:2
Seltik - Dinamo Zagreb 1:0
Eštoril - Panatinaikos 2:0
HJK Helsinki - Klub Briž 0:3
Inter - Karabag 2:0
Sent Etjen - Dnjepr 0:0
Torino - Kopenhagen 1:0
Totenhem - Bešiktaš 1:1
Viljareal - Apolon 4:0
Cirih - Borusija Menhengladbah 1:1

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisano · Prijavi poruku

Partizan na dobrom putu da obori rekord evropskih takmičenja po broju minuta bez postignutog gola. :hhh:

Podeli ovu poruku


Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali

Morate da budete član da biste komentarisali

Kreirajte nalog

Napravite nalog na našem forumu. Veoma je jednostavno!


Registrujte novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog? Prijavite se ovde.


Prijavite se odmah