Idi na sadržaj

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Brazil 2014


Preporučene poruke

  • Odgovori 51
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja, koja ne gledam sport sinoć sam gledala fudbal. Naravno navijala sam za Nemce jer..  

Sada je sve završeno pa nije teško dobru prognozu. Bio sam siguran pre početka prvenstva da će Brazil kao domaćin biti prvak sveta ali eto nije... Posle prvog kruga sam promenio mišljenje i tipovao na

Sinak ti bio dobar u tim predviđanjima do juče, da se nije zaljubio danas? :lol:

Italija je prvak! :kez:

Sinak je i danas rekao za Urugvaj, a mali komšija,

inače fanatik za Engleze se :krsti: i reče da lupa

kao i njegova majka... :lol:

Bili kod nas, gledali svi zajedno utakmicu i

malopre ode dete svojoj kući sa :( (ovakvom facom)

:cica:

A za Italijane - ne znam :beyond:

Ja navijaaaam :ajde: :ajde: :ajde:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Moja prognoza je sledeća:

Brazil prolazi Boliviju, Nemačka će da izbaci Francusku, Belgija će poslati Argentinu kući i na kraju Holandija ide kući posle utakmice sa Kostarikom! E takoc....  :uredu:

 

Ko ima novaca za kladionicu neka prepiše moju prognozu, ne tražim procenat!!! :roll:

 

Ima nas i koji citamo sta drugi napisu... :laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja prognoza je sledeća:

Brazil prolazi Boliviju, Nemačka će da izbaci Francusku, Belgija će poslati Argentinu kući i na kraju Holandija ide kući posle utakmice sa Kostarikom! E takoc....  :uredu:

 

Ko ima novaca za kladionicu neka prepiše moju prognozu, ne tražim procenat!!! :roll:

Za sada sam dobar, nepogresiv tacnije receno... Ajmo daljeee.....mada bih voleo da pogresim i da Argentina pobedi Belgiju ali tesko  B)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sada je sve završeno pa nije teško dobru prognozu. Bio sam siguran pre početka prvenstva da će Brazil kao domaćin biti prvak sveta ali eto nije... Posle prvog kruga sam promenio mišljenje i tipovao na nemce koji su eto trijunfovali. Moje simpatije sinoć bile su na strani argentinaca zbog Mesija. Sinoć sam baš pričao jednoj dami kako sam ima prilike da letim sa nekim argetinskim pilotima i da sam od njoh čuo da Mesi i nije baš obožavan od ljubitelja fudbala u svojoj zemlji ali ja ga baš obožavam i mislim da je i pored svega igrač broj jedan u svetu. Žao mi je što je igrao na jako skromnom nivou, nije sinoć iskoristio svoje šanse i polušanse da postigne gol koji bi odlučio pobednika u regularnom toku meča i time zasenio staru narkomansku kajlu Maradonu...

 

Elem,

nemcima sve čestitke jer su najviše pokazali, a ja ću još neko vreme u sebi nositi žal što nije pobedila Argentina. Naravno, posle ću sve to da zaboravim i biće mi svejedno  :laugh: .

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajoooj :ajme: da se odazovem i ja...

Gledala i razočarala se :dry:

Navijala za Argentinu, zdušno,

i nikad ne bih mogla navijati za Nemce :jok:

Rukovodeći se onim Vecinim postom, jeste da sam imala baku koja je tamo živela,

a sad imam brata... ipak - nema šanse :jokjok:

 

Žao mi je što su Nemci imali mrvu više sreće i realizovali onu priliku,

kao što mi je žao za one propuštene prilike Argentinaca...

 

Druga priča je, što su Nemci - ruku na srce i iskreno -

zaista pokazali zavidnu igru tokom celog prvenstva,

ja jednostavno ne mogu da navijam za njih :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...