Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 390
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Nego šta upravo sam ušla unutra nakon tročasovnog igranjca, red igranjca, red lopatanja i takooo... Zima je najlepše godišnje doba kad ovako zabeli :uredu:

Volimmmmmmmm sneg!!  Volim zimu! I šetam se...i uživam!   

Jutros rano...  veje sneg, sve se beli... ljudi žure na posao, gledaju dole i paze kud staju, jer je bio opšti kolaps (naravno da je sneg i ovaj put iznenadio radnike Čistoće) i niko da zastane, podig

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Tu prirodnu pojavu koja se pojavljuje s vremena na vreme (a mogla bi i redje a mogla bi i nikada ) a kojoj ne zelim ni ime da spomenem, ja ne volim i nikada je nisam voleo i nikada je necu voleti i to izjavljujem pri zdravoj pameti, sagledavajuci sve prednosti (( za one koji je vole :(( sta tu ima da se voli ?))........ i narocito mane ....a kojih ta prirodna pojava ima, jaooooooo

koliko ih ima, a koje sve ne mogu stati u ovaj post dugacak ali i bez svake sumnje zanimljiv koji bi bio jos i zanimljiviji kada bih poceo nabrajati sve mane te prirodne pojave kojoj ni ime ne zelim da spomenem .................

Da .....i tacka.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ustvari..

Sneg, kao sneg, uopste nije los..

Sta vise, sneg je super..

Prijatan je taj vazduh dok pada..ta tisina..mir..

Lepo je kada ti pahulje padaju na lice..lepo je kada skripi pod nogama..a tek snezne igrarije, milina..

Ali takvog snega vise nema kod nas..sve se nesto izvitoperilo..

Sad ima uzasne hadnoce, magle, vetrine..

Susnezice i snega koji samo napravi bljuzgu da ti se zivot smuci..

I zato ga mrzim..:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Cudni ste mi ...cudni...ne mozete se svariti ni jedni ni drugi...a i malo je reci cudni...

Ispada da dajete vise komentara na to da li neko voli ili ne voli snijeg... nego npr. da li je neko za "paradu" ili nije...ili bilo sta drugo reklo bi se aktuelnije...ovo mi ispada na ono... ajmo se istresti na onome gdje mi nece niko puno zamjeriti...:lol:

Ili je ipak...da se polagano stari...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ma ko luda sam za snegom

prosto ne znam sta vise volim

da razgrcem Nivu i zagrevam je ,

otkopavam kera iz snega

pola sifonjera obucem pre izlaska iz kuce..

pominjem deci uzu i siru familiju dok zaobilazim tociljarke koje su napravili na sokaku ,da ne skrljam vrat

bljuzgavice su mi najomiljeniji deo ,kada se ulipana i mokra vratim kuci ...

o lopatanju istog da ne pricam ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Jesen iz dana u dan donosi čisto i tamnoplavo nebo, po kom mirno brode oblaci slični drevnim jedrenjacima. Uvek plove u pravcu zapad-istok. Vetar počinje da duva tokom dana. Vazduh ni sekundu ne miruje. Požuruje vas dok hodate drumovima, stresajući požutelo lišće. Nosi ga u nepredvidljivim, divljim kovitlacima. Pobuđuje bol na najskrovitijim mestima, dubljim od koštane srži. Možda dodiruje nešto drevno u ljudskoj duši, duboko zapretenu rasnu memoriju koja govori: Seli se ili umri, seli se ili umri. I u rođenoj kući iza debelih zidova, čujete kako udara u drvo i staklo i bestelesnim prstima podiže strehe. Natera vas da pre ili kasnije ostavite započeti posao i izađete napolje. Navodi vas da sredinom popodneva sedite na tremu ispred kuće ili u dvorištu i posmatrate senke oblaka kako grabe preko Grifinovih pašnjaka uz Skuljard hil, smenu svetla i tame. Videćete pogansku travu - najžilaviji, najštetniji i najlepši oblik novoengleske flore kako se povija na vetru kao tiha pastva. Ako nema automobila ili aviona i ako nijedan ujka Džon nije u šumama zapadno od grada u lovu na fazane, čućete drugi zvuk, zvuk života koji se približava kraju ciklusa i čeka opelo u obliku prvog zimskog snega. "

Eto. I Stiven King misli da je sneg njesra. A kako se ne složiti sa jednim tako velikim piscem? :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...