Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 390
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Nego šta upravo sam ušla unutra nakon tročasovnog igranjca, red igranjca, red lopatanja i takooo... Zima je najlepše godišnje doba kad ovako zabeli :uredu:

Volimmmmmmmm sneg!!  Volim zimu! I šetam se...i uživam!   

Jutros rano...  veje sneg, sve se beli... ljudi žure na posao, gledaju dole i paze kud staju, jer je bio opšti kolaps (naravno da je sneg i ovaj put iznenadio radnike Čistoće) i niko da zastane, podig

Zakačene slike

:uzbud:

Obožavam sneg :kez:

Mislim da je to već poznata činjenica...:uredu:

Volim kada pada, volim sve radosti i zabavu koju nam on donosi... i grudvanje i klizanje i pravljenje Sneška i valjanje po snegu :stid2:

Nije mi teško da lopatam sneg, za razliku od šugave kiše, uzmem lopatu i napravim lepu gomilicu za igru, a kad ono čudo od kiše pada, ne mož' ništa sem da obuješ gumene čizmice i po baricama - pljus! pljus!

Prema tome, živeo sneg :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sneg je divan.

Napadao tako, a sa njim u paketu i neki led, i neka magla, i neki silni minusi, milina jedna. Ne znam da li je zbog atmosferskih uslova, ali ovih dana svi nekako gledaju da ti otkinu barem parčence osmeha i energije, namerno ili nenamerno, i ti bi hteo da im to daš, ali nekako ti slabo polazi za rukom, i neki ljudi dolaze kod tebe sa raznim problemima a tebi kroz glavu non-stop prolaze Džonijevi stihovi "...ne mogu pomoći nikome od nas...", i onda se jedeš što ne možeš, i sanjaš ih, i budiš se nesrećan. Sve bi to bilo donekle u redu da je tvoje privatno sklonište od bure, tvoj sunašaC koji ti ogreje prste ozeble od životnog leda tu, da zajedno pravite iskre radosti. Umesto toga, dobiješ još rasipanja energije ne neke bespotrebne i nevažne priče, i zapitaš se koja je granica kad se postaje ništavilo, tj. možeš li da ispariš ako te iscrpe na sve strane?

Inače, super je sneg.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Obožavam sneg.

Jedan od najlepših osećaja je kada šetaš , nema vetra, a krupne pahulje padaju. Mislio sam da je takva umirujuća tišina vezana samo za večernje sate, ali danas sam oko podne i po danu to doživeo.

Bio sam ljubomoran ovih dana na ostatak države, jer kod nas nije bilo snega, ali jutros je počeo i evo ga petnaestak centimetara. I još pada.

:uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...