Idi na sadržaj

Zbogom Windows XP


Da li ćete nastaviti sa korišćenjem Windows-a XP nakon isteka podrške?  

3 glasova

  1. 1. Da li ćete nastaviti sa korišćenjem Windows-a XP nakon isteka podrške?

    • Nastaviću da ga koristim
    • Odavno sam prešao/la na noviji OS
    • Preći ću na noviji Windows
      0
    • Preći ću na Linux
      0
    • Preći ću na Mac OS
      0
    • Nisam siguran/na
      0


Preporučene poruke

8. aprila 2014. godine Windows XP (napokon) odlazi u penziju. Softverska podrška za (nažalost) još uvek prisutnog dinosaurusa među operativnim sistemima ističe tog dana. Ažuriranja sistema i antivirusnog softvera (MSE), kao i tehnička podrška će prestati. Ukoliko nakon tog dana i dalje budete koristili Windows XP, vaš računar će biti u većoj opasnosti od virusa i drugih bezbednosnih pretnji.

Ako još uvek koristite Windows XP, planirate li da ga zadržite? Ako ste već prešli na noviji OS, za koji ste se odlučili? Zašto?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E pa onaj moj krš u vrtiću od računara ne može da podrži ništa jače od XP.

Moram nastaviti da ga koristim samo što ću sad manje sa njega ići na net i skidati fotografije za ilustracije nego što sam to do sada radila...opet ću se vratiti starom načinu. Skinem ovde šta mi treba, prebacim na USB pa onda ti prebacim na onaj računar.

Za puštanje dečije muzike, klasične muzike, povremeno kucanje nekog izvešataj i prikazivanje fotografije kad radim Upoznavanje okoline i likovno, sasvim je dovoljan.

Ne smem da prebacujem na drugi OS jer sam se pomalo umorila od koleginicinih reči: "Jaooooo...to sam nekada znala pa sam zaboravila...Kako se ono radi...?....kako da mu namestim to i to....? Ej....nešto sam pokarabasila, pogledaj šta sam napravila..."

Ove imam W7, na drugom kompu je još uvek XP.

Ako bude problema u radu-tu je majstor Pera!!!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 9 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...