Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Otvaram temu koja ce sluziti za razna pitanja

koja inace ne znate (kao ja) gdje da ih smjestite..

Ovako, ne bih da duzim sta, kako i zasto al hitno mi

treba INFO o Umbrella e-cigaretama. Zasto? Trebaju mi

(ne za mene) pa me zanima dal su zaista dobre il je sve

samo jos jedan pokusaj, da pokupe ljudima pare.

I zamolila bi bez komentara tipa 'sve je to lari fari'

sa strane osoba koje stvar znaju samo sa TV-a, kao ja.

Ako neko ima iskustvo, preporuke, kritike, bicu jako

zahvalna jer mi INFO treba hitno i jako jako!

HVALA!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Par mojih prijatelja je pokušalo time da se odvikne od pušenja, i svi su rekli da je osećaj vrlo sličan ali je definitivno nezamenjiv užitku u pravim cigaretama.

Ono što su rekli je da je olakšavajuća okolnost za krizne trenutke u nepušačkim prostorima a "ruke počnu da drkĆu"...:hhh:

Probala sam ih i ja...i nije mi nešto...doduše daleko je zdravije od nikotina-tu nema zbora!!

Skupo je i tu nema zbora...aaaaaaaaali ako je odluka čvrsta za ostavljanje cigareta onda ti neće puno ni trebati..

E da, i nisu ostavili pušenje..vratili se pravim cigaretama...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pusaci, bivsi u pokusaju, kazu da je nikotinski unos jos gori nego kod cigareta, i da se apsolutno navuces da cuclas ono cudo koje, meni licno, lici na hemijsku olovku. Od nekoliko njih znam samo jednog momka da je zaista batalio i to, ostali su se vratili cigaretama. A i ono punjenje k'o za penkalo, k'o da je sama esencija otrova. Tako bar meni, kao nepusacu, smrdi. Odredjena finansijska usteda postoji. Samo prenosim utiske

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pare nisu problem jer nije u pitanju odvikavanje i cvrsta volja vec nesto

mnogo gore i ako su ove bolje il manje stetne od onih, super. Ne moze osoba

koja pusi 30+ godina tek tako prestati, a i ne smije, zbog organizma. Da prestane

il smanji bar na neko vrjeme, vec to bi bilo super.

To je sve sto me zanimalo.

Hvala najljepsa na odgovorima. :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj komšija je ih dobio od sina na poklon kao zamenu za cigarete upravo iz zdravstvenih razloga, kao poklon za rođendan. Sećam se da je psovao (naravno u šali) i govorio "TO mi je kupio za rođendan??!!!" :hhh:

Trudio se da zameni pravim cigaretama, ali je rekao-"Ma bolje da smanjim pa da uživam nego da "cuclam" ovo čudo i čeznem za pravim cigaretama"

Inače prošle zime je jedva ostao živ i nije pušio 4 meseca jer je tolio proveo u bolnici..pa se opet vratio pravim cigaretama...nije pomoglo....:(

I smanjio je broj cigareta u toku dana ali ih se nije odrekao.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

kolko sam upuceTa u problematiku, a jesam, posto oko mene pusaca kolko volis, to se sece i prestaje ili ne. sve ostalo se svede na palamudjenje.

To ti tako mislis i razmisljas, a situacija je kod svakog drugacija.

Nije tu u pitanju samo losa navika il zelja, u ovom slucaju ne moze i

ne smije to tako jer bi bio preveliki sok za tijelo koje se naviklo.

No, to nije ni bitno, bitne su te e-cigarete jer

mi se cine kao neka dobra stvar, ovako, na prvi pogled.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pazi, ja sam apsolutni nepusac. Ne mogu da razumem problem oko ostavljanja jer se licno sa tim nisam srela i ne zelim. Ali svi koji su su se sa tim problemom suocili, bilo zdravstveno, finansijski, ili kako god, upalila je samo taktika da se sece odmah i sada ...i nema vise. Ne znam koji su tvoji razlozi za ovo pitanje i zasto neko ne sme to naglo da prestane, nije moje ni da znam, samo ti kazem ono sto je u praksi potvrdjeno mnogo puta da i kada se smanji broj cigareta, nakon nekog kraceg ili duzeg vremena se opet vrati na staro. Srecno sa nekom drugom taktikom i obraduj nas da je upalilo. :)

Izmenjeno od strane člana paparaCica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dovoljno je samo da smanji broj pravih cigareta u toku dana.

Mislim da je to bolja varijanta nego ta ulja koja se sipaju u filter...

Kažu da je zdravije...ali činjenica je da je i jedno i drugo loše i otrovno.

Vizuelini efekat je isti!

Ispuštaš vodenu paru iz usta, kao dim...ali meni nije to-to!

Ustvari meni je najviše smetao ukus metala na usnama...nedostajao mi je onaj mekani, lepi filter...eto ovo ti kaže jedan strasni puštač...

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 9 meseci kasnije...

Od 1. novembra do 30. aprila vozači su dužni da na vozilu imaju montirane zimske gume na svim točkovima, ako to uslovi na putu zahtevaju.

Što će reći, ako ćeš auto držati u garaži, na parkingu i/ili ćeš ga voziti samo kada je suvo i sunčano, onda ni ne moraš montirati zimske gume. Ali ako te ufate na ledu, snegu, susnežici bez zmske opreme, naHebo si. Ja lično, 'be mi se za to što misli policija, zbog svoje glave montiram propisnu obuću za kola.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...