Idi na sadržaj

Deca od 2 do 10 godina


Preporučene poruke

Naime nisam sigurna gde da stavim ovu temu, ali mi je potreban savet oko mini projekta sto radim. Ovde na forumu ima dosta ljudi koji su strucni u tom poslu, pa ako bi neko mogao da mi kaze koje teme bi bile najzanimljivije , a isto tako edukativne deci od 2 do 10 godina? Znam da je ovo malo veci raspon, ali eto za svaku godinu posebno, bi bio npr drugaciji program. Pa sta bi ste mi rekli? Da napomenem, jedna od tema koja mora da postoji je ekologija i engleski jezik. Ostalo mi vi recite. Jos najbolje ako imati da mi kazete kako preneti detetu od tog uzrasta tipa 2 do 5 nesto od znanja i ove malo starije?

:kez:

Nadam se da nisam udavila i da sam bila jasna (:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jos najbolje ako imati da mi kazete kako preneti detetu od tog uzrasta tipa 2 do 5 nesto od znanja i ove malo starije?

:kez:

Nadam se da nisam udavila i da sam bila jasna (:

Lenja :lol:

Nisam stručna, ali sam keva.

Šta znači ''nešto znanja''?

Deci je najlakše preneti znanje kroz igru.

Znam da ćeš da se snađeš za metod i način.

Daj konkretno pitanje i dobijaš konkretan odgovor.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja je iskritikovah na FB! :hahaha:

I dalje mi ništa nije jasno, ali pokušaćku Lenjki da prosledim spiak i objašnjenje nekih igara za decu.

Nestalna heterogena grupa ne može stati ni u kakav plan, ali ideje kako bi se deca mogla zabaviti mogu.

Savet...Pravac "Kreativni centar" imaju sjajne knjige sa sjajnim idejama za konkretne igrice...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...