Idi na sadržaj

X Faktor Adria


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...

Nisam gledala nijednu epizodu do sada i ne nameravam :jokjok:

Ali, gledala sam ovaj snimak sa famoznim Fifi

i mogu reći da mi je sad već stvarno dosta svega...

Dokle ovakvi likovi misle da se guraju u medije i da se eksponiraju?!?

Pa jel' moramo biti upoznati sa svim mogućim ovakvim likovima

koji postoje kod nas?!?

Ništa Željko nije rekao uvredljivo... ni meni se ne sviđa...

ni pojava, ni pevanje, ni izgled, niti ima X faktor :jokjok:

A ovi iz te LGTB (ili kako već) odmah se nadigli protiv čoveka...

Izvinjavam se... ja imam decu i zaista ne želim da gledaju ovakve stvari na tv-u :beyond:

P.S. Sad dok ovo pišem slušam snimak ove male devojčice sa početka teme, što je postavio Adrijan i blaga reč je da sam oduševljena... eee... takav glas i takav X faktor volim... mala peva kao zmaj! :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pratim X Faktor jer me bas zanimalo kako ce to izgledati u nasoj verziji. Ima kvalitetnih takmicara, ima i onih zeljnih paznje :kez: Ustvari, sam pocetak je i najbolji jer se onda vrsi selekcija pa samim tim mozes i da se nasmejes nekim pevacima u pokusaju. :kez:
Proslu emisiju nisam do kraja odgledala al' cuh da je jedno mlado devojce otpevala od Led Zeppelin Whole Lotta Love... sa njenih celih 15 godina! Wow :new: konacno da neko razbije monotoniju i ne peva Rihanna, Beyonce, Whitney...


Svaka cast Mariji! :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

E.. ja sam čekala Maju Novaković :srce:

DakleM...

X FACTOR KUĆE SUDIJA: Kristina i Željko imaju težak zadatak

Emina i Kiki su već izabrali svoje kandidate, a sada su na redu Kristinini i kandidati Željka Joksimovića. Oni već nedeljama vežbaju za ovu surovu fazu takmičenja "Kuće sudija"

x-factor-1387641670-415609.jpg

Najokrutnija faza takmičenja šoua X Factor uveliko je počela, a Eminini i Kikijevi takmičari već su iskusili tremu i uzbuđenje pri susretu sa svojim mentorima.

Sada su na redu Kristinini i kandidati Željka Joksimovića. Oni već nedeljama vežbaju za ovu surovu fazu takmičenja "Kuće sudija".

Kako su se oni izborili sa tremom i neizvesnošću, pogledajte u utorak u 21.15 na Pink televiziji. Za koga će se ova dva najzahtevnija člana žirija odlučiti i koga ćemo gledati u daljem takmičenju najgledanijeg pevačkoh šou programa u Srbiji i regionu, saznaćemo u utorak.

x-factor-1387641114-415605.jpg

izvor: kurir

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

 

U nedelju 22. marta od 20 sati počinje potraga za novom muzičkom senzacijom. Kandidati iz čitavog regiona - Srbije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Makedonije i Crne Gore pokazaće da li imaju “ono nešto”, nedefinisano, što se zove X faktor, dok će o njihovom muzičkom talentu i daljoj sudbini u šouu odlučivati renomirani četvoročlani žiri: Aleksandra Kovač, Željko Joksimović, Masimo Savić i Tonči Huljić.

Već u premijernoj epizodi upoznaćemo prve takmičare. Čućemo njihove životne priče, i čućemo kako pevaju pesmu koju su sami odabrali. Nakon svakog nastupa, sudije daju svoj komentar i glasaju. Samo većina pozitivnih glasova sudija, tri ili četiri puta “DA”, odvodi takmičara dalje, u novu takmičarsku fazu.

Sa nekim ocenama i stavovima žirija ćete se složiti, a sa nekima nećete. Neki takmičari će vas osvojiti na prvi pogled, zavolećete ih i želećete da ih gledate do samog kraja takmičenja, a neki će vam od starta biti antipatični. Prolazićete sa njima kroz sva njihova stanja i raspoloženja, od radosti i smeha, do tuge i plača. Uzbuđenja sigurno neće nedostajati ni na prvom koraku.

Kroz čitav spektakl vodiće vas sjajna voditeljka ekipa: Aleksandar Radojčić, Antonija Blaće i Snežana Velkov.

 

Izvor: xfactor.prva.rs

 

:)

 

*** Molim vas, ako budete kačili linkove ka Youtube materijalima: nema potrebe da idete na ikonicu za dodavanje linka, samo prekopirajte link kao običan tekst u zaseban red - automatski će biti prepoznat i ubačen u obliku videa. ***

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Nisu se još zaukali, ali mi se mnogo sviđa. 

Šta konkretno? 

Žiri. 
Tonči, Massimo, jedna od sestara Kovač, i Jovanin muž Željko (zbog koga ona mora da ustane u 04h ujutro ne bi li stigla da našminka kako sebe, tako i njega :lol: ) 
 

Tonči i Massimo su stari morski vukovi, ali i za njih naravno ima iznenađenja. 
Nisu surovi, ne frljaju se mnogo sa vibratima, krešendima, dekrešendima... :wacko: 

Jednostavni su. Seku, drsko na fin način. 

Dakle, oni su mi za početak utisak No1 :ok: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...