Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Obožavam i svaki dan se slatko nesmejem.

Odlični su.

Đorđe..Dragan i mali Boškić sjajna ekipa!

Pre neki dan naša stručna služba, krene da priča o portfoliu i spomene da tražimo od roditelja registre...

Ja počnem da se smejem i kažem:

"olalaaaaaaaa ..evo proširujemo posao glavnom arhivatoru..pozliće čoveku ..a samo još 4 godine do penzije ima čovek!"

Umrli smo :hhh: :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...dobri su, dobri...mogu reci da u poslednje vreme me nista nije privuklo malom ekranu kao to...

gledao sam tu ekipu jos kad su radili veliku srbiju, neko blago kopiranje nadrealista, bili su dobri, onaj skec gde devojka upoznaje decka sa tatom je vr` vrhova...

mislim da su se u drzavnom poslu pronasli bas bas...pocevsi od gLavnoG aRhivatoRA CVarkoV DJoRdja pa Dragana Jove Torbica i malog debilka Boskica, kojem jos ime nije izgovoreno :D

bio sam svedok u realnom zivotu gomili nekih situacija koje su oni odigrali, mislim da ne grese puno u i bez preterivanja.

gledam ih od neke 50 epizode cini mi se... kako mi je losiji prijem RTV, gledam ih na YT svakodnevno...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pogledao sam epizodu i po (ukupno) na Youtubetu, nisu me uspeli baš posebno privući. Ali za to znam razlog, nisu oni krivi, prosto instinktivno ne volim ono što se svima ostalima dopadne pre nego što sam imao prilike da donesem sopstvenu procenu. Verovatno ću početi gledati kad ukinu emisiju ili kad vama ostalima prestane biti zanimljiva. :lol:

Drago mi je što je bar neko na našim televizijama dovoljno hrabar da izbaci nešto novo i drugačije, a u sopstvenoj produkciji. Samo nek' tako nastave.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...