Idi na sadržaj

Tvoje lice zvuči poznato


Preporučene poruke

  • Odgovori 185
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Mi smo je svi... u majne familiji... gledali i uzivali...niko me nije nervirao i svi su mi bili skroz ok...i nikome nemam zamjerke i stvarno mi nije jasno... ali bas...kako nekoga mozete nevoleti ovde

Sinoć sam bila na alapač partiji i stigla pred sam kraj..tako da sam samo videla pobednika. Rereprizu ću gledati i smejati se isto kao i voja. Mene takođe relaksira i sve shvatam kao šalu...

Željko Šašić Gori more DaSamKraVaSam Aleksa Jelić BeliJablan Knez /neDa mi server da stilski uobličim/ SuperSneki /neDa mi server da stilski uobličim/ Boris Milivoj

..Veco i ja sam gledao sinoc gdje je Goca strpala svoje grudi...:kez:

:hhh: :hhh: jOpet sam na raprizi zavirivala gde ja Aleksa sakrio ....:bek:

E nismo napisali zadatke za sledeću subotu:

Boris - Toni Cetinski

Skaj - Mulen Ruž

Tamara - Ederlezi

Sneki - Električni orgazam

Sara - Bebi Dol

Šašić - Alen Ademović/Miligram

Ana - Lorin

Goca - Marina Perazić

Knez - Barbara Strejsend

Aleksa - Mulen Ruž

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć su me oraspoložili Tamara i Ana Kokić :ok:

Doduše, Ana Kokić, za koju sam do sada znala samo da je pevaljka i da je udata za Rađena,

iz emisije u emisiju me oduševljava svojom profesionalnošću...

Ostalo mi je sve bilo vrrrrlo mlako...

I na kraju, nije fer da neko dobije ultra mega popularnu i na oko interesantnu numeru,

a neko dobije statičnog Bajagu ili Olivera :ajme:

i onda se ocenjuje i jedno i drugo...

mislim da nije fer :jok:

Elem, što se tiče prozivke na račun ono dvoje...

S jedne strane razumem i problem koji imaju Skaj i Sara

da u potpunosti skinu nastup u originalu,

a sa druge strane u pravu su i Ivan i Marija....

ako želiš biti profesionalac, onda budi do kraja

i odigraj nastup kako valja ili odustani...

Ne znam ko se seća onog rokera u Prvom glasu,

koji nije hteo da peva pesme koje nisu u rok fazonu i odustao...

eto... to je čovek sa stavom...

a ne ovako...

jedne nedelje ti se sviđa vrckanje guzom pred kamerama u stilu Britni

a druge ti se ne sviđa vrckanje u stilu Majli (ili kako je već ime toj pevačici...)

:beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Oduševio me Toni.

Ne sećam se da je i jedan član žirija toliko uživao u emisiji. A kada je ugledao Borisa imam utisak da je plakao od smeha. Boris je pevao katastrofalno, mada bolje nije ni mogao. Teško je pevati Tonijeve pesme i postići taj tonalitet. Međutim maska i pokreti su bili sjajni. Jadan Toni toliko je Boris loše peva da je prosto dobio želju da mu pomogne u pevanju i spase stvar :hhh:

Tamara, jadna toliko nema veze sa pevenjem da je ovo (čini mi se) prva stvar koju je uspela da otpeva a da ne falšira. Ista ja!! :hhh:

SNeki je imala odličnu masku ali se taaaaaaaaako mučila da otpeva pesmu..tonalite joj nikako nije legao.

Sara? Sada kada je imala prilike da se krevelji ona to nije uradila. Nedostajalo mi je Bebinog kreveljenja u pesmi. Onog maznog kreveljenja. Mislim da je ovo Sara mogla bolje da odradi. Imala sam utisak kao da se je podloga bila jako klizava i da će ako krene energičnije da igra, pasti. Očekivala sam više više od Sare sinoć...

Željko (+Ana) moj favorit sjajan kao i uvek. Savršeno peva i svaka mu čast.

Ana. Brilijantna kao i uvek. Prosto ne mogu da zamislim da ona nešto ne uradi savršeno. Kao i željko.

Biće zanimljivo gledati Borisa kako je imitira sledeće subote :hhh:

Marina? :hhh: Ajd dobro...mogla je i bolje...mada je solidno otpevala..i moram priznati da joj ta dužina suknje dobroooooooooooo stoji!! :fijuk:

Knez? Odličan. On čovek ume i leže mu takve pesme..pogotovo ženski glasovi :hhh: Kostim je bio odličan. :hhh:

Aleksa i Skaj su zaista bili dobri. Zahtevan zadatak savršeno odrađen. Drago mi je da je Skaj pobedio. Jednom reperu ni je bilo ni malo lako pevati takvu vrstu muzike. Baš se potrudio!

Smejala sam se njegovoj sreći kada su počeli da mu daju 12 bodova. Setih se one emisije kada je po treći put izvukao repera i očajan rekao-"Opet reper-odmah mi dajte 2 boda!! :) "

Kada je na kraju emsije u ponovnom izvođenju zapevao "dobio sam 12 bodova...dobio sam najviše.." suze su mi išle od smeha.

Treba li da napomenem da sam se tak raznežila i rasplakala kada je ALeksa predavao svoju nagradu udruženju slepih i slabovidih?!! Drekala sam kao luda...Oduševio me!! :kiss:

Prosto mi ga žao što će u sledećoj esmisiji morati da deli "posao" sa Tamarom a tako je dobar zadatak dobio!! Nadam se da mu ova neće uprskati nastup. :hhh:

Sve u svemu još jedno lepo i nasmejano veče uz TV :hhh: :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Najbolja emisija do sada. Pokidali su svi, majke mi i žao mi je što je danas pobednik mogao da bude samo jedan. Goca mi je bila favorit, zajedno sa Aleksom, Željkom i Borisom.

Nemam šta mnogo da dodam, ja sam stvarno oduševljena večerašnjom epizodom. Mislim da su sa Željkom bili pregrubi i da je njegova imitacija Milana bila odlična. Ok, nema toliko vibrata i trilera kod Milana, ali je uspeo da mu skine glas i to je valjda ono što se računa. Ana Kokić mi je takođe bila odlična, pesma je mogla da bude apsolutni fijasko, a nije bila.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je emisija takođe bila dobra :uredu:

Nezahvalno je dobiti imitaciju Milana EKV i očekivati da skine u originalu

jer je to zaista teško... Milan je muzički simbol jedne epohe

ali se Željko zaista potrudio da odradi zadatak...

Meni je totalni promašaj bio Knez sa onom imitacijom i nastupom,

nije bilo ni nalik :jokjok:

Boris mi je definitivno čovek koji svaku imitaciju napravi takvu

da uz dozu humora, predstavi tako lik, da ne možeš da mu odoliš :beyond:

Džeksonovi su imali zahtevnu koreografiju,

ali me glasovno baš nisu ni malo podsetili na čika Majkla...

Ana Kokić je za mene ovde ( u ovom šouu uopšte) pravo otkriće, ali u svakom smislu...

prvo, nisam znala nijednu pesmu njenu do večeras

(a mogli su me poštedeti ovog otkrića....)

a drugo, devojka /žena peva kao zmaj! :ok:

I bez obzira na prehladu, ona je otpevala Kaliope sasvim dobro :)

Mala Sara me definitivno nervira...

ovo danas je nije bilo sramota - da u brusu vrcka, a deka je gleda....

i da, to nije vulgarno, to je umetnost?!? :wtf:

folirantkinja, malo jača :dry:

Došao je red na Gocu da pobedi - pa eto :beyond:

Moram pomenuti i žiri - iz emisije u emisiju

Katarina potvrđuje pravilo... da ume da lane za medalju :celepenka:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Željka znam iz doba pre turbo grand folka, i znam da je bio u sasvim drugom fazonu,

tako da mi je drago kada ga vidim da se vraća pravim ritmovima...

Mada, naslušala sam se komentara da su svi iznenađeni njegovim pevanjem :uredu:

Aleksu Jelića znam po onoj pesmi o jablanu i to je to :beyond:

sada mi je baš drag i simpatičan i zaista se trudi u svakoj

emisiji da se pokaže u najboljem svetlu

i deluje kao vrlo pozitivan lik :uredu:

A mala Sara... :dry: ide mi na... khm!

posle one prozivke kada nije htela da bude vulgarna

njeni fanovi su se okomili na Ivana i

žešće ga pljuvali i koristili ''bogatstvo'' našeg jezika

u svojim pisanjima...

i meni je drago što ih je malko ''spustio'' i to preko same Sare...

i dalje mislim da je mala Sara velika folirantkinja

i sa takvim stavom neće izazvati pozitivne reakcije kod gledalaca,

posebno ako nisu članovi njene svite :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam plakala sinoć dok je Boris imao svoj nastup.

Čovek je legenda. Tako dostojanstveno odrađuje sve zadatke da mu se divim.

Skaj? Maska mu je bila isti Miki Rurke iz lepših dana :hhh: Dobar je bio. :)

Aleksa i Tamara? Aleksa sjajno igra a Tamara po meni zaista jadna nema pojma sa pevanjem ali se ovog puta provukla uz Aleksu. Ustvari Aleksa je izvukao nju, skrećući pažnju na sebe.

Sara i Ivan? Lično mislim da se mala "precIjenila" ali ne mogu da branim Ivana po pitanju 2 boda. Zašto? Zato što mu je postupak "kažnjavanja" totalno neprofesionalan. On sebi dozvoljava da kritikuje, potcenjuje i prilično ružno govori o javnim ličnostima. Ovog puta je bio povređen njegov ego i odmah je zveknuo "kaznu". Ako sebi dozvoljavaš da kritikuješ druge onda budi spreman na to isto od drugih.

Igrala je sjajno, ali nije mi dovoljno dobro otepvala. Mogla je i bolje. Madaaaa igrati tako zahtevnu koreografiju i pevati...pre mlada je za to. Nakon nastupa Ivan je nahvalio Saru i pevanje i ples a onda pljuvanje prilikom ocenjivanja.

Sneki isto kao i Boris, sve mi se više i više sviđa. Ipak je ona narodnjak koji se odlično bori sa svojim zadacima.

Ana i Željko su moji favoriti. Odlični su u svakom zadatku. Nemam zamerku ni na jednu tačku koju su izveli.

Knez je bio dobar večeras. Takva nezahvalan uloga mu zapala...nema šta. On ume da peve samo je pitanje tonaliteta koliko će uspeti da se uklopi.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni su svi bili super...za razliku od vas zena Boris mi nije bio nesto...mada je lik totalna pozitiva i stvarno mislim da je dobar...Sneki me odusevila jos preije par emisija kao i Zeljko...mada su mi svi simpaticni na neki nacin...:)

A ono za dva poena Sari...sto je neko njega vrijedjao zbog nje...je toliko papanski...da mislim da se covjek sam na sebe popisao...cisti idiot...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U sledećoj epizodi gostujući član žirija biće Nataša bekvalac, a zadatak da se uvuče u njenu kožu dobio je Aleksa Jelić.

Ostali učesnici imaju sledeće zadatke:

Knez-Meri Džej Blajdž

Željko Šašić - Super Sneki

Boris Milivojević-MC Hamer

Skaj-Dino Dvornik.

Goca Tržan-Bono Voks

Tamara Dragičević-Džoel Grej

Ana Kokić-Fergi

Sneki-Karolina Gočeva

Sara Jovanović-Lajza Mineli

A ovako izgleda trenutno stanje:

tabela-final.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...