Idi na sadržaj

Tvoje lice zvuči poznato


Preporučene poruke

  • Odgovori 185
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Mi smo je svi... u majne familiji... gledali i uzivali...niko me nije nervirao i svi su mi bili skroz ok...i nikome nemam zamjerke i stvarno mi nije jasno... ali bas...kako nekoga mozete nevoleti ovde

Sinoć sam bila na alapač partiji i stigla pred sam kraj..tako da sam samo videla pobednika. Rereprizu ću gledati i smejati se isto kao i voja. Mene takođe relaksira i sve shvatam kao šalu...

Željko Šašić Gori more DaSamKraVaSam Aleksa Jelić BeliJablan Knez /neDa mi server da stilski uobličim/ SuperSneki /neDa mi server da stilski uobličim/ Boris Milivoj

Pih..nije mi Sneki zaslužila pobedu, ali dobro..ovo je jedna isključivo humanitarno zabavna emisija i ne zameram im. Neka je pobedila :hhh:

Dakle Skaj me opet oduševio.

Mada trojka, Knez, Ana i Željko su me opet oduševili.

Željko posebno!

Žao mi što je imao tako mali nastup. Skinuo ga je 100%. Isti Aks Rouz.

Knez? :hhh: :hhh: Popunjeni Fredy :hhh: Nije mogla dizalica da ga spusti...

Smuca, kuma i ja smo komentarisale na Viberu i plakale od smeha :hhh:

Biris? :hhh: :hhh: Tako mu je bila loša maska da je to sjajno!! Isti Dačić :hhh: :hhh:

No moram priznati da je pesma Molitva inače teška za izvođenje i niko osim same Marije ne može da je otpeva. Tako da mu skidam kapu za izvedbu.

Tamara?

Citiram kumu:"Ko davi mačku?"

Jadnaaaaaa zaista ne ume da peva...ali dobro, bar je skinula pokrete :hhh:

Aleksa? Ni blizu Vladi Georgijevu...On bi da pleše..da igra..nadam se da će u sledećoj emisiji ispuniti svoju želju :kez:

Sledeći zadaci:

Aleksa Jelić-Bijons

Goca Tržan-Cane (Party Breaker)

Ana Kokić-ZAZ

Tamara Dragičević-Laka

Sara Jovanović-Miley Cajrus

Željko Šašić-Oliver Dragojević

Knez-Kemal Monteno

Boris Milivojević-Bajaga

Seki-Ana Bekuta (ona je najsrećnija novim zadatkom :hhh: )

Ana Kokić-Robin Thicke

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije me nešto dojmila sinoćna emisija a veliku ulogu tu igraju krava Kilibarda i magarčina od drugog voditelja. Zbog njih mi se ni ne gleda. Neverovatno koliko su iritantni sa svojim komentarima i upadicama.

A i žiri mi je išao na ganglije sinoć. Ja ne znam ko je očekivao da npr. Ana skine Fredija. I zašto bre Ana nije pevala Eltona kad joj je to bio zadatak, a isto važi i za Šašića? Glupost. Knezova maska je bila super. Takođe, uhvatili se za jedan pokret kod Goce koji nije izvela na bini a ja mislim da je bila odlična. Mnogo kenjaju :beyond:

Kad se Halid pojavio, ja ostala zapanjena, mislila sam da je Boris :ggg: Još komentarišem kako su mu skinuli masku, pljunuti Halid, a tek što peva? Jbt, isti Halid. I onda, pojavljuje se Dačić na bini. Mislim se, koji će qrac Dačić u ovoj emisiji, da bih skontala da je Halid stvarno Halid a da je Dačić u stvari Boris. I smorili su sa tim prozivanjem Dačića.

Dakle, moj komplet utisak je da su voditelji idioti, posebno ovaj muški koji forsira neku duhovitost a nije nimalo duhovit, i idiotski žiri a mislila sam da ne može gore od Željka Joksimovića u žiriju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znajući da je esmisija isključivo humanitarnog i zabavnog karektera tako je i prihvatam.

Ne nerviram se glupošću Katarine, ni Ivanovim komentarima...samo se slatko nasmejem i podižem nivo tolerancije na glupost :hhh:

Marija me oduševila svojim oduševaljavanjem takmičara :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da je Katarina ogranicena videli smo jos u prvoj emisiji

kada je napadala Skaja za imitaciju Sabana I izbora pesme... :ajme:

Marija ume da zvizne glupost, ali I to mi je vec poznato...

Jbg, odavno je proslo vreme voditelja koje krasi profesionalizam :beyond:

Ova trojka - Ana, Zeljko I Knez su bili odlicni I

Ana je imala zadatak da imitira Eltona, a Zeljko Aksla :uredu:

samo je odabir pesme bio takav da pevaju u duetu...

Sneki se potrudila da odigra koreografiju,

a posto ni Madona nije talentovana glasom, nego scenskim nastupom,

valjda je zato dobila najvise poena :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jeste bio je ko grom...

A ziri...osim Bore...katastofalan...Ivan mi je srusio solidno misljenje o sebi koje sam stekao gledajuci ga u njeovoj emisiji...Katarina...na moje razocarenje pomalo prizemna...a najvece razocvaranje Marija...o kojoj sam imao jako visoko misljenje prije ove emisije...onako se obrusiti na ono mlado stvorenje...je u najmanju ruku strasno...jadno i zalosno...

e ovo je mozda prvi put...da ziri ocjenjuje jako bolje i pametnije i kulturnije od sebe...

eto...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Daaaaakleee, Aleksa je imao fenomenalan nastup, baš sam se prijatno iznenadila jer sam mislila da neće ličiti ni na šta. Pevanja nij eni bilo, ali nema veze, nastup je bio extra, svako ko se imalo bavio plesom može da potvrdi da dobar deo koreografije nije nimalo lak, a posebno nije lak muškarcu koga su natakarili na štikle i koji treba da vrcka i šta sve ne :smeh:

Za razliku od prošlonedeljne emisije, ova je bila mnogo bolja.

Jedino što mi se nije dopalo jesu Sara i Vikler. Taj nastup nije potpun bez tog twerk - ovanja. Ko ne zna o čemu se radi, bilo je u najavi kako to treba da izgleda. I tu se potpuno slažem sa žirijem. Ako nećeš nešto da radiš, nemoj onda izlaziti na scenu sa tim. Ili ga uradi ili nemoj, nemoj ga prekrajati. A Vikler mi se odavno popeo na qrac. Uopšte ne kontam šta on ima da se raspravlja. On je kao jedan od onih klinaca iz kraja koji bi da se igraju samo ako se igra po njegovim pravilima. Sagni se, brate.

Čekaj, Vojo, zašto je strašno? I reci mi šta je toliko pogrešno rekla?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne bih ja sad Starsice da nesto cekam ni da branim svoje stavove sa nekim "bitnim" argumentima tipa... sta je ko kome kazao zbog cega zasto i to...nisam ti ja za to...:jok:

Jer...ako bi se sad u to upustio...mozda bi se rekla neka rijec malo ukrivo...pa se to drugacije protumaci...pa ti uzvratis i ode to...a ja to ne volem i meni bi to skodilo...a vojo nece da se samopovredjuje....:smeh:

Svoje misljenje sam rekao sinoc...a i jutros ( iako kazu da je jutro pametnije od veceri ) mislim isto...i tvrdim da ziri treba mijenjati...neprofesionalni su...bezobzirni...ne mogu reci priglupi ali nisu ni inteligentni...i poluduhoviti su...

eto...:)

Izmenjeno od strane člana vojo
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...