Idi na sadržaj

Tvoje lice zvuči poznato


Preporučene poruke

Što rekla plesačica, otplakala sam Borisa. :hhh: :hhh:

Ista Tina!

I mimika lica pa čak i noge ima iste :hhh: :hhh:

Aleksa? Svaki pokret je skinuo Miroslavu. Čak i onu poluzgrčenu podignutu ruku dok peva. Odličan je bio. I tik sa lizanjem usne..sve.!

Sjajan šou.

Oni se taaaaaaaaako dobro zabavljaju da je milina gledati ih.

Željko..? Odlično...:hhh:

Ana je isto bila sjajna..ma svi su bili sjajni.

Sada mi nakon izvučenih zadataka za sledeću subotu prosto žao Ajsa...opet je jadnik dobio repera...

U narednoj emisiji Knez će biti Hari Mata Hari, Goca biće AC DC, Skaj se transformiše u repera Vila. Tamara Dragićević biće Lepa Brena, Ana Kokić Pavaroti, Sara Britni Spirs, a Sneki Viktorija. Najviše pažnje je privuklo to što je Željko Šašić dobio Acu Lukasa, (pevača sa kojim je njegova bivša žena.). Aleksa Jelić je dobio Erosa Ramacotija, a pobednik ove treće emisije Boris se transformiše u Elvisa:hhh:

Evo kako će Željko izgledati sledeće subote. :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 185
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Mi smo je svi... u majne familiji... gledali i uzivali...niko me nije nervirao i svi su mi bili skroz ok...i nikome nemam zamjerke i stvarno mi nije jasno... ali bas...kako nekoga mozete nevoleti ovde

Sinoć sam bila na alapač partiji i stigla pred sam kraj..tako da sam samo videla pobednika. Rereprizu ću gledati i smejati se isto kao i voja. Mene takođe relaksira i sve shvatam kao šalu...

Željko Šašić Gori more DaSamKraVaSam Aleksa Jelić BeliJablan Knez /neDa mi server da stilski uobličim/ SuperSneki /neDa mi server da stilski uobličim/ Boris Milivoj

Biće da moje oko,

uHo, grlo

a i nos danas

u nekom blesavom režimu, ali...

imam utisak da su počeli da brljavendišu.

Ne sviđaju mi se maske,

nekako su mi mnogo ufurani svi.

Ivan Ivanović mi je očajan.

O jesam brejker za tuDej :lol:

Jedino što sam uz Tinu Tarner đipala, k'o matora :lol:

Svaka čast na uloženom trudu, bat.. očekivala sam mnogo više, posle prve emisije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja nešto ne obraćam mnogo pažnje na samu šminku/masku. To je nešto na čega učesnik ne može puno da utiče.

Ne obraćam čak previše pažnje ni na sam kvalitet pesme koju izvode.

Nekada je jaaaaaaaaaako teško otpevati nečiju pesmu.

Ono što gledam je (što je rekao juče Miroslav Ilić) manir.

Pokreti tela, mimika lica, neki prepoznativi pokreti...to se mora skinuti da bi dobio "ono" tipično za osobu koju imitira.

Tek kada to prepoznam onda me učesnik sasvim osvoji.

Ali i dalje mi se jaaaaaaaako sviđa emisija :hhh: :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sada ću se da se uvalim u fotelju i da se spremim za slatko smejanje.

Večeras nove uloge:

Knez-Hari Mata Hari,

Goca-AC DC,

Skaj-repera Vil.

Tamara Dragićević-Lepa Brena,

Ana Kokić-Pavaroti, (kako li će ovo izvesti??)

Sara-Britni Spirs,

Sneki-Viktorija.

Željko Šašić-Aca Lukasa,

Aleksa Jelić-Erosa Ramacotija, (jaooooo ovo ću sa nestrpljenjem čekati!!)

Boris-Elvisa

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć su mi suze tekle od smeha, u pravom smislu te reči.

Željko ne da je bio odličan, nego za oskara!!

Svama mu čast!! Skinuo je Acu u svakom milimetru. :hhh: :hhh: :hhh: Jedino sam ostala šokirana što mu njegove kolege nisu davale svojih 5 bodova. Ana me oduševila po tom pitanju i svaka joj čast na tome! Ona je to i rekla-njenih 5 bodova daje iz razloga koje neće javno reći. Dakle, odradio je dostojanstveno zadatak na savršen način.

Od ostalih učesnika jedino su mi se još dopali Skaj, Aleksa i Ana. Ana je imala zahtevan zadatak. Nije ni malo lako imitirati Pavarotija, pogotovo sa tako velikom maskom na licu.

U Gocinom nastupu gitarista koji je oponašao Angusa je bio bolji od same Goce :hhh: :hhh:

Knezu ova uloga nije legla...Napravili su mu nos, kao što reče Ivan "od pola metra" :hhh:

Sara, slatka i vrcava, odlično je odradila koreografiju i otpevala ali ....nije me "bacila sa stolice".

Sneki..onako..Viktorija ima dinamičniji nastup...Nije uspela da je iskopira najbolje.

Dobro, Boris je isto bio simaptičan, mada mu je Tina bila bolja imitacija :hhh:

Ali Željko?! Kralj!! Opet mi je izmamio osmeh kada sam ga se setila. :hhh: :hhh: :hhh:

Sleće nedelje će isto biti zanimljivo:

Knez-Freddie Mercury,

Goca Tržan-Saša Lošić

Skaj-Marija Šerifović ( :hhh: :hhh: ovo će isto biti zaniljivo :hhh: )

Tamara Dragićević-Jelena Rozga

Ana Kokić-Elton John (opet joj ne gine ogromna maska :hhh: )

Sara-Aleksandra Radović

Sneki-Madona.

Željko Šašić-Axl Rose

Aleksa Jelić-Vlado Georgijev

Boris-Halid Bešlić

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Divim se volji svih vas da (uopšte) imate želju da to propratite. U tom segmentu poprilični sam duduk. Ne zanimaju me "leba i igara" za široke narodne mase. Ne kažem da sam posebna, ali mom biću:roll: potreban je drugačiji pristup. Držim se ja RTS DIGITALA I RADIO BG2 i 3 . Kad mi je do opuštanja, na bajs i grabim kilometre pod nogama. Da i radio-drame! Ko još to voli:smeh:.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Željku sam se toliko smijala :hahaha:. Kakav kralj :naklon:

Ana je imala baš težak zadatak i dobro je to odradila. Uvijek me pozitivno iznenadi.

Boris mi je bio simpatičan, ali samo to. :)

Sara je bila dobra, imala je onu drskost i bezobrazluk takvog nastupa.

Sky me oduševio :uredu:, konačno se pokrenuo. I koliko se radovao što je za sljedeći zadatak dobio Mariju Šerifović :hahaha:

Goca je konačno dobila zadatak u kome je mogla pokazati svoju energiju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, Sky je bio tužan i razočaran što je sve ove emisije dobijao "svoje struke" imitacije.

Sada je oduševljen jer će konačno i on biti "neko drugi". Mislim da će se iz sve snage truditi da zadatak odradi što bolje može, samo da bi pokazao da i on može da bude neko sasvim drugačiji.

Jedva čekam subotu. :hhh: :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, Sky je bio tužan i razočaran što je sve ove emisije dobijao "svoje struke" imitacije.

Sada je oduševljen jer će konačno i on biti "neko drugi". Mislim da će se iz sve snage truditi da zadatak odradi što bolje može, samo da bi pokazao da i on može da bude neko sasvim drugačiji.

Jedva čekam subotu. :hhh: :hhh:

Tipujem i da će ako dobro odradi zadatak pobediti :uredu:

Nekako, već po samom zadatku sad se može pogoditi ko će biti pobednik :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upravo to, pevati pesmu od dotičnog i to tako...

bez imalo kompleksa, sasvim sigurno i pri tome odlično skinuti i glas i pokret i mimiku, sve...

nema šanse da ne pobedi :beyond:

U svakom slučaju, skidam mu kapu za stav i dostojanstvo,

pokazao je da je ljudina (ili ljud, što bi rekla moja deca :lol: )

I sve to uz ogroman OSMEH na licu!! :naklon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...