Idi na sadržaj

Tvoje lice zvuči poznato


Preporučene poruke

Knez je bio skandalozan kao Džontra :kez:. Blago rečeno, užas!

Ana je uvijek dobra.

Tamaru nisam ni primjetila od onih frikova, odvukli su mi pažnju oni i glupost od teksta koja vrijeđa inteligenciju. :wacko:

Sara je bila dobra.

Aleksa fenomenalan i zaslužio je pobjedu :uzbud:

Boris, ja njega obožavam i svaki put me nasmije do suza :lol:

E, što se tiče finalista, ja bih voljela da je umjesto Kneza prošao Željko.

Knez mi je toliko antipatičan i nadmen i ide mi na ganglije sa svojim ponašanjem. :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 185
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Mi smo je svi... u majne familiji... gledali i uzivali...niko me nije nervirao i svi su mi bili skroz ok...i nikome nemam zamjerke i stvarno mi nije jasno... ali bas...kako nekoga mozete nevoleti ovde

Sinoć sam bila na alapač partiji i stigla pred sam kraj..tako da sam samo videla pobednika. Rereprizu ću gledati i smejati se isto kao i voja. Mene takođe relaksira i sve shvatam kao šalu...

Željko Šašić Gori more DaSamKraVaSam Aleksa Jelić BeliJablan Knez /neDa mi server da stilski uobličim/ SuperSneki /neDa mi server da stilski uobličim/ Boris Milivoj

Aleksa kralj. Ali kralj.

Više sam očekivala od Borisa, ali opet, kvalitetno sam se smejala.

Dobru žurku su napravili sa Đogani familijom.

Skaj mi se pošteno popeo na qrac. Ne razumem zašto je pristao da bude član ekipe ako neće da se igra kako treba.

Generalno, emisija je bila ok. Da se ja pitam, umesto Kneza bih ubacila Željka a umesto Sare Gocu.

Sara je dokaz koliko glasačka mašinerija radi. Ne bi me čudilo da pobedi.

Nego, što nije bilo ono gde biraju šta će biti sledeće nedelje, ima neka nova fora?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Aleksa fantazija...

Kokicka...izvanredna...

Tamara je bila najbolja do sada...super su bili svi u ekipi...

Sara odlicna...

Goca vrlodobra...

Zeljko i Sneki dobri...

Knez i Skaj dovoljni...

Boris nedovoljan...i stvarno mi nije jasno kako mu neko moze dati 12 poena...covjek uvijek isto radi...jeste on profi ali je dosadio bogu i narodu...

Moji favoriti Sneki i Zeljko...najbolji likovi tamo... otpadose...:(

Moracu ya malu Saru navijati...koja je talenat neslucenih visina... Aleksa je sam po sebi favorit...a tu je i Kokicka...:smeh:

eto...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja ovo našla na netu

Svi takmičari koji nisu uspeli da se plasiraju u finale emisije "Tvoje lice zvuči poznato" ipak će se još jednom oprobati u imitacijama. Pored petoro finalista, Skaj, Goca, Željko, Tamara i Sneki će biti specijalni gosti

Tamara Dragičević podsetće na veliku muzičku zvezdu Kajli Minog i njen čuveni hit "Can’t get you out of my head".

Skaj ima zdataka da dočara numeru iz legendarnog filma „Mi nismo anđeli“ dok će Goca Tržan otpevati pesmu Androvera iz filma „Cigani lete u nebo“.

Željko Šašić izvešće numeru „Posle devet godina“ grupe Alisa a Sneki će još jednom pokazati stas i glas, i to kao Alabina.

Znači još jedno "dugometražno veče" :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U jednom trenutku se prepadoh da ce Sara pobediti. Bila je i ona dobra, imala je svoje momente ali daleko od toga da osvoji prvo mesto i pozamasan cek.

Ana je zaista bila sjajna sinoc. U toku nedelje sam odgledala originalni spot za pesmu koju ce/je izvodila i zapitala se: da li ce ona stvarno to uspeti... sva ta lomatanja :kez: i pevanje pride?! I jeste! Svaka joj cast! Sinoc je "udarila pecat". Bas, bas zasluzena pobeda. :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

bojala sam se da bi mala Sara mogla pobjediti, ali srećom nije.

:lol:

Nisi jedina koja se plašila da će klinci glasati i nadglasati

sve ostale, u inat Ivanoviću i svim ostalim mišljenjima...

Srećom, ispalo je dobro.

Ana ih je oduvala sve... za navek :ok:

U svakoj emisiji (čini mi se da je bila najslabija kao S. Milošević)

je dala svoj maksimum, imala je zahtevne koreografije,

učila pesme na raznim jezicima, a uz to sve sa puno ozbiljnosti i profesionalizma...

Negde sam već napisala da me je ona sasvim oduševila u ovoj emisiji,

jer zaista nisam znala neku njenu pesmu,

čak je nisam povezala ni sa onom dens grupom, gde je kadgod pevala :hmm:

Žena je carica i zaslužila je pobedu :pehar:

snimak je loš, nadam, se da će uskoro neko postaviti malo bolji :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja znadoh kako spot izgleda i šta se u spotu izvodi, zato mi je bilo još nerealnije da će sve to izvoditi, uzevšu u obzir da je Pink gimnastičarka i da je valjda i u cirkusu radila, i da njoj akrobacije na bini nisu nepoznate kao deo tačke uz pesmu.. Ali ne, bilo je savršeno, plus što je to odrađeno za tako kratko vreme. Pevanje nije bilo ništa posebno, verujem da se više koncentrisala na koreografiju. U svakom slučaju, pobedu je zaslužila itekako i meni je, pored Alekse i Šašića, Ana najveće otkrovenje.

Sara.. Neporecivo je peva kao zmaj. Nisam gledala Prvi glas Srbije da bih znala bilo šta o njoj, ali čim je zapevala nekoliko puta u okviru ove emisije, bude ti jasno sa čime u stvari imaš posla. Neverovatan vokal. Čak me ni ne nervira toliko više, prošlo me. I mislim da je izabrala super pesmu, uz njeno obrazloženje da je ušla kao pevačica i da tako želi da izađe. I šta, bre, Sara ima sisu.. :balavi:

Boris.. Jaooo, Boris. Normalno da je birao ono u skladu njegovih mogućnosti sa pevanjem + to što je glumac i odabrao je nešto gde se on snalazi. Iako bih ja volela da sam ga videla u nečemu gde bih mogla da se smejem.

Knez nije bio ništa posebno kao Leni.

Aleksu nisam videla, to ću tek kad uhvatim. Ali znam da je bio fenomenalan, nemoguće da nije. Mica :trep:

Dobra je scena bila sa Skajem i Ivanom, mnogo mi se svidelo.

Meni je žao što je gotovo, i nadam se da će u sledećem serijalu ponovo okupiti bar približno dobru ekipu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

I biće nastavak....

Tvoje lice zvuči poznato: Lane Gutović kao učesnik ili sudija?

Legendarni Milan Lane Gutović ili jednostavno samo "Šojić", prihvatio je učešće u drugoj sezoni šou programa Tvoje lice zvuči poznato na televiziji Prva.

 

Osim pevača koji su prihvatili poziv za učešće u novoj sezoni spektakularnog šoua koji od jeseni kreće sa emitovanjem na televiziji Prva, došao je red i na glumce pa je tako prvi koji je prihvatio učešće iz ove sfere, ni manje ni više, nego legenda "Tesne kože" Milan Lane Gutović.

"Zasada sam prihvatio da budem član žirija. Suština je u tome da bih kao sudija imao manje radnih dana nego kao takmičar, ali svakako ću doprineti tome da se emisija više gleda", rekao je Lane za "Blic" istakavši da mu je produkcija ponudila i da bude jedan od učesnika druge sezone.

"Voleo bih i to, ali sve zavisi od produkcije. Moj posao je da glumim, pevam i plešem, tako sigurno mogu najviše da pokažem. Ukoliko bi se to desilo, morao bih svakodnevno da idem na probe i da uložim dosta energije", kaže glumac za "Blic".

Dakle, izvesno je da ćemo u novoj sezoni šoua Tvoje lice zvuči poznato popularnog Srećka Šojića gledati u ulozi sudije ili takmičara, kao i da će jedna od sigurnih učesnica biti Tanja Savić, koja je potvrdila svoje učešće na Fejsbuku. Od ostalih su, nezvanično, u igri: Rada Manojlović, Jelena Gavrilović, Ana Kokić, Milena Ćeranić i mlađa sestra Bojane Maljević, Ana.

 

Uživala sam u subotnjim večerima al me malo (više preventivno) strah da drugi serijal neće biti tako dobar kao prvi.

Da ne donosim zaključak pre vremena, sačekaćemo da krene. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...

Upravo sam čula da 12.10 počinje novi serijal TLZP.

Novi žiri, novi učesnici.

Znam da će Lane Gutović biti jedan od članova..i jedva čekam da krene.

Volela sam te subotnje večeri. :)

 

Upravo sam  pronašla ovo.

 

 

 

Juče je počelo snimanje nove sezone „Tvoje lice zvuči poznato“ a otkrivamo vam koga će takmičari imitirati u prvoj emisiji.

Tako će Nenad Okanović iz lika Sina Dragana morati da se prebaci u malo nežniji lik pevačice Mirne Radulović, dok će Neda Ukraden imitirati Bijonse obline, tek će morati da pokaže kako će u njenom izvođenju izgledati malo 

brža pesma „Sweet dreams“. Dragana Kojića Kebu, koji je takođe deo novog serijala, u prvoj epizodi gledaćemo u pravoj filmskoj sceni. On će biti violinista na krovu, a s njim na sceni će se naći još 30 igrača, svetleći mesec, ali i krov. Biće zanimljivo i videti Tanju Savić kao vatrenu Keti Peri. Sa druge strane, Jelena Gavrilović imitiraće Jelenu Rozgu, dok će Bane Mojićević biti u ulozi “Imagine dragons”-a, a Elena Risteska će imitirati Severinu Vučković, a gledaćemo i Ivana Jevtovića u zanimljivoj ulozi THCF (THC La Familije) .
Voditelj nove sezone je Bojan Ivković, perkusionista “Vasil Hadžimanov benda”...
Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Prošle nedelje bi prva epizoda drugog serijala. 

Za prvu gledanje, sviđa mi se.
Učesnici ovog serijala su: Bane Mojićević, Keba, Elena Ristevska, Čipi, Ivan Jevtović, Jelena Gavrilović, Katarina Bogičević, Neda Ukraden, Nenad Okanović, Tanja Savić.

Svi su se žestoko potrudili da ispune zadatak. 
Nenad će biti čini mi se "novi" Boris-pevanje i on=sva pojma :hhh:

 

Jedva čekam večeras da vidim kako će večerašnji zadatak ispuniti.
Nedi svaka čast, na godinama i izgledu!!
Katarina peva ...vauuuuuuu!!!

...i tako...čekamo večeras..:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...