Idi na sadržaj

Tvoje lice zvuči poznato


Preporučene poruke

Meni se ova druga sezona uopšte ne sviđa :jok:

Prošle nedelje sam odustala na pola,

a danas samo krajičkom oka virim, jer ni-ni-blizu...

 

Prošla sezona je deset u glavu za ovu :)

 

Po mom mišljenju, preteraše sa ovim grandovcima :dry:

 

Ona mlada glumica što je igrala u seriji Folk je najbolja...i Okanović (ali ni do kolena Borisu :jokjok: )

e, da... Čipi se fino snašao za prvi put :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 185
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Mi smo je svi... u majne familiji... gledali i uzivali...niko me nije nervirao i svi su mi bili skroz ok...i nikome nemam zamjerke i stvarno mi nije jasno... ali bas...kako nekoga mozete nevoleti ovde

Sinoć sam bila na alapač partiji i stigla pred sam kraj..tako da sam samo videla pobednika. Rereprizu ću gledati i smejati se isto kao i voja. Mene takođe relaksira i sve shvatam kao šalu...

Željko Šašić Gori more DaSamKraVaSam Aleksa Jelić BeliJablan Knez /neDa mi server da stilski uobličim/ SuperSneki /neDa mi server da stilski uobličim/ Boris Milivoj

A ja maločas rekoh da mi se čini da je ovog puta bolji izbor učesnika. 
 

Elena, svaka joj časta na hrabrosti sa onom  pitončinom! :hhh:
Bane kao  Brena sjajno‼!
Katarina- peva dete fascinantno‼!
Neda i Jelena ("Može? Može‼")  mjuzikl, Jelena- glumica koja sjajno peva! Neda…svaka časta bakici na građi i razgibanosti‼

Ivan -Davorin Popović-bacila si sve niz rijeku! Loše je pevao.. ma šta loše- katastrofalno ali je odlična maska‼ No, obrzirom da je glumac, svaka čast na trudu.
Tanja –Ceca lepo peva..nema šta i njen fah je uostalom efekat sa vodom je sjajan
Keba-Željko dobar kostim ali loše peva. Inače Keba mi jako ide na živce!!! Jednostavno mi smeta...
Nenad-loša plavi orkestar-katastofa‼ Dobro reče Marija-"Ovo je bila nemoguća misija…smejali smo se i to najbitnije…više sreće u sledećem krugu‼" :hhh:

Čipi-Led Zeppelin sjajno ga je „skinuo“ i dobro otpevao. Malo se mučio ali teško je izvući tako visoko.....ali dobar je. Nije mu bilo lako. 

 

Moj favorit je Katarina, i za večeras i za sam kraj :kez:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ove nedelje je pobedio Dragan Kojić Keba u i oduševio sve prisutne svojim izvođenjem pesme "I was made for loving you" grupe Kiss. Mene baš i nije. i iskreno govoreći ide mi na nerve :hhh:  Ček od 1000 evra dodelio je osnovnoj školi u Loznici "Dositej Obradović" koju je i on pohađao i izjavio da će i on "dodati malo"-baš me zanima kako i koliko će on to dodati... 
No dobro, obzirom da će svaki učesnik pobediti bar jednom, neka mu bude. :fijuk:

 

Jelena Gavrilović je Tejlor Svift. Ne da me oduševila nego su mi usta ostala otvorena. Žena (devojka) ne da je zgodna, nego očarava!!! Glumica koja tako dobro peva, da je pravo otkrovenje za mene. Muški gledajte makar zbog nje!! 

Po meni ona je trebala sinoć pobediti, ali obzirom kako je dobra mislim da će biti ona i Katarina biti glavni favoriti ove sezone. 

 

Neda Ukraden kao Silvana Armenulić. Sjajno! Volela bi da u tim godinama bar upola tako dobro izgledam! :naklon: 

 

Čipi i Nenad Okanović kao Slađana Milošević i Dado Topić. Čipi može lako da imitira ženske glasove ali ovaj Oki ne da nema pojma, nego je rođeni antitalenat. Šta bi produkciji da ga uzme u ovoj grupi. Niti ume da peva, niti je zanimljiv,  ma ništa!! Da postoji izbacivanje glasala bi da ispadnu Keba i on!! Definitivno je tu zalutao!!

 

Katarina Bogićević kao Džastin Biber-auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Sjajno!!!!! To dete me ostavlja bez teksta. Obožavala sam i seriju Folk samo zbog njenog glasa. :kez:

 

Ivan Jevtović kao Keba-isto novo lice za mene. Ne lice, nego umetnost imitacije. Smejala sam se do suza. Svaka mu čast kako je dobro imitirao i karikirao Kebu. Ma šta imitirao, pokazao mu kako on ustvari izgleda!!! :hhh:

 

Bane Mojićević kao Džon Travolta-isto je bio sjajan. Bravo!

 

Elena Risteska kao Nina Badrić-Lepo peva, nema šta. Dobro malo je pogrešila u jednom momentu ali još uvek imaju tremu :hhh: 

 

Tanja Savić kao Kerber-Nije lako pevati pesme Kerbera...uspela je!

 

Ovog puta počasni gost je bila Slađana Milošević. Smejala se do suza kako se dobro zabavljala....

Meni se sviđa i ovaj serijal..još da nema Kebe i Okija...milina :hhh: 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moram priznati da se ovaj put nisam ni trudila da gledam...

Sinoć, u neko doba mi šalje moja slatka poruku na viber da plače i gleda Kebu,

da pogledam i ja...

i ja šta ću - prebacim i :wtf: i :sokiran:

nije mi bilo smešno niti uspešno...

Obožavam grupu Kiss i tu pesmu i zgrozila sam se...

Prvo, totalno mi je antipatičan

drugo, imaj taj neki gard koji ne volim

treće, akjo nije narodnjak, ne ume da peva bez falša

iiii... brate - ne sviđa mi se :beyond:

 

Međutim, vodi mrtvu trku sa onim glumcem koji je bio Dado Topić

jer me i taj ne oduševljava...

 

Ali, onaj drugi glumac - Jeftović je lik i po!

On poput Borisa iz prošlog ciklusa karikira likove

i to mi se sviđa :ok:
posebno što je ovaj put to uradio Kebi,

koji se sad pravio nevešt, kao.... on se ne seća da je tako skakutao :kez:

 

Ona mala Bogićevićka i dalje ima glas i po

i skidam joj kapu svaki put :ok:

 

Ostalo nisam odgledala, priznajem...

 

Ali - Vecina prva rečenica koja kaže ko je pobedio ( :wtf:) pokazuje da ću i dalje zaobilaziti tv dok traje ova emisija :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

Ali - Vecina prva rečenica koja kaže ko je pobedio ( :wtf:) pokazuje da ću i dalje zaobilaziti tv dok traje ova emisija :uredu:

I mene Keba nervira, ali sve je to zabava humanitarnog karektera  pa je tako i doživljavam..

Ona misao koja mi olakšava dalje gledanje je da Keba neće više pobeđivati :hhh: on je svoju nagradu uručio i završio. :hhh:

Ako zamenarim Kebu i Okija..ostali su sjajni. 

Ma..uvek ima neko ko nije po mom ukusu...pa na njega i ne obraćam puno pažnje.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam zasšto, ali ove godine mi stvarno ne ide gledanje ove emisije

a prošlu sezonu sam sa decom pratila svaku subotu :uredu:

 

Mislim da se ove godine više ide na pravljenje spektakla od svakog nastupa,

nego što se ide na dobre imitacije i dobre učesnike...

i dalje smatram da su svi oni grandovci višak

i da su mogli naći mnogo bolje i interesantnije učesnike :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Odgledah poslednja tri nastupa i onaj sažetak, ali sažetka zaključih da nisam ništa propustio, no video najbolje.

Doduše, moj voljeni Stromae nije bio na nivou, al' takvog lika se ne može imitirati tek tako. Ali nije loše.

Tanja je odvalila Nedu. Zaista odlična imitacija i glasovna, al' posebno vizuelna. 

I na kraju Oki me je ODUŠEVIO!!! FENOMENALNA imitacija MEGA CARA!!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma nemoj, nisi ništa propustio...vrati mi moje lutkice, neću više da se igram s tobom!!  :bek:

Oki-znači samo Ramba i može da imitira koliki je antitalenat!! Ovo je jedina imitacija koju je on izveo a da može da se kaže da je ličilo   :navodno: na nešto.

Znala sam da postoje ljudi koji nemaju sluha, ali on-on nema ni sluha ni u najavi, ni.... ni duhovitosti, ni ...ma NIŠTA, osim što me nervira!!
Čovek je stvoren za Ginisa kao antitalenat! 

I onda vrhunac baksuz jedan da  prođe u 5 finalista?!!! :wtf::ajme: 
Neda ostala a on prošao????

Glasovi publike su   :new: ...ajd dobro...sreća pa je ovde pobednik u sasvim nekom drugom kontekstu te se ne jedim....bar ne jako..( :(   :aaa:  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :krsti:   :utoka:   :celepenka: )

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj serijal mi se malo manje dopada od prethodnog ali samo iz razloga sto me par kandidata bas nervira(lo).

Daleko od toga da oni nisu kvalitetni ali dzabA im kad kroz ekran smrdi i odbija na primer prepotentnost i sujeta kod Nede!!!  :sutoguz:  Prosto sam uzivala sto su se voditelji slucajni ili namerno (cak nije ni bitno) zeznuli u racunici pa je vratili "na klupicu rezervnih igraca". :lol: Rekla bih da su svi na kraju bili tu kad se pevala pobednicka pesma osim doticne gospodje. To samo pokazuje kakav je lik i koliko postuje svoje kolege. 

Ivan Jeftovic mi isto ide na onaj zivac :kez: iako je pokazao talenat u par imitacija.

Keba...no comment.  :ajme:

 

Oki je meni gotivan lik skroz. Jeste da je totalni antisluhista ali je kao glumac uspeo da se pokaze posebno kad je imitirao Marchela, Carli Caplina i Ramba Amadeusa. Good job!

Jelena Gavrilovic skroz dobra i kao glumica ume i da otpeva. :)

Moj favorit u ovoj postavi je Bane Mojicevic. Tek u ovoj emisiji saznah ko je on ali da je u svakoj bio savrsen - jeste! Volela bih da on pobedi no..videcemo u nedelju sta ce biti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Mi smo je svi... u majne familiji... gledali i uzivali...niko me nije nervirao i svi su mi bili skroz ok...i nikome nemam zamjerke i stvarno mi nije jasno... ali bas...kako nekoga mozete nevoleti ovde... :uredu:

 

Bane... sa svojim talentom je vrh vrhova...Colu i Merlina je otkino...ma sve...i zasluzio je pobjedu...a nisam ga znao do sada...i kad sam ga nekidan vidio na nekim od grandova...bljuvalo mi se...ne stoji mu uopste...ovo je za njega...zbavanjaci...i tacka...

 

Neda...starka ubija stasom i glasom u ovim godinama a i ponasanjem...a kad je bila Tina Tarner razvalila je....profesionalac...

 

Keba...pozitivno iznenadjenje...treba biti slep kod ociju i ne vidjeti ovaj golemi talenat koji iz njega izbija...

 

Jelena...isto otkrovenje...zena sve operacije radi besprekorno...a i izgleda ko grom...

 

Jeftovic...pa taj covjek ima enrgije za tri prosjecna covjeka...cega se god dohvatio uradio je odlicno...

 

Savicka...ne znas je li bolje izgleda ili pjeva ili imitira...( jedino sto slabo podnosi slabe ocjene...a iskreno mislim da su je malo manje bodovali) nisam uopste znao za nju do sada...mislim da ce dosta bolje proci kao i Bane kao zabavnjak...

 

Mala Crnogorka...pa to je dijete cisti rokenrol...i sada sa 16 je fenomen...taj glas ta muzikalnost...ma cudo cudo...

 

Chipi...toliko drag i simpatican...ali je u cijeloj seriji ispao nekako nedorecen i pomalo smotan...

 

Oki...prije ovoga mi nije bas djelovao kao neki kul tip...narocito u onim serijama bajica...bljak...ali je lik skroz pozitivan i smijesan i iskren i ne zamjeram mu sto je antisluhista....izvlaci glumom...

 

Elena makedonka...skroz uredna...na svom mjestu...sta drugo reci...

 

 

.Ako ima sta bolje od ove emisije za cijelu porodicu...recite... :uredu:   (A koje je to auto bolje od Moskvicha... :laugh: :laugh: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se izjasnila da me ovaj ciklus nije zadržao ispred tv-a,

ali sam zaista iznenađena sa tim pobednikom,

jer do tad nisam ni čula za njega...

Gledala sam snimke njegovih imitacija i zaista je bio odličan :)

Ali,

sav onaj štras, šljokice i laseri

me nisu dojmili...

Previše spektakla i previše sjaja za moj ukus :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Gledala prošle nedelje prvi put, jer iskreno govoreći nisam znala da je počeo novi serijal.

Bili su šašavi a to i jeste zadatak. 
Neke od (čuj neke..skoro niko ne znam...baš i nisam neki gledalac TeVeja) ali ono što mi je simpatično je koiki su trud uložili.

Trebaće mi puno vremena da popamtim ko sve učestvuje....ali onaj jadnik što je morao da nauči 1600 reči rep pesme me oduševio...

Naučiću im imena do kraja :hhh:

Slatka emisija....samo da ne zaspim na polovini kao prošli put.... :hhh:  

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...