Idi na sadržaj

Nove LK, zdravstvene,... pa dokle više jebote?!


Preporučene poruke

Treba ti original na obrascu sa neograničeniom rokom važenja, LK košta 1154 + vađenje dokumenata: http://www.mup.gov.rs/cms_lat/dokumenta.nsf/licna-karta.h

Sad sam proverio, original izvoda iz MKR je kod mene, dakle samo ga pokazuješ. Za uverenje o državljanstvu zaista nisam siguran, trebalo bi da je isto.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 112
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Adrijane, meni u firmi napravili novu ZK....ali je zato moj muški čekao poslednji sekund...jer ga je mrzelo da ide tamo i čeka red.  Na žalost to nisam mogla umesto njega da odradim. Na konto čekanja

Dali ti ,jel? Imao si vezu,priznaj 

Mene po fotografiji neće prepoznati   Ni rodjena majka me ne pozna  

Zakačene slike

  • 2 godina kasnije...

Dobila,tj.kupila,posto  se placa,elektronsku. Obavezno  ti  traze  i  staru,posto nista  od  podataka  nema  na  cipu,neki  nemaju ni  citac.Zanimljivo  da  kod  mene u  manjoj  sredini  sistem  je  kao  zaziveo,dok  u Bgd   jos  nije.Licno  se  uverila  kad  je  izabrani  lekar  probao  da  mi  zakaze   termin ,kad  sam  otisla  u KC rekose  ne  zakazuju  jer  sistem  nije'zaziveo'..:nempojma:..Inace,jednom  sam  je  dala  u  banci,jednom umesto  saobracajne  pri  rutinskoj  kontroli..:huh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Ljudi navalili jer je rok za zamenu 31. decembar, a oni tek sad počeli neku intenzivniju kampanju obaveštavanja. Pritom su gužve u filijalama zavoda već godinama nesnosne, bar ovde u Novom Sadu. Potrebno je bukvalno satima čekati da bi se došlo na red za bilo šta. 

Da li neko možda ima informaciju šta biva ako trenutna papirna knjižica nije overena? Da li i dalje može da se podnese zahtev online? To bi mi odgovaralo jer zaista nemam želju da pet sati cupkam s noge na nogu da bih došao do šaltera.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šefe za tvoju muku ne znam..ali ima tamo neki kontakt pa možeš da im pošalješ pisamce sa pitanjcem.. :kiss: 

Nego juče taman sednem u voz, šalje mi kuma sms:" Hoćeš ti da ja jedina nemam novu ličnu kartu??!! Ti znaš da ja to ne umem!! Ajd ti to meni uplati onim tvojim a ja ti dam novce. :kiss:  "

Rekoh, čekaj da stignem, konektujem te i zovem te da mi diktiraš podatke.

I tako..sinoć oko 20 časova krenem da joj prvo otvorim nalog na eUpravi, pa redom i dođem do momenta finiširanja podataka a on vrti..vrti..vrti..pa izbaci kako ne postoji stranice..pa ajd ponovo ..i tako sam se 2 sata drndala računajući da je do mog neta..na kraju oko 23 sata odustanem. Jutros iz prve sve odradim, uplatim i onda saznam da je juče bilo totalno zagušenje.

Sad joj je preostalo samo da čeka da joj poštar donese na kućnu adresu knjižicu. Danas joj javim da je sve gotovo a ona meni kaže-"DIVNAA SI!!! imaš kolaće od mene, samo kaži koje hoćeš!! :kiss: " 
:hhh: :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako ne prihvataju? Ja imam gmail, moj muž isto i čak smo i dedi morali da pravimo e-mail nalog zbog ragistracije i to je muški uradio na gmailu!
:hhh:  deda od 83 ima svoj e-mail nalog!! :hhh: 

Nama je sve prošlo sa gmailom! Kuma koristi yahoo i on je prošao. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Možda je to nešto novo..od jučerašnjeg zagušenja. 
Ja sam doduše nalog otvorila još pre dve godine kada sam zakazivala za pravljenje pasoša i LK. 
Ali znam da je muški juče pre podne odradio registraciju sebe i dece, jer mi je poslao poruku da je sve uspeo i da je čak i uplatio i da je izabrao opciju da mu se donese "na noge" :hhh: 

"Za +70 dinara neću da idem po nju! Uplatio sam da mi je poštar donese!" 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Možda je to nešto novo..od jučerašnjeg zagušenja. 
Ja sam doduše nalog otvorila još pre dve godine kada sam zakazivala za pravljenje pasoša i LK. 
Ali znam da je muški juče pre podne odradio registraciju sebe i dece, jer mi je poslao poruku da je sve uspeo i da je čak i uplatio i da je izabrao opciju da mu se donese "na noge" :hhh: 

"Za +70 dinara neću da idem po nju! Uplatio sam da mi je poštar donese!" 

​I ja sam uplatio svih 469 da mi donesu na adresu. :hhh: Rok za obradu 60 dana :roll: 

 

Jel  zna  neko  Koliko  sme da  istekne vaznost vozacke dozvole,a da ne morate da polazete ponovo?:cesces::(

​Malo sam čitao "po internetima" i svuda piše da može u svakom trenutku da se produži, čak i po dve-tri godine su prolazile. Izgleda da je prosto imaš pa imaš, nema frke, ali ipak bih proverio - moja je istekla isto jako davno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pitanjce jedno...

istekla mi je LK još u maju mesecu :beyond: 

ima li neka kazna, kad odem da pravim u SUP?

Misliiiim... do NG je moram napraviti, kako znam i umem :ufrci: 

​Smuco, ništa strašno. 
Jedna persona je pravila LK  2 godine nakon  isteka. Pošto joj je i zdravstvena knjižica istekla (tačnije sva dokumenta su joj istekla!!)  morala sam ja sa još jednim svedokom da idem i dam izjavu (overenu naravno...) da je sve vreme živela na toj adresi...tako da si ti  "sitna riba" za zaboravne. Kad je ona dobila, dobičeš i ti. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ona je išla da produži  pasoš (i on je istekao pre 2 godine!!) sa isteklom LK i ne overenom zdravstvenom :hhh: 

A što se tiče termina probaj sutra ujutro ranom zorom. 
Neka su nudili dve nedelje unapred a sad čini mi se samo tekuću nedelju. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...