Idi na sadržaj

Nove LK, zdravstvene,... pa dokle više jebote?!


Preporučene poruke

  • Odgovori 112
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Adrijane, meni u firmi napravili novu ZK....ali je zato moj muški čekao poslednji sekund...jer ga je mrzelo da ide tamo i čeka red.  Na žalost to nisam mogla umesto njega da odradim. Na konto čekanja

Dali ti ,jel? Imao si vezu,priznaj 

Mene po fotografiji neće prepoznati   Ni rodjena majka me ne pozna  

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Koriste očigledno latinični font svuda, ali onda to program konvertuje u ćirilicu jer je ona služeno pismo. Što je sasvim ok, samo da su naterali zaposlene ili da koriste punu latinicu ili ćirilicu na tastaturama. Za strana imena je jasno, pravopis kaže da se pišu onako kako se izgovaraju (po mom mišljenju idiotski, ali pravilo je pravilo). Ovde bi sve bilo ok da su napisali Lorens latinicom, ispalo bi Лоренс i sve bi nazgled bilo u redu.

Ovo samo pokazuje nivo neozbiljnosti u pristupu projektima koji je prisutan kod naših birokrata. Nema planiranja, nema razmišljanja o potencijalnim problemima, odradi kako bilo i to je to.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Evo,ne mogu da se nacudim sta su ti ljudi radili sve ovo vreme.Niti su sta azurirali,niti obracali paznju.Mene su zvali kuci da dodjem po knjizice,i naravno,moje neeeeeema.A kad sam predavala zahtev,ustanovili da nije odradjen prelazak sa jednog vida osiguranja na drugi,pa ajde odradila.Kad sad dobijam knjizicu kao da nije odradjeno:smor:,zato me jedva nadjose,plus je nevazeca pa treba uskladiti :nempojma:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...