Idi na sadržaj

Preporučene poruke

TOP 16 FAZA

[TABLE="width: 640, align: center"]

[TR]

[TD]GRUPA E[/TD]

[TD][/TD]

[TD]GRUPA F[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD="align: left"]BARSELONA

EMPORIO ARMANI

UNIKAHA

OLIMPIJAKOS

PANATINAIKOS

FENERBAHČE

ANADOLU EFES

LABORAL KUĆA[/TD]

[TD]9-0

6-3

5-4

4-5

4-5

4-5

2-7

2-7[/TD]

[TD="align: left"]REAL MADRID

CSKA

MAKABI

LOKOMOTIV

BAJERN

GALATASARAJ

PARTIZAN

ŽALGIRIS[/TD]

[TD]8-1

8-1

6-3

4-5

4-5

3-6

2-7

1-8[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 56
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Naravno da znaju oni, a i jos mnogi drugi ko smo mi....evo ovde je zabelezen delic toga. P.S. Joooj sto volim ovooooooo :hhh:

Najjače evroligaške ekipe će dolaziti u Srbiju i u narednih tri i po meseca. To je zasluga crno bele košarkaške institucije, koja je po ko zna koji put napravila podvig, uprkos saplitanjima države. D

ne sećam se da sam ikad nipodaštavao košarkaše a ni trenere a klub Crvenu Zvezdu poštujem kao velikog rivala i jedva čekam da se odmrzne i da ponovo igramo derbije

grupa A: Barsa, CSKA, Fener, Budivelnik, KKP, Nanter

grupa B: Real, Efes, Žalgiris, Bamberg, Armani, Strazbur

grupa C: Olimpijakos, Montepaski, Unikaha, Galata, Stelmet, Bajern

grupa D: Panatinaikos, Makabi, Laboral, Lokomotiva Kuban, FMP, pobednik kvalifikacija

ja zadovoljan :osmeh:

a Vučić će morati još nešto da proda pored JAT-a i da uloži još para u Čovića, ako hoće u top 16 :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koliko god ne voleo JSD, mislim da nikad ne bih bio u stanju napisati post koji u ovako malo reči sadrži toliko nipodaštavanja prema njemu i njegovim košarkašima koji se sportski bore na terenu kao što je to Pink uradio. No, ne zameram, teško je izbeći u atmosferi koju navijači Partizana neguju poslednjih godina.

I ja sam zadovoljan, nakon dugo vremena ću gledati voljeni klub u borbi sa najvećim klubovima Evrope.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Grupa nam i nije toliko jaka. Pored Barselone koju redovno tucemo u Bgd-a mi smo jedna od najacih ekipa :roll: u grupi. Verujem da cemo pobediti sve utakmice u Bgd-u u Com. areni pretpostavljam pred 20000 gledalaca i nadam se da mozemo pobediti ruse u Moskvi. Prema tome, kao prvi u grupi prolazimo sigurno dalje.

E sad, za ove druge tj FMP ne znam....jako tesko ce to biti ostvarivo. A da digne Srbija neki kredit od MMF-a ili Svedske banke, recimo 30 miliona, da Cokiju taj kesh, on ulozi u ekipu nekih 3-4 miliona ostalo stavi sa strana za svoje crne dane....moguce...ma sve je moguce :smeh:.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kompletan raspored:

Prvo kolo (17, 18. oktobar)

Barselona – Partizan

Crvena zvezda - Lokomotiva

Drugo kolo (24, 25. oktobar)

Partizan – Nante

Makabi – Crvena zvezda

Treće kolo (31. oktobar, 1. novembar)

Buđiveljnik – Partizan

Crvena zvezda – Panatinaikos

Četvrto kolo (7, 8. novembar)

Partizan – Fenerbahče

Laboral Kuča – Crvena zvezda

Peto kolo (14, 15. novembar)

CSKA – Partizan

Crvena zvezda – kvalifikant

Šesto kolo (21, 22. novembar)

Partizan – Barselona

Lokomotiva – Crvena zvezda

Sedmo kolo (28, 29. novembar)

Nante – Partizan

Crvena zvezda – Makabi

Osmo kolo (5, 6. decembar)

Partizan – Buđiveljnik

Panatinaikos – Crvena zvezda

Deveto kolo (12, 13. decembar)

Fenerbahče – Partizan

Crvena zvezda – Laboral Kuča

Deseto kolo (19, 20. decembar)

Partizan – CSKA

Kvalifikant – Crvena zvezda

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

taj kvalifikant može biti Himki, veoma dobar tim

Makabi je strašno jak, tamo je onaj Blat trener, naoštrili su se ove godine za f4

Panatinaikos se pojačao u odnosu na prošlu sezonu

Laboral - tim iz vrha španske lige

Lokomotiva - bogati Rusi, prošlogodišnji osvajači EC

stvarno teška grupa

zato mislim da je prva utakmica jako važna, jer s pobedom će ekipa steći samopouzdanje, a u slučaju poraza - preti start 0 iz 4

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

U stilu kakav dolikuje jednom od najboljih evropskih košarkaških klubova, Partizan je dobio promotivni spot pred novu sezonu u kojoj ga kao po običaju očekuju borbe na četiri fronta. Navijači su napravili odličan video zapis u kojem su predstavili tim za narednu sezonu. U video klipu su prikazani svi košarkaši crno-belih, trener Duško Vujošević kao i detalji iz slavne prošlosti. Svoje mesto na video zapisu naravno našli su i novajlije Đoko Šalić, Boris Dalo i Terens Kinsi.

Uz pomoc Sportal.rs

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

KK Crvena zvezda Telekom objavio je cene ulaznica za meč prvog kola Evrolige protiv Lokomotiva iz Kubana. Prodaja ulaznica počinje danas u 14 časova na svim prodajnim mestima Eventim-a (Kombank Arena, TC Ušće, Dom omladine, Bilet centar, knjižare Delfi i 150 prodajnih mesta širom Srbije).

Ulaznice za sve sektore na nivou 400, u okviru koga se nalazi i navijačka tribina Sever, koštaju 600 dinara. Za parter 4 (Zapad - sektori: 221, 222 i 223) i za parter B (Istok – sektori: 208, 209 i 210) potrebno je izdvojiti 1000 dinara. Cene karata za tribine A (sektori 211 i 212), B (sektori 219 i 220), C (224 i 225) i D (206 i 207) iznose 1500 dinara. Bela loža (Jug - sektor 201 i 226) i plava loža (Jug - sektori 204 i 205) koštaju 2000, a identičnu sumu potrebno je izdvojiti za mesta u sektorima 213, 214, 215, 216, 217 i 218 ). Loža (sektor 202 i 203 ) košta 2500 dinara. Mesto u skajboksu, koji se nalazi na nivou 300, prodaje se po ceni od 7000 dinara. Za sve one koji žele da rezervišu svoje parking mesto, mogu da kupe i parking kartu po ceni od 350 dinara.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...