Idi na sadržaj

Zašto baš taj avatar?


Preporučene poruke

  • Odgovori 81
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Jednom i ja da budem plavuša!! Goga me frizrala Baš mi se sviđa    

Zato što se moj drug Adrijan namučio da ga nađe na jednom izazovu i zato što mi se sviđa i zato što sam obećala da ću ga namontirati čim prođe zima, a ja svoja obećanja uvek ispunim.    

Ovaj cvetak predstavlja rezilijentnost- prebroditi prepreke, naći način da budeš otporan na stres, sagledati svoj pozitivan uticaj  na neka negativna dešavanja... sve to i ništa od toga... možda ipak

Zakačene slike

Guzo - to nisi ti i svi to znamo,

samo voliš da malko mračiš i plašiš

ljude po forumu :osmeh:

Ja imam celu priču o mom avataru

a danas kad sam čitala komentar od Inkvizitora,

podsetio me da pišem o tome...

Avatar sam prenela sa VC-a

jer sam na prvi pogled shvatila da sam to ja

u gomili teškog, surovog, hladnog betona

među nepoznatim ljudima

koji gaze i ne gledaju kuda gaze

ja rastem...

i ne vidi me niko...

i ne želim to...

samo malko obazrivosti od strane drugih

jer nikog ne povređujem i nikom ne smetam

pa želim i da se drugi tako ophode sa mnom...

****

al' sam sad napisala... :ajme:

ovo se zove pisanje postova dok piješ :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ Guzo - ko sme da ti preti?!?

Taj ne zna da se iza ove strrrašne slike

krije jedno fino mlađahno momče :)

Elem,

jednom davno

iliti

once upon a time

(i onda me ne pitajte zašto volim tu seriju...)

dobih ovakvu poruku:

''Gledam tvoj avatar i vidim ovaj cvet koji je izrastao ispod betona. Verujem nekom čarolijom jer ispod takvog betona nema ništa. Ta nežnost cveta koja je vidljiva na prvi treptaj oka da li oslikava tvoj lik, možda oči ili pak tebe celu.''

to se zove prepoznavanje :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smucalice, jako lepo i veoma mi se svidja odgovor..... Didakticnost ovoga moze se posmatrati iz vise aspekata.... I ako ovo mozemo posmatrati kao floskulu celog jednog sistema vrednosti i parametara zivota ipak osetimo prozimanje esencije duse kao nenametljive i skromne koaj bi zelela da si izbori za svoje mesto pod suncem....

Stvarno odavno nisam cuo lepse objasnjenje za avatar.....

Guzooooooooo

Guza meto avatara

pa ga za sve boli ..... lakat

Strasnu masku on stavio

da bi nekog preplasio

Smucalica tad ga spusti

i on nista neizusti

Ispod ove maske strasne

kuca srce kao lane

Strasna maska lepo stoji

al se malo ljudi boji

Ko se iza maske krije

taj opasan nikad nije....

By B:fijuk:

Izmenjeno od strane člana Inkvizitor
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Grafički prikaz Morpheusa za kojim sam tragao možda od samih početaka funkcionisanja na internetu. Tražio sam nešto što će služiti kao moj lični pečat, što će me predstavljati na celom internetu. Mislim da odiše jednostavnošću i šalje jasnu poruku o tome ko sam ja. A ja jesam Morpheus. Ako izuzmemo želju za liderstvom u borbi protiv Matrixa današnjice.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Potpuno slučajno, u želji da zamenim Dionisa, odnosno prošli avatar naleteo sam na ovoj lik (Pako iz filma Dobar, loš zao). Međutim, ne jednom sam poželeo da bidem životan i sa energijom kao Pako. Često sam na neki način (krajnje uslovno) zavideo ljudima koje je baš briga za mnoge stvari u želji da zadovolje samo svoje porive...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

aj i ja da kazem koju posto mi tete odavde skacu po glavi zasto ovi "uzasni" avatari...

ovo trenutno i par poslednjih je gitarista grupe Slipknot koju ja jako volim...elem, volim ovakve spooky i mracne stvari...to naravno ne znaci da sam ja takav, ali mi se jako svidjaju...imam gomilu slika, fotografija takvih...mozda je to vezano i za muziku koju slusam(sve vrste metala, hc...naravno dodje tu i rok i popic neki stari, ali pretezno ovo)...i verujte mi, nece se menjati :) kome se ne svidja, nek me stavi na ignore list :plaz: deal with it ! :plaz::astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...