Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 118
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja Verdasku još nisam oprostio što nam razdevičio Ančiku i ona posle toga nikad nije bila ono što je bila pre njega!!!! (Posle osvajanja RG 2008.)

:uzbud: pa žreb je odličan, kako sam se nadala... sad se naoružavam strpljenjem 'ladnim pićencem i od utorka uživam u tenisu :lazygirl:

svaka čast Verdasku doooobro je namučio Mareja i odbranio čast Španaca na travi za razliku od Fererčića, trećeg igrača na svetu da ne spominjem Nadalčića jedino to razdevičavanje Ane, što kaže

od Berdiha poraz u polufinalu Vimbldona 2010.

od Delpa poraz na Olimpijskim igrama u borbi za bronzu, poraz u Indijan Velsu ove godine

od Mareja više poraza, najbolniji - finale US opena 2012. i polufinale Olimpijskih igara iste godine

ne bih da mračim, samo hoću da je opreznost na najvišem nivou :kez:

posle Sereninog poraza, oprez je my middle name :osmeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

od Berdiha poraz u polufinalu Vimbldona 2010.

od Delpa poraz na Olimpijskim igrama u borbi za bronzu, poraz u Indijan Velsu ove godine

od Mareja više poraza, najbolniji - finale US opena 2012. i polufinale Olimpijskih igara iste godine

A šta misliš da li oni broje svoje poraze od Noleta i koliko im vremena treba za to...da se sete svih?!?!?! :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A šta misliš da li oni broje svoje poraze od Noleta i koliko im vremena treba za to...da se sete svih?!?!?! :kez:

mislim da Berdih broji i da ga zeza cifra koju izbroji, pa je moguće da se ukaki od toga

za Delpa verujem da ni ne zna tačno koliko je puta s kim igrao, tj. baš ga briga šta je bilo ranje

a Škot broji li broji, vrti filmove unazad gde je grešio, tako da je on sgurno najnezgodnija opcija :osmeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...