Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 174
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Nole legenda...vec sada...i to za sva vremena...po njemu ce se i sat navijati...:)

Evo rasporeda mečeva za prvi dan Rolan Garos, prvi dan: Filip Šatrije (početak u 11h, TVB92): Petra Martić – Ana Ivanović (14) Serena Vilijams (1) – Ana Tatišvili Pablo Kareno-Busta –

Hjuit je poznat po kreiranju dramatičnih mečeva i koja je to pa velika razlika između Tatishvili i Šarapove kad igraju protiv Serene? tri gema, eto to je razlika :P

Zakačene slike

Smuca i Adrijan znaju da ja ne pisem na temama zbog uroka. Nije vredelo.

Ne mozes protiv Nadala izaci na megdan sa pola taktike. Krenuo je super, ali je taktika otisla niz vodu kad je i Nadal krenuo super. Poceo je da gresi, da igra ziheraski i da ceka gresku. Problem je sto mu sada sa druge strane mreze nije bio Kolsrajber pa da ocekuje da ce se ovaj sam od sebe raspasti. Ne bato, kralj sljake licno. Ali, ovo je njegovo tipicno izdanje. Samo na momente spektakularni poeni i igra a ostatak je mlak i tako toplo - hladno igra od marta.

Treci set je ispustio, zasto? Zato sto je dosudjeno protiv njega? E, to ne mogu da shvatim. Ok, sudija je ispao idiot, ali da se razumemo, njemu je Nadal pokazao trag. A ako je lopta stvarno bila dobra, sta to govori o Nadalu? Nije smeo sebi da dozvoli taj raspad.

Kad se zakucao u mrezu, znala sam da gubi mec. I taj pogani prstic.. Nadal kao tuzibaba. Fuj. Posle ovoga mu i definitivno vise nisam fan a navijala sam za njega, posebno od kad se vratio na tour.

Bilo je evidentno da Nole nema snage. Nadal je u poslednjem setu odigao neke svemirske poene i mec je tada stvarno izgledao super. Novak vise nije mogao da trci i da se krece kako je navikao, sto je posledica nedovoljne fizicke spreme, a to je bilo evidentno sa njegovim izlascima na mrezu jer je tako skracivao poene. Ali, izlasci na mrezu.. :celepenka: Kao da je namerno promasivao. Dobijen poen izgubi smecom. I ok, ja pretpostavljam da on ima blokadu jos od Pekinga 2008. kad ga je promasio u polufinalu, ali ovakve stvari promasivati danas.. Mislim, to ne promasuju juniori jbt.

Sve u svemu, ovo mi je jedan od njegovih najtezih poraza, pored Pekinga '08. i Madrida '09. Imao ga je, imao je mec na reketu, ali je Nadal danas bio bolji.

Druga je prica sto to vise nije onaj skromni Nadal.

I da, da se ne zaboravi.. Prstic tuzibabe:

tumblr_mo1ell0w781qgeyd8o1_250.gif

rizikujuci da dobijem hiljadu negativnih reputacija,moram da kazem da je meni mec,a posebno zavrsnica bio radost !

obozavam Nadala

obozavam borbenost,brzinu,neodustajanje i egzibicije koje moze da izvede

onaj udarac kroz noge mi je bio vrhunac\!!!!

malo je onih koji se posle 8 meseci vrate i krenu da pobedjuju najbolje....

i da

volim sto njemu nije vazan protivnik

on igra za pobedu

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Neće te niko negativno reputirati zbog toga, taman posla :)

Samo, ne mogu da volim nikada tog igrača

jer je on meni daleko od onoga

što treba da predstavlja jedan teniser

posebno takvog renomea.

Prvo ta njegova masna i reckava kosa, to njegovo čačkanje guze, nosa, kose

i čega sve ne još,

pa potom tog stava

u fazonu ''I'm the best'' - malo morgen :jokjok:

Najbolji je zauvek Nole i takvih nema više komada

ne rađa to majka :jok:

Igra srcem, igra fer plej i sasvim iskren u pobedama i u porazima :uredu:

p.s. pored ovakvog našeg Noleta,

nikada ne bih mogla navijati za Nadala

ili daleko bilo, Federera :jok:

no, sve je to stvar izbora :beyond:

moji dečaci, na pr kad ne igra protiv Noleta,

navijaju i bodre Nadala

on im je po nekoj igri čak i uzor

i ja ne marim... svako ima izbor navijanja...

I još da dodam, odgledala sam sinoć reprizu

tog fatalnog petog seta

i mogu reći

da je ono bio svemirski tenis,

tenis za sva vremena

i samo nijanse su odlučile koji je bolji :uredu:

na žalost, ovaj put je to bio Rafa :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Beliver, ne rizikuješ ništa..

pa pola Srbije navija za privatni klub Nebojše Čovića, zašto bi onda bilo čudno ako neko navija za Nadala :kez:

moram da kazem da je meni mec,a posebno zavrsnica bio radost

meni jedino ovo malo škripi

ipak je Nole naš, a ne možeš reći da je neko đubre, naprotiv - izuzetno je fer sportista i dobar čovek

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smuca i Adrijan znaju da ja ne pisem na temama zbog uroka. Nije vredelo.

Ne mozes protiv Nadala izaci na megdan sa pola taktike. Krenuo je super, ali je taktika otisla niz vodu kad je i Nadal krenuo super. Poceo je da gresi, da igra ziheraski i da ceka gresku. Problem je sto mu sada sa druge strane mreze nije bio Kolsrajber pa da ocekuje da ce se ovaj sam od sebe raspasti. Ne bato, kralj sljake licno. Ali, ovo je njegovo tipicno izdanje. Samo na momente spektakularni poeni i igra a ostatak je mlak i tako toplo - hladno igra od marta.

Treci set je ispustio, zasto? Zato sto je dosudjeno protiv njega? E, to ne mogu da shvatim. Ok, sudija je ispao idiot, ali da se razumemo, njemu je Nadal pokazao trag. A ako je lopta stvarno bila dobra, sta to govori o Nadalu? Nije smeo sebi da dozvoli taj raspad.

Kad se zakucao u mrezu, znala sam da gubi mec. I taj pogani prstic.. Nadal kao tuzibaba. Fuj. Posle ovoga mu i definitivno vise nisam fan a navijala sam za njega, posebno od kad se vratio na tour.

Bilo je evidentno da Nole nema snage. Nadal je u poslednjem setu odigao neke svemirske poene i mec je tada stvarno izgledao super. Novak vise nije mogao da trci i da se krece kako je navikao, sto je posledica nedovoljne fizicke spreme, a to je bilo evidentno sa njegovim izlascima na mrezu jer je tako skracivao poene. Ali, izlasci na mrezu.. :celepenka: Kao da je namerno promasivao. Dobijen poen izgubi smecom. I ok, ja pretpostavljam da on ima blokadu jos od Pekinga 2008. kad ga je promasio u polufinalu, ali ovakve stvari promasivati danas.. Mislim, to ne promasuju juniori jbt.

Sve u svemu, ovo mi je jedan od njegovih najtezih poraza, pored Pekinga '08. i Madrida '09. Imao ga je, imao je mec na reketu, ali je Nadal danas bio bolji.

Druga je prica sto to vise nije onaj skromni Nadal.

I da, da se ne zaboravi.. Prstic tuzibabe:

tumblr_mo1ell0w781qgeyd8o1_250.gif

Koji post...:oki:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve cestitke Sereni. Meni je postala simpaticna u medjuvremenu :kez: I navijala sam za nju, a ne za krakatu rodu.

Ja sam tenis pocela da pratim sa pojavom Nadala i bila njime odusevljena. Njegovom igrom, konstantnim radom na sebi, skromnoscu i posvecenoscu. Nisam prestala da navijam za njega zato sto se pojavio Djokovic. Prestala sam da navijam za Nadala zato sto je licemer i nesportski igrac. Juce pokazuje pogresan trag a loptica ne da nije liznula liniju nego je bila NA liniji. To je fer?

Kaze da ga bole kolena? Pa bato, daj nama malo te droge pod kojom si mogao da trcis jebenih 5 sati sa bolesnim kolenima. Nije izgledalo kao da ga boli ich, osim dupeta. A da, sad je i drapanje djoke uvrsteno u redovan repertoar.

Nemam ja razloga da ti dam bilo koji negativni, tvoj je izbor za koga ces da navijas. Niko njemu ne spori borbenost niti volju, za te stvari mu skidam kapu. Nema sta da priznam, juce je bio bolji igrac na terenu, to sam i napisala. Djokovic ga je imao i pored tako kljakave igre, 6 poena ga je delilo od pobede.

Mogu traktat da napisem o jucerasnjem mecu, ali jednostavno nemam volje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Beliver, ne rizikuješ ništa..

pa pola Srbije navija za privatni klub Nebojše Čovića, zašto bi onda bilo čudno ako neko navija za Nadala :kez:

meni jedino ovo malo škripi

ipak je Nole naš, a ne možeš reći da je neko đubre, naprotiv - izuzetno je fer sportista i dobar čovek

a gdi sam ja kazala da je iko djubre u svom postu?!?

u duelima sa Nadalom,navijam uvek za Nadala,u duelima sa drugim teniserima,navijam za Noleta

postovanje divljenje prema jednom ne iskljucuje to isto prema drugom igracumje l da?

pa eto,i ti navijas za Serenu,a tek ona nema srpske krvi....:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...