Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 55
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Maher... ili sam mogla da stavim na temu o komplimentima..      Nazove me kolega sa posla, a ja razguljendala preko vibera, da nadoknadim sve.. propušteno..  Kaže: ''Ajde sine, čujemo se kada bude

Maher sam... da uživam u samoći...  I ne, nisam sama, usamljena, nikako...  Samo sam sebi dopustila da priuštim time-out I da znate da prija, tako s vremena na vreme, biti sam sa sobom

... kažu da je ćutanje zlato, ali ja višem volim srebro.  Znam da prećutim, ali sada ne želim, jer me intuicija nije prevarila i svesno sam danas razočarala osobu, do koje mi je zaista stalo, ali ne

Zakačene slike

  • 9 meseci kasnije...
  • 7 meseci kasnije...

Prosto mi je nemoguce da mene nema na ovoj temi.

Ono sto mi prvo pada na pamet je dasam maher za kujnu. Mene ko pusti da mu kuvam, ozenice me (u slucaju zene, pozelece da me obljubi). Dakle, daj mi bilo koje namirnice i imaces obrok.

Oooooondaaaa, umem da nasmejem coveka. Stash, lupetam za zivota.

A sto vozim? Fandjo bi mi skin'o kapu.

Maher sa za poziranje. Missim, ko bi rek'o da imam 72 kile kad mi slike pogleda :kez:

I za jos nekoliko njih, ali cu ih precutati :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo toga mi ide od ruke:kez:.Umem da opravim kućne uređaje kad crknu i auto čak i okrečim stan:smeh:,umem da nađem rešenje za svaki problem na najlakši mogući način, da osetim i pomognem kad je to nekom potrebno, skačem, letim, motam, sviram, crtam, plešem, pišem, rešavam probleme iz nacrtne, matematike, fizike, astronomije, izuzetno sam prilagodljiva i ratoborna osoba:),naravno kad zatreba.Maher sam za akciju svuda i na svakom mestu, jednostavno rečeno. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

U nizu svojih maherstava, otkrih u sebi još jednu(o).

/hvalite se usta moja dok se ne pocepate/ :roll::hahaha:

Prodaja robe.

Sada se ni jedna koleginica ne raduje radom sa mnom u smeni :lol:

zna da će da otpadne od posla.

Jednostavno, samo priđem, posvetim se kupcu.

Čitam mu deklaracije, jbte, samo što ga ne pitam kakve gaće nosi :lol:

ali ne iz radoznalosti.

Osetim šta je mušteriji u datom momentu potrebno.

Lepa reč i posvećenost uvek.

(neizveštačena - naravno)

Naravno, nikakvu materijalnu korist iz svega toga nemam, osim fixne plate,

ali je zadovoljstvo ljudskim faktorom nemerljivo.

Šefe, koji si na Majorci možda i pročitaš sve ovo :kez:

Pih, ća je život nego fantažija :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Maher sam za kisela testa. Bila je to u vreme kada sam bila pupoljak :kez: Odnesem u kancelariju jufku štrudle sa makom i stavim na sto da se posluži ko želi. To je bilo prvo donošenje hrane u kancelariju što inače ne volim.

Koleginica, starija od mene i reklo bi se iskusnija, gleda štrudlu, oči joj kolutaju i pita me: To je svekrva mesila? :kez: Ne! - rekoh. Inače, moja svekrva jedino što je znala da umesi jesu uštipci sa limunovom koricom i suvim grožđicama. Nije bila kreativna. :beyond:

A ja mlada, kosa do dupeta, farmerke i ko bi rekao da šizika zna da mesi. Bogme itekako zna da mesi i ne samo štrudlu već svaki oblik od kiselog testa. Mislim da sam puter kiflice usavršila do gastronomskog impresionizma. :kez:

:uzbud: Pola tri! E, i za to sam maher, legnem u po noći a probudim se s kokoškama.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 8 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...