Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Maher... ili sam mogla da stavim na temu o komplimentima.. 

 

 

Nazove me kolega sa posla, a ja razguljendala preko vibera, da nadoknadim sve.. propušteno.. 

Kaže: ''Ajde sine, čujemo se kada budeš imala vremena za mene..''

(vidim da je frka i posao je u pitanju kao i to da mogu da pomognem)

 

Nazovem ga posle 5' i krene utovar :lol: 
Drugarski naravno.. 

 

Toliko smo se kliberili, između ostalog i došli do rešenja o zaposlenju njegove snajke :andjeo:

ali me je zakucao mućak jedan.. komentarom.. :lol:

''E ajde sine, ne vredi, ko će sa tobom da izađe na kraj, otvaraš me kao Pandorinu kutiju'' 

:ggg:

''Sine,  iz usta iskustvenog čoveka poput tebe, ova izjava može da mi bude samo kompliment.'' :kez:

 

Lm... Maher sam za otvaranje duše.. kako svoje.. tako i osoba do kojih mi je stalo.. 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 godina kasnije...
  • Odgovori 55
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Maher... ili sam mogla da stavim na temu o komplimentima..      Nazove me kolega sa posla, a ja razguljendala preko vibera, da nadoknadim sve.. propušteno..  Kaže: ''Ajde sine, čujemo se kada bude

Maher sam... da uživam u samoći...  I ne, nisam sama, usamljena, nikako...  Samo sam sebi dopustila da priuštim time-out I da znate da prija, tako s vremena na vreme, biti sam sa sobom

... kažu da je ćutanje zlato, ali ja višem volim srebro.  Znam da prećutim, ali sada ne želim, jer me intuicija nije prevarila i svesno sam danas razočarala osobu, do koje mi je zaista stalo, ali ne

Zakačene slike

  • 8 meseci kasnije...

... mogu da se nadovežem na moje brze reakcije.. 

... radim to, što radim.. maher sam za darivanje poklona .. recimo.. ponude mi obuću br. 38 - da - to je moj broj..  :fijuk: i naravno da  mogu hladno lepo zapakovano, sa etiketom da prodam, ali pomislim da mi se neko tamo devojči.. i da treba da ima što više obuće.. prosledim.. onako - od srca.. 

Isto tako, poklone ne odbijam, tako da je poslednje što sam dobila laserska epilacija (kada sam videla koliko košta, pala sam u nesvest) 

 

Dakle.. idem ja i dalje srcem.. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

... kažu da je ćutanje zlato, ali ja višem volim srebro. 
Znam da prećutim, ali sada ne želim, jer me intuicija nije prevarila i svesno sam danas razočarala osobu, do koje mi je zaista stalo, ali ne toliko da sada nešto venem, ginem.. jer, ako će moja istina da ga udalji od mene - ok je. Znam svi smo ranjivi ovih meseci... samo je pitanje ko kako nosi to ''breme''. 
U vreme, kada čujem komšijin teški kašalj, kada smo svi bledi kao krpe, zabrinuti za svoje bližnje.. izabrala sam istinu i smeh. Maher sam za apsurde. I pretakanje istih u eksperimentisanje po kuhinji, crtanje, plesu.. jer će i ovo da prođe, a ja ću da sačuvam sebe i svoje. Zaista nemam vremena za razmišljanje šta će ko da misli, kaže, to sam odavno prerasla. 
Bitno je šta ja mislim, osećam.. jer.. mi je poslednjih mesec dana bilo kao neka vrsta buđenja - doživela i preživela svoj najveći  strah, suočila se sa njim i prigrlila ga .. sada smo saveznici. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...