Idi na sadržaj

Slobodno skini brushalter


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • 6 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Radim ja tako jednom u gostima, u offisu. Sekretarica neka mladjana, velike boobe, dubok dekolte. Lepo za oci, no nisam seljak da blejim. 

I tako ja radim i jednom pogledam prema njoj. Ona je bila nagnuta napred, roba kao na pijaci na izvolte i za sekund kasnije pogleda prema meni. Vidim joj optuzenicki pogled, vidim da joj je u mislima da je vec pola sata virkam i svakojako se izivljavam mislima nad njenim telom. I kako sad da se covek odbrani?

E pa draga moja next time brushalter obavezno, pa makar se boja i ne poklapala bojom haljine!

Toliko od mene o boobama na izvolte! :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Paaaaaaaaaaaaaaaažljivo iščitah temu...od A do Š.

Ja na ovaj problem "gledam" ovako.

Ako dama ima dubok dekolte na javnom mestu onda ona ŽELI da budu primećene. Neću buljiti, ali me neće biti sramota ako uhvati pogled.

Znam da mnoge dame vole da im budu slobodne i bez grudnjaka i napolju i da vole da se to malo i primeti. I neka je tako. I TO je adut u podizanju samopouzdanja. Samosvesna žena zagledanje njenih grudi neće smatrati prostaklukom, nego komplimentom. Bar ja tako mislim, ako grešim, drage dame kažite. 

A opet...lep grudnjak može i od prosečnih da napravi poželjne...

Sve u svemu...živele grudi i sa i bez grudnjaka!!! :laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...