Idi na sadržaj

Slobodno skini brushalter


Preporučene poruke

Slobodno skini brushalter

15. april 2013. 14:12 > 14:18

Nikakve koristi od brushaltera, pokazalo je istraživanje koje je trajalo 15 godina i obuhvatilo 330 Francuskinja.

v286365p0.jpg

Osim estetskih razloga, ne postoje nikakvi drugi zbog kojih bi žene trebalo da nose brushaltere, tvrde fracuski stručnjaci sa Univerziteta Bezanson, koji su sproveli istraživanje.

Grudnjaci podižu dojke, ali samo vizuelno i kratkoročno. Zahvaljujući tom komadu donjeg veša, ženama bolje stoje majice, košulje, tunike, ali ništa više od toga.

Ni to nije malo, reći će mnoge dame, a i muškarci.

Međutim, na duže staze brushalteri imaju negativno dejstvo na ženske grudi. Oni ih podižu i pridžavaju samo dok se nose, a čim se skinu grudi se vraćaju u svoje prirodno stanje i "vise" više nego što bi da žena nikada nije nosila grudnjak.

Takođe, zbog toga opterećuju kičmeni stub više nego inače, piše Yahoo Shine.

Tokom ispitivanja, koje je trajalo 15 godina i obuhvatilo 330 žena u Francuskoj, pokazalo se i da su se one koje dve godine nisu nosile brushaltere, osećale mnogo bolje, a da njihove grudi nisu bile u "lošijem stanju" od drugih žena koje su brushaltere nosile sve vreme.

Dakle, drage dame, slobodno ih skinite, osim kada želite nekoga da zavedete, na primer.

____________________

Slatke moje, nosite li ga baš u svakoj prilici?

Kada si dozvolite slobodu? :grudnjak:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Stalno ga nosim ,čak i prilikom popodnevne dremke,toliko sam se stopila s'njim:smeh:

da mi prosto fali kad ga nema.Nije iz potrebe već Navika je čudo.Naravno noću ga skidam,uvek.

Mogu reći da mi je jako ružno kad žena ima velike grudi i ne obuče brus,pa joj se sise oklembese

ko vime sa sve bradavicama koje štrče da probiju majcu...možda se to muškarcima sviđa i erotično im je, meni deluje nekako bljak,pogotovo kod starijih žena..Eto :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dajem sebi slobodu, samo kad krećem na spavanje...

za sve ostale situacije grudnjak je tu :)

ne umem bez njega :beyond:

Sećam se kada sam počela da nosim, pa sam se žalila mami da mi smeta,

a ona je rekla da će mi grudi visiti kao u neke stare babe,

ako ga ne nosim i od onda... nema šanse da se raskomotim :)

Uostalom,

toliko ima lepih i primamljivih grudnjaka da se kupe u prodavnicama

i to mi je glavna opsesija - imati lep i sexy veš :stid2:

a ne da ih ne nosim... svašta...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja da imam sise, mislim da nikada ne bih nosila brushalter, mozda jedino na treningu..ali posto ih nemam bas nesto narocito, nosim ga kad idem negde jer garderoba zaista lepse stoji..jos uzmem onaj sa korpicama da dobijem malo na tom volumenu..:lol:

Cim udjem u kucu, automatski ga skidam..i to onako bez skidanja majce, kroz rukav..i obavezno kazem ciribu, ciriba..:hahaha:

Joj jednom bio komsija kod muza na kafi, ja ga nisam cula i ja jos u hodniku skidam grudnjak i ulazim u dnevnu sobu izvlaceci ga iz rukava i vicem ciribu, ciriba..au bogtemazooo..:hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih samo da dodam diskusiju u temu za "slobodno skidanje brushaltera". Iako su mišljenja različita, znate kako se kaže...100 ljudi-100 ćudi, 100 žena.....200 grudi!!! :hahaha:

Kolega, od sivih sam se mogao nadati, ali od vas nisam očekivao takvo nepravilno izražavanje!

Kaže se 100 ljudi 100 ćudi, sto žena 200 sisa. :zakletva:

Jedne grudi imaju dve sise na sebi. ;)

Barem je tako bilo kada sam poslednji put proveravao. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...