Idi na sadržaj

Predsedniče, diko naša!


Preporučene poruke

  • Odgovori 102
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

B'liverka srećo, ne videh ja ni u jednom postu da se neko žali na Dijamanta u smislu da je kriv što "nemam detetu za cipele" il' što "nisam iš'o na more". Politika je javna zajebancija, da ne kažem za

vidim sve mudri zbore na temi kojqa je specijalizovana za pljuvacinu meni je to malo nejasno koliko treba da si nezadovoljan sobom da bi ti Boris Tadic ,Kurta,Murta i ostala bratija bili krivi sto

:hahaha: nego imam nešto da izjavim Predsedniče Piko naša :trep:

Zakačene slike

:hahaha:).

Biću i ja dosledan sebi:

volim Borisa kao zenicu oka svog! :zakletva:

:zakletva:

To cenim i postivam.

Voleti nekog iz ideala kao sto su voleli druga Titu je za svaku pohvalu.

Uhapsio je Karadžića i Mladića. :kez:

To jeste veliki Plus za naseg predsednika.

A Hadzica ?

A Hadzica ?

Pobednika Survivor-a! .:kez:

Izvinjavao se svim komšijama. Uspostavio koliko-toliko dobrosusedske odnose. :lazy:

Pa to je mislim i i normalno, pa ovu zaslugu i no raccuna.:jok:

Tako i treba.

S kim ces biti dobar ako ne s komsijama.

Ovo mu ne bih uzeo za Plus.

Imali jos neki plus?

Osim one bespostedne ali diplomatske borbe za Kosovo,

A minusa ?

"Oces nabrajati ti ili ja ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

vidim sve mudri zbore na temi kojqa je specijalizovana za pljuvacinu

meni je to malo nejasno

koliko treba da si nezadovoljan sobom da bi ti Boris Tadic ,Kurta,Murta i ostala bratija bili krivi sto ti je sopstveni zivot sranje?

nkad mi nije bilo jasno kako se opravdanje za licni neuspeh pripisuje nekom ko je javna licnost ,niti te zna niti ti duguje,a jos manje moze da ti odgovori na prozivke

da,bas mi je Boris Tadic kriv sto sam si upropastila sopstveni zivot..

ako je on kriv za moj zivot,da li je zasluzan i za zivot Novaka Djokovica,recimo?

ptanje je sad...

:pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

B'liverka srećo, ne videh ja ni u jednom postu da se neko žali na Dijamanta u smislu da je kriv što "nemam detetu za cipele" il' što "nisam iš'o na more". Politika je javna zajebancija, da ne kažem zanimanje, a posebno fotelja u kojoj sedi inkriminisani, tako da svako ima pravo da rekne šta misli o istom. Niko nikome, barem ne na ovom forumu, ne brani da misli i kaže o naslovu teme sve ono što hoće.

E sad, to što se niko (još) nije opredelio da brani Flekicine stavove, to je za razmatranje. Jal takije nema, jal ovaj nije ni zaslužiJo.

Evo ja, ne mogu da kažem da mi se gadi baš svaki njegov korak, rekao bi da to spada u slučaj i statističku grešku, ali je pravac kojim gazi pogrešan.

P.S.

Puuuu... :gur:

'Bem ga u ime!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima



U Jeeeeeeeeeeeee!!!!!
To su te reci!:uredu:

Jedva cekam novu kampanju........

da ...trebalo bi da .....i njegovog Tata Ljubu ....sto gi ja ga ljuljao na krilu


to ti je ono ...smeker ...daj mi peticu ......

Dobro ...nije mi kriv ovaj maneken sto me ostavila devojka.

To su moje licne frustracije.

Boris je nesto sasvim drugo.

Gubitnik ........Slobin Sledbenik ........da ...i mnogo jos toga .......:uredu:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Tadić:Srbija nikad neće odustati od svojih ciljeva

"Svako ko se bavi naukom, politikom ili bilo kojim zanatom ima dilemu da li će drugi vrednovati njegovo delo, ali u takvom trenutku ne smete da se obeshrabrite, jer kad je najteže, to je tačka novog početka i zato ne smete da odustanete", rekao je večeras predsednik Srbije Boris Tadić i poručio da ni Srbija nikada ne odustaje od svojih interesa.

"Onima koji misle da je Srbija u takvoj tački, poručujem da mi nikada ne odustajemo", rekao je Tadić na svečanosti dodele nagrade "Dr Zoran Đinđić" za najbolje mlade naučnike i istraživače u Novom Sadu.

Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je večeras da pritisci na Srbiju povodom Kosova ne mogu biti delotvorni, jer Beograd neće odustati od svojih principa, a to je pre svega insistiranje na Rezoluciji 1244.

"Prtisci koje neko u Evropi planira da vrši prema Beogradu i meni mogu samo da odmognu i ne mogu ničemu da doprinesu - i to sam rekao svim svojim sagovornicima, a danas i predsedniku Hermanu Van Rompeju", rekao je Tadić novinarima u Novom Sadu.

Tadić je istakao da nema tog pritiska koji će ga naterati da odustane od rezolucije 1244, jer ona, ne samo da je poslednji međunarodni akt koji garantuje zaštitu ljudskih prava i života ljudi na KiM i obavezuje na povratak raseljenih, već je i jedini dokument iz kojeg mogu da proisteknu buduća rešenja.

"Rezolucija 1244 je dokument iz kojeg može da proistekne sporazum, jedan drugi dokument koji bi regulisao pitanja koja danas svi pokušavaju da reše, pre svega na severu Kosova, i koji daje bezbednosne garancije za Srbe u južnim opštinama i koji može da obezbedi garancije za naše manastire, istorijsko nasleđe i imovinu", rekao je Tadić.

Kako je naglasio, Srbija nije zemlja koja će odustati od međunarodnog dokumenta koji je jedina osnova da se zaštite legitimni i osnovni interesi srpskog naroda na Kosovu.

"Mi smo više nego jasan i predvidljiv partner i nemamo nikakvu tajnu. Jasno smo rekli da nećemo odustati od Rezolucije 1244 u predstavljanju Kosova u regionalnim nastupima", rekao je Tadić, i dodao da se postavlja pitanje da li će razgovori sa Prištinom uopšte biti nastavljeni imajući u vidu početne pozicije u vezi sa pitanjem regionalnog predstavljanja.

Tadić je poručio da ima mnogo mogućnosti da Srbija bude sprečena da ostvari naredni korak u procesu evrointegracija, i da ne treba u vezi sa tim pitanjem širiti neumereni optimizam.

Doktorki Vesni Tumbas sa Tehnološkog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu uručena je nagrada "Dr Zoran Đindić", najbolji student Novosadskog univerziteta je Nemanja Rakićević, dok je za najbolji master rad iz socioloških i filozofskih nauka proglašen rad Sonje Trifuljesko sa Beogradskog univeziteta.

"Ja ću ovih dana razgovarati sa evropskim sagovornicima i nadam se da ćemo doći do rešenja, ali ne treba podsticati neumereni optimizam i to bi bilo veoma pogrešno. Građani to znaju, ali treba da znaju i naši mediji i analiticari da je dovoljna samo jedna zemlja da kaže 'ne', a 26 da kažu 'da' i da Srbija ne dobije status kandidata", zaključio je Tadić.

Tadić je rekao da je imao prilike da sluša i posmatra Zorana Đinđića, način na koji je promišljao kako treba ostvariti svoje zamisli i vizije.

Stvarno ovaj nas predsednik je Don Kihot.

Ja mislio on smeker.

Ono kao frajer ..moderan ..urban tip....

On prica istu pricu kao Sloba ..Voja .....Toma ...Voja..

Ja sam se nadao da ce se u ovoj zemlji nesto promeniti.

dzaba mi nadanje.

To je nepromenjivo usled objektivnih okolnosti.

Ja . kao obican gradjanin mislim da bi trebao narodu svome da kaze ono sto svi mi znamo.

Red je.

Mislim da nije lepo da pichi Slobinim putem ...napred.

Oticicemo ispod Dna ...na kojem smo trenutno.

O da ..i trebao bi nas naochiti predsednik da kaze svom vernom Sancu a Pansi da poradi malo

na tom godisnjem izvestaju koji nije donesen 8 godina a o tome kako se trose pare iz budzeta .,

pa o kontroli trosenja para politickih stranaka ....korupcija i to .....

Mozda to i nije bitno ........bitna je ona Preambula na papiru belom.

Dobar je ucenik nas predsednik.

Tradicija.

Vekovna.

A gde smo mi u svemu tome.?

Mi cemo naravno dati veceru za veru.

Kao i oni.

U tom krugu jako malom.

Koji iz njega se bore za te interese opste poznate.

Jako ...dabome ...zaista ......waistinu ..i odvajkada...

Sacuvaj me Boze .........Interesa ......

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

khm :cesces: da.

poT HITNO! Mihin princip preTočiti u "Mihin Zakon"

predsednik koji ne zna engleski - mr'š iz engleZske

princ koji ne zna srpski - m'rš iz Srbije

svi ministri, poslanici, odbornici, većnici (i ostala žgadija) koji ne pevaju himnu - m'rš iz Skupštine

a

svi koji uOpšte i ne znaju himnu

mr'š u pi.... m'rš u finu materinu :hahaha:

M'rš je konza. :lol:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:neznam: ja sam takvog dojma..

s'tim što OVDI nisu svi m'rševi nabrojani

"M'rš Zakon" bi mor'o imati (brat bratu) bar 'iljadarku stavki i stavova

... najmanje

Pazi sve te horde kalkulantskih probisveta, kako se cenkaju, kako ciganče i kako se kurvaju

kako se samo proser@vaju

svi ti dupljaci kojima je u svemu ovome najbitnija svoja guzica.. i svojeguzična budućnost

A Srbiju svaki dan bez Vlade košta 50 miliona evra deviznih rezervi !!!

* predložila bi' i "Zakon govnjive motke"

imam ga u nacrtu

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Iako predsedničke izbore, kao ni samu poziciju predsednika ne smatram preterano značajnim, ne mogu a da se pomalo ne postidim zbog ovakvog izbora građana. U današnje vreme imati predsednika koji ne govori engleski, a izbor za predsednika slavi u rodnom selu pod šatrom, ne govori ništa pohvalno o samom predsedniku, ali ni o građanima koji su ga birali.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...