Idi na sadržaj

Бивши момци/девојке


Preporučene poruke

Листам сад почетну страницу и наиђем на статус једне моје другарице..

Пре 6 мин. преко мобилног

Bivsi? O pokojnicima sve najlepse!!! :D

...пре неки дан код једног познаника видим...

20. фебруар преко мобилног

Да је добра не би била бивша. Курва

...Шта је то са бившим момцима/девојкама ?

У каквим сте односима остали...

Не могу сви раскиди да прођу ''нормално''

Падну ешке речи, увреде, претње...

Али има и другарских разлаза уз реченицу ЈЕДНОСТАВНО НАМ НЕ ИДЕ ВИШЕ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ne mora uopste raskida da bude ruzan...sta vise, ne pamtim da mi je ijedan bas bio ruzan...bilo je i svadja i teskih reci, ali nijedan nije bio na krv i noz...ali

ja jednostavno ne mogu da se druzim sa tom osobom posle raskida...ne znam...takav sam...uopste nije bitno kako je protekao raskid...bilo, proslo...cao...jbg

lakse mi je tako

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Slike zguzvao, pocepao, zgazio i sve niz reku bacio :).

Nikakav vise kontakt ili bilo sta, naucih da pravim razliku izmedju zaljubljenosti i ljubavi. Tesko je bilo, to stoji, iz prostog razloga sto sam ispao budala, slep kod ociju.. Svi mi nekad pogresimo, i treba, ljudski je gresiti, ili ne treba greske ponavljati, vec iz njih uciti, greske su skola zivota, bivse ljubavi skola za buduce :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad sujeta proradi kod ostavljenog onda uglavnom i padaju teske reci...

Naravno da ima i onih normalnih raskida (retki su, rekla bih) gde su jednostavno obe strane dovoljno svesne, zrele da ce im taj razlaz oboma doneti nesto bolje, lepse... Cemu mucenje, natezanje, razvlacenje, gajenje nade da ce posle stote svadje biti bolje?!

U dobrim sam odnosima ostala sa bivsim. To ne znaci da se svako malo cujemo i pitamo za junacko zdravlje ali svaki susret ili kontakt protekne u normalnoj komunikaciji.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ostala sam u odličnim odnosima sa ljudima,

koji predstavljaju 5+5 godina moje ljubavi.

Bilo je tu svega.

Ružno se briše.

I sada smo u kontaktu,

ne preterano intenzivnom.

Došlo vreme,

malo ću morbidno da zvučim,

da komuniciram sa prvim, i/ili drugim

kao da smo rođaci. :lol: (bliži naravno sa mladine strane) :hhh:

DakleM, kada imamo svadbe, veselja i sahrane.

Raskid, kao raskid,

nijedan nije prijatan.

Bat.. sve to ide u rok službe.

Ne vidim razlog, ja, ovako lajava,

za tako ružnim rečima, ali sam svesna

da u stanju afekta kažemo, u konkretnom slučaju napišemo,

ono što mislimo - tačnije ne mislimo, i/ili ne razmislimo.

Posle se zeme Bronhi i lakše se diše.

Život ide dalje :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ја заборавих моје искуство..

Са једним бившим само батина што није било..Морао је чак и тата да реагује, и ако је добро познавао моју фамилују (зна ме од рођења :) 4 године смо били заједно ) то му није сметало да наприча свашта за мене и осрамоти прописно да три месеца не изађем нигде :////

Са другим бившшим ...екстра односи,чујемо се стално :) видимо се по граду попричамо, чак и у присуству садашњег дечка, баш смо у суперррр односима...

Раскид углавном зависи од менталног склопа обоје људи...ја сам увек за цивилизован раскид...ако не иде, не иде..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ranije sam bila u fazonu da odrzavam kontakt, da budem super sa bivsim tipovima, te ortaci te drugari te ovo te ono kuracpalac.. Kako sam starija, poprilicno me boli guzica da odrzavam kontakt. Ne znam, da je vredelo, trajalo bi. Da sam ja htela da sa njim budem prijatelj, bila bih prijatelj :beyond: Lakse je saseci i ici dalje, a ne osvrtati se stalno. Tako ni ne mozes da se okanes tih lanaca proslosti koji te i drze u proslosti, pa ti cak ni ne daju da uzivas u sadasnjosti.

Njih par su mi dobri drugari. Jedan mi je dosta dugo bio prijatelj bez kog nisam mogla da zamislim dan. A vecina njih su uvek bili nedosanjani snovi i ono sto zajedno nismo mogli da ostvarimo, zato smo i ostajali u kontaktu. Nisam prijatelj samo sa onima do kojih mi nije bilo stalo za vreme veze ili sa onima koji su to odlucili tako i na to ne mogu da uticem.

Bilo je ruznih krajeva, bilo je teskih reci, sve to ide u rok sluzbe. Ali nema nista gore od nedorecenog kraja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ehhh...

sa nekima sam ostala u dobrim odnosima, a sa nekima ne...

zavisi od njih, ne od mene :beyond:

Nemam problem da pričam sa nekim i da se družim,

ako nismo mogli kao par, možemo da se vratimo na prijateljstvo od pre...

Moj prvi momak je i dalje moj dobar prijatelj.

Ne čujemo se često, ali povremeni mail, poruka ili susret, zašto ne?

Moja prva velika ljubaF :stid2:

Drugog sam jako povredila, to znam...

ali, svaka priča ima dve strane, pa tako i naša.

Nije želeo više nikakav kontakt, ispričao svima svoju verziju priče,

a ja sam se povukla... jednostavno, takvi ne vrede više mog truda :jokjok:

Treći je moj bol... na njega ne smem da pomislim, tek ponekad prošetam ulicom

čisto da se podsetim... ali, mislim da ne bih volela susret sa njim :jokjok:

Dalje nema...

:beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Bivsi su bivsi.Zive svoje zivote ,kao i ja svoj :nempojma:nekih se setim po necem sad smesnim,nekih sa setom,neke proglasim za budale,za neke se pitam sta mi je bilo da budem s njima..Neke sam srela,pozdravili se,popricali,jednog vidjam svakodnevno,radi u blizini mog radnog mesta,cak smo poslovno i saradjivali ,lepo se ispricali i izjadali na tesku sitaciju..ima i jedan koji se pravi da me u zivotu sreo nije,ali ok..i ja se pravim..:hhh:

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...