Idi na sadržaj

Novosti na Portalu


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 210
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

ovako ce izgledati     izvoli

Ažurirani PHP, MySQL i Apache, i konvertovana baza podataka u oblik podoban za IPS 4.0

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

U sklopu najnovije verzije softvera za naš sajt postoji i Forum Runner kod. To znači da će korisnici Android telefona moći pratiti forum i preko aplikacije pod nazivom "Forum Runner", koju mogu besplatno preuzeti na Google Play (bivši Android Market). Aplikacija ne prepoznaje neka od naših slova, ali i pored toga sasvim lepo radi. Nudi pojednostavljen pregled tema na forumu, kao i osnovna podešavanja vezana za profil.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
Napisano (izmenjeno)

Nakon ubacivanja nove verzije vBulletina došlo je do nekih promena koje su dovele do toga da neki linkovi ka opcijama sajta nisu vidljivi, ili su vidljivi na engleskom jeziku. Potrudiću se da u što skorijem roku vratim sve u pređašnje stanje.

Edit: Sređeno je, mislim da sam vratio sve tabove gde im je mesto. Jedna velika novina nakon upgrade-a jeste što ćete u vašim profilima videti tab "Moje aktivnosti" u kojem će vam ukratko biti predstavljene vama bitne stvari iz funkcionisanja foruma, poput poruka vaših prijatelja, odgovora u temama koje pratite i slično... Postoji još par sitnih promena u samom prikazu foruma, njih ćete već videti prilikom krstarenja portalom.

Ako bude bilo kakvih problema u funkcionisanju foruma, molim vas da mi to na vreme prijavite, kako bi ih odmah otklonili.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Od danas možete i da "lajkujete" post koji vam se sviđa pomoću ikonice u donjem desnom uglu posta. Naravno, ne možete lajkovati sopstveni post, pa će ikonica kod vaših poruka biti siva. Ovo ni na koji način ne utiče na sistem reputacija, kvalitetan post možete pohvaliti i davanjem reputacije.

Btw, izvinjavam se zbog unakarađivanja srpskog jezika upotrebom reči "lajk" u statistici, ali ne vidim način da to prevedem na kratak i smislen način.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bravo za lajkove. Malo je dugme na čudno mesto postavljeno, ali OK, navići ćemo se iako sam ga očekivao u donjem redu, negde kod dugmeta za reput ili na desnoj strani kod odgovora i citata.

Nego, sledeći zadatak. Smajliji. Malo mi ide na ganglije to što kadgod kliknem na "više" smajlija, oni se otvore u maleckom prozoru sa donjim klizačem levo desno. I ondaK moram prvo da razvlačim pendžer da bi ih sve video. Zar ne može, mislim, znam da može, nego k'o fol pitam retorički, da se pendžer postavi da mu je standardna (difolt) širina tolika da stane jdanaest kolona, koje se i onako prikažu, ali se do skrivenih mora doći klizačem?!

Kako sam samo jednostavno postavio pitanje!!! :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

JaoJ, nije valjda da i ti nešto ne znaš!?! :hahaha: Ali siguran sam da ćeš ti to kad tad izčačkati.

Nego, kad smo već kod smajlija, ne bi li mogla da padne jedna reorganizacija istih. Onako, da barem neki budu smisleno nagomilani. Oni sa šajkačama jedni pored drugih, pa deFojčice sa mašnicama da se poređaju i tako to. Znam da su se neki navikli na raspored, ali navikli bi se oni i na novi. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

U narednih nekoliko dana (znajući koja sam ja budala kad nešto počnem, možda samo do večeras) radiću na jednom osveženju sajta, čiji ćete rezultat videti tek kad završim. :kez: Za to vreme neke opcije će možda nedostajati ili biti za nijansu drugaćije nego inače. Molim vas za malo strpljenja u tom periodu. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo smo osvežili izgled Portala. Nekome će se dopasti, nekome ne, ali se nadam da sam pogodio ukus većine vas, i da će se oni koji budu imali primedbe brzo navići. :) Teme se mogu menjati u padajućem meniju u dnu sa leve strane, osnovna boja je crvena, a ima ih ukupno deset.

Deo linkova sa vrha sajta je spušten malo niže, ostali su na svojim mestima.

Pretraga je sa leve strane, ali se ništa nije promenilo u načinu funkcionisanja.

Ostalo je manje-više isto, s tim što će vrh sajta možda još pretrpeti male izmene.

Nadam se da vam se dopada.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...