Idi na sadržaj

Novosti na Portalu


Preporučene poruke

  • Odgovori 210
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

ovako ce izgledati     izvoli

Ažurirani PHP, MySQL i Apache, i konvertovana baza podataka u oblik podoban za IPS 4.0

Zakačene slike

Ohohooo... pa mi tu možemo obeležiti ljudove, jel' tako komšija?

Ja njemu tepam komšija, a on meni stavi ono majmunče ispred imena... a? @Adrijan

Malo je čudno sa telefona boraviti na forumu, aliii... oki... 

Dobih novu igračku i sad samo izučavam mogućnosti, a sve do sad primećene mogućnosti ~ obožavam :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno prethodni skin mi je bio savršen. Ovo onakoc. Ne mi se sviđaju okrugli avatari, postovi mi baš nisu lepo odvojeni, quote box mi je ružan u odnosu na onaj ranije, dugmići mi se ne sviđaju... generalno mljeee :trtmilojka: 

Više mi liči na fejs nego na forum.

 

Da.. i tagovi mi se ne sviđaju, samo opterećuju kad stoje pored naslova teme (suviše veliki tagovi)

Izmenjeno od strane člana Turkmenbashi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U suštini valjalo bi da se malo bolje odvoje postovi, tankim kontrastnim okvirom (ne previše, malo tamnija nijansa sive npr) i da se malo ovi dugmići za quote, edit i tako to stilizuju koliko je to moguće (da to stvatno liči na dugmić a ne kao nabacan tekst ispod). Tagovi su skroz suvišni da stoje pored naziva teme, samo opterećuju i izgledaju ružno. Pošto im je search primarna funkcija ne vidim svrhu da budu obavezno vidljivi tu gde jesu. Okrugle aviće ću nekako preživeti, mada mi se ne svidžaju. I da bre smanjuj taj YT video :laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam siguran na šta tačno misliš? Broj postova, reputacija i te stvarčice ili nešto drugo?

​Da bre broj postova, najaktivniji članovi, broj članova i tako to.

Imate desno ispod potpisa (x) opciju da ignorišete sve potpise ako vam je prijatnije da ih ne gledate.

Cool, ovo mi se dvidža 

Izmenjeno od strane člana Turkmenbashi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hajd' ja Jope sa mojim predlozima i zahtevima. 

...

628. Nervira me "Napisano среда u 18:28", "Napisano pre 12 sati", "Napisano pre 5 sati"... Što ne napiše lepo kada je to bilo, nego mi računa razliku?!?! Nedosledno, jer starije poruke ne prikazuje u obliku "Napisano pre 15 dana i 17 sati"!!!

...

postavi kursor na  npr "Napisano sutra u 26:79"  i pojavice ti se tooltip, sa tacnim datumom i vremenom posta. kul feature:liza:

 

edit: isto vazi i za "Edited bla bla bla"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...