Idi na sadržaj

Novosti na Portalu


Preporučene poruke

  • Odgovori 210
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

ovako ce izgledati     izvoli

Ažurirani PHP, MySQL i Apache, i konvertovana baza podataka u oblik podoban za IPS 4.0

Zakačene slike

Hajd' ja Jope sa mojim predlozima i zahtevima. 

Prvo da te podesetim na pitanje koje možda nisi vid'o il' ja nisam vid'o tvoj odgovor. Ima li šanse da se promeni redosled prikazivanja postova, da najnoviji budu na vrhu?

Drugo. Bilo bi jako korisno da izjednačiš ova dva reda. Već liče, ali nisu jednako funkcionalni. Zaista bi bilo od koristi da kada sam na dnu stranice imam i opcije sa vrha, a ne da vrtim točkić do iznemoglosti ili čekam da sam odskroluje gore.

Vrh:20150328-0.thumb.JPG.28b4e762f8bb771ffa2

Dno:20150328-1.thumb.JPG.7b25c9323d1190071a7

Treće. Nervira me "Napisano среда u 18:28", "Napisano pre 12 sati", "Napisano pre 5 sati"... Što ne napiše lepo kada je to bilo, nego mi računa razliku?!?! Nedosledno, jer starije poruke ne prikazuje u obliku "Napisano pre 15 dana i 17 sati"!!!

 

Biće toga još.  :kez: :kez: <--- Evo ga i pre no što sam misliJo. Četvrto. Zašto nekada neće da prikaže emotikon kada mu ukucam kod? :trt: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hajd' ja Jope sa mojim predlozima i zahtevima. 

Prvo da te podesetim na pitanje koje možda nisi vid'o il' ja nisam vid'o tvoj odgovor. Ima li šanse da se promeni redosled prikazivanja postova, da najnoviji budu na vrhu?

Drugo. Bilo bi jako korisno da izjednačiš ova dva reda. Već liče, ali nisu jednako funkcionalni. Zaista bi bilo od koristi da kada sam na dnu stranice imam i opcije sa vrha, a ne da vrtim točkić do iznemoglosti ili čekam da sam odskroluje gore.

Vrh:20150328-0.thumb.JPG.28b4e762f8bb771ffa2

Dno:20150328-1.thumb.JPG.7b25c9323d1190071a7

Treće. Nervira me "Napisano среда u 18:28", "Napisano pre 12 sati", "Napisano pre 5 sati"... Što ne napiše lepo kada je to bilo, nego mi računa razliku?!?! Nedosledno, jer starije poruke ne prikazuje u obliku "Napisano pre 15 dana i 17 sati"!!!

 

Biće toga još.  :kez: :kez: <--- Evo ga i pre no što sam misliJo. Četvrto. Zašto nekada neće da prikaže emotikon kada mu ukucam kod? :trt: 

auuu... koliko pitanjaaa...

komšija, ja se tek pokušavam snaći,

kad zapnem negde, javnem se i ja sa pitanjcetom :kez:

do tada, testiram forum sa telefona :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvo da te podesetim na pitanje koje možda nisi vid'o il' ja nisam vid'o tvoj odgovor. Ima li šanse da se promeni redosled prikazivanja postova, da najnoviji budu na vrhu?

Nije ubačeno kao opcija između verzija. Broj opcija kojima ja raspolažem je znatno smanjen, pa sad nemam ni onu staru opciju da odaberem jedno ili drugo za ceo forum.

Drugo. Bilo bi jako korisno da izjednačiš ova dva reda. Već liče, ali nisu jednako funkcionalni. Zaista bi bilo od koristi da kada sam na dnu stranice imam i opcije sa vrha, a ne da vrtim točkić do iznemoglosti ili čekam da sam odskroluje gore.

Ovde ti je najbolja šansa da neo prokljuvi šta bi se gde trebalo dodati, jer je moje poznavanje koda jako ograničeno. Mogu samo da obećam da ću pokušati.

 

Treće. Nervira me "Napisano среда u 18:28", "Napisano pre 12 sati", "Napisano pre 5 sati"... Što ne napiše lepo kada je to bilo, nego mi računa razliku?!?! Nedosledno, jer starije poruke ne prikazuje u obliku "Napisano pre 15 dana i 17 sati"!!!

Sve ove vremenske stavke nose istu oznaku, ne verujem da je moguće promeniti

Biće toga još.  :kez: :kez: <--- Evo ga i pre no što sam misliJo. Četvrto. Zašto nekada neće da prikaže emotikon kada mu ukucam kod? :trt: 

Napravi razmak iza njega/između njih, nekad neće ako je kod do koda. Ti dođeš pivo za ovo što sam noćas radio a sad ću ubaciti, a tiče se i Atreidesovog pitanja vezanog za smajlije. Držite fige da sam dobro napisao kod.

Kako da dodjem do ostalih smajlija? Mene mrzi da pamtim one sifre :sadtunestotrebadanapisem:

U editoru imaš oznaku smajlija, Kad klikneš na nju imaš natpis u vrhu prozorčića, možeš da biraš kategorije, odaberi donju. Ali sad ću tu ubaciti novu stavku sa smajlijima u redovima i kolonama. Nadam se. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...