Idi na sadržaj

Novosti na Portalu


Preporučene poruke

  • Odgovori 210
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

ovako ce izgledati     izvoli

Ažurirani PHP, MySQL i Apache, i konvertovana baza podataka u oblik podoban za IPS 4.0

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...

E sad možemo reći da je ovo prošlo uspešno. :kez: Server je sad u Jenčepingu u Švedskoj (ipak drže servere van Londona), po prvim utiscima sve će funkcionisati daleko brže nego pre. Tehnička podrška je za sad solidna i mislim da smo našli rešenje za duže vreme. Potrajalo je malo duže dok su naši velikani od operatera ažurirali podatke, ali hej... :)

Naravno, ako bude problema javite mi ili ovde ili na mail.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Dragi prijatelji, NS Portal dobija novi dom! http://nsportal.info/home/ :)

Početna stranica je potpuno redizajnirana i prebačena na novu platformu. Cilj poduhvata je pre svega bolje pozicioniranje na društvenim mrežama, ali i lepše iskustvo pri posećivanju onoga što predstavlja svojevrstan ulaz u našu malu kuću.

S tim u vezi, link koji se nalazi unutar loga NS Portala će ubuduće voditi ka toj novoj "Home" stranici. Iskreno se nadam da ćete biti malo aktivniji u komentarisanju i deljenju vesti sa iste. Vesti više neće biti posvećene isključivo Novom Sadu, već širem spektru oblasti i interesovanja, koje ćemo vremenom proširivati. Iz razumljivih razloga kategorija "NOVI SAD" je i dalje među unapred definisanim na početnoj strani.

Ukoliko bi neko od vas želeo da se nađe u ulozi urednika našeg "doma", neka mi se javi privatnom porukom, kako bih vam poslao video uputstvo za postavljanje vesti i dodelio pomenuti status. Postavljanje vesti je izuzetno jednostavno i brzo, ne ustručavajte se zbog toga. Meni bi mnogo značilo da celui stvar ne radim sam.

Vaši login podaci ostaju isti i važe za "Home", kao i za forum.

Promene će biti postupno uvedene. Nadam se da vam se novi dom dopada. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Dragi članovi,

usled gotovo potpunog prestanka podrške i ažuriranja od strane vBulletin-a, uskoro će doći do promena u izgledu i funkcionisanju sajta. Preći ćemo na drugi softver, na drugu licencu izdatu od strane Invision Power Board tima (IPB). Vaše lozinke, postovi, poruke i svi ostali korisnički podaci će ostati nepromenjeni nakon konverzije. Korisničko iskustvo nije bitno različito u odnosu na vBulletin, pa se nadam da ćete(mo) se brzo navići na izmene.

U toku konverzije sajt će biti privremeno nedostupan, kako bismo osigurali bezbednost podataka.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Još je pitanje da li ćemo sad uspeti srediti razmenu, IPB najpre nije dozvolio transakciju, sad čekamo konačan odgovor. U svakom slučaju ću se potruditi da u što kraćem roku obezbedim bar osnovni paket.

Nije uopšte mnogo različito, sve osnovne stvari su manje-više iste, a neke su mnogo bolje urađene i nisu potrebni dodaci kako bi funkcionisali kao na vB.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...