Idi na sadržaj

Novosti na Portalu


Preporučene poruke

  • Odgovori 210
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

ovako ce izgledati     izvoli

Ažurirani PHP, MySQL i Apache, i konvertovana baza podataka u oblik podoban za IPS 4.0

Zakačene slike

Suštinski je sve isto, par sitnica sa desne strane je dodato, neke statistike koje ranije nisu postojale, neke fejsbukolike opcije... ali je manje-više sve na istom mestu kao pre. :)

Morao sam da ažuriram verziju php-a da bi ...khm, nečiji sajt lepo funkcionisao... a onda sam morao da ažuriram naš softver jer on nije lepo radio sa novom verzijom php-a. Rezultat je da oba sajta rade fantastično po cenu malih izmena na našem. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Screenshot 2020-10-19 at 00.49.05.png

Odustao sam od "OK" smajlija, koji bi bio logičniji, jer je on u novom politički korektnom narativu predstavljen kao simbol rasne dominacije belaca. :roll: Što nema veze s mozgom, ali 'ajde, kontam da će Google u nekom momentu podleći pritisku. Mislim da su lajk i love, u kontekstu sviđanja sadržaja, isti... ne znam, javite kako vidite ovu izmenu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...