Idi na sadržaj

Novosti na Portalu


Preporučene poruke

  • Odgovori 210
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Srpski jezik je (napokon ) kompletiran i postavljen kao glavni jezik Portala. Ako ga već niste podesili, ili ako vam nije automatski podešen, možete to uraditi na samom dnu foruma gde piše English (US

ovako ce izgledati     izvoli

Ažurirani PHP, MySQL i Apache, i konvertovana baza podataka u oblik podoban za IPS 4.0

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Osnovna tema je od sada NS Portal Black. Najveći broj vas je koristi, a i adminu je najlepša. :)

Ako želite promeniti skin za stalno, posetite "Podešavanja" u vrhu sajta, zatim u levom meniju "Osnovna podešavanja" i pri dnu, u odeljku "Tema" promenite u skin po želji. Snimite podešavanja na dnu strane i to je to.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Dobijamo procenat od svake prodate knjige kad kupac doše sa našeg sajta. Ovo nije klasična reklama za klik, već vrsta partnerstva gde zajedno zarađujemo. Ako član dođe sa našeg sajta i registruje se tamo, onda dobijemo procenat od svake prodate knjige tom članu, bez obzira na to kako kasnije dolazi na njihov sajt.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Forum je unapređen na najnoviju verziju vBulletina. Ako primetite neke probleme u radu, molim vas da me obavestite. Jedina ozbiljnija razlika je u izgledu menija pri pisanju poruka, ikonice su malo drugačije i postoje neke dodatne opcije za slaganje teksta. Ostalo je "ispod haube". :)

Edit: trenutno je kafanica u malom haosu, ali sredićemo.

Edit2: Sredili smo. (ako me sutra nema do poslepodne, spavam!) :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je sve straaaaaašno usporilo :( ... tri sata kuckam jedan post :( ... (s)muchim se :(

Ono.. jeS' da to nema niKake veze ni sa ovim novim chatom ni sa bilo kakvim (sadašnjim, prošlim i budućim) promenama na NSPortU

to ja skidam neki (nezipovani) faJl od 264 278 KB

... nego samo da (vam) kažem :beyond:.. da (vam) se poFalimpoŽalim :neznam: .... samo to :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae, bre ...malo sam se uspanicila :roll: .......... Nego, i dalje nece da ide na 'prvi neprocitani post' :iskusavam sefovo strpljenje: :andjeo:

Neko u vBulletin-u se malo igrao, pa zamenio linkove. Kada kliknete na naslov teme otići ćete na poslednji nepročitani post, a kad kliknete na strelicu pored njega otići ćete na poslednji post. Dakle, crveni link vodi ka poslednjem nepročitanom postu, a plavi ka poslednjem postu uopšte:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...