Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Poznata rijaliti zvezda, podvrgla se bizarnom tretmanu podmlađivanja u kojem se prvo vadi krv iz vene, a kada se iz nje pomoću mašina odvoje trombociti, ona se vraća iglama nazad u lice.

Tridesetdvogodišnja Kim se u epozodi svog rijalitija podvrgla tretmanu podmlađivanja sopstvenom krvlju! Starleti su lekari, novom tehnikom podmlađivanja, izvadili krv iz vene, obradili je i tehnikom akupunkture krv vratili kroz kožu na licu.

“Volim da pokušavam sve što će me učiniti lepšom i mlađom”, rekla je ona.

Tehnika podrazumeva uzimanje krvi iz vene, uklanjanje trombocita iz nje pomoću specijalnih mašina i ubrizgavanje iglama nazad na željeno mesto, najčešće lice. Ova procedura je nastavak tradicionalnog “vampirskog fejsliftinga” koji podrazume niz bolnih uboda injekcijama u lice.

Krv je, pomoću devet tankih igala ubrizgana u starletino lice, a iako je izjavila da je metoda bezbolna, lekari su morali prvo da je šamaraju, kako bi ublažili bol. Rezultat je da je Kim izgledala kao da je preživela saobraćajnu nesreću, jer joj je krv bila razlivena po celom licu.

Iako je posle nosila obloge od leda, Kim, koja je nedavno završila u bolnici zbog bola u stomaku, izjavila je da je srećna zbog liftinga i da bi ga uvek ponovila.

Izvor i foto: B92, Telegraf, Twitter

Dokle ste spremni da idete zarad lepote? Da li biste ubrizgavali krv u lice, botoks u usne, premazivali lice placentom... ili ste ipak samo za kremice i masaže? Šta mislite o osobama koje su spremne na ovako bizarne stvari da bi izgledale lepo? Da li su ove procedure uopšte efikasne?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

O ovome sam slušala od moje prijateljice koja je dermatolog po struci i bila je na tom predavanju, gde je doktor koji je izumeo tu metodu podmlađivanja objašnjavao proces tog ''poduhvata'' (ili kako bih ga već nazvala).

Ona kaže da je to ubedljivo najzdraviji način podmlađivanja ukoliko se neko odluči i da u odnosu na botoks i neke hirurške zahvate, ovo ima najbolji i najzdraviji efekat. Navodno, sva kraljevska elita u Britaniji koristi ovaj metod i krem društvo u njihovom okruženju...

Meni je sve to bljak i dalje...

treba prihvatiti da svako od nas stari i da spremno prihvati svoje godine

i nosi ih sa ponosom :)

Sem, ne daj Bože, da imam nekih zdravstvenih problema,

ne verujem da bih se ikad usudila da čačkam nešto na sebi zarad lepote :jokjok:

:bljak: za silikone, botokse, hirurgiju i ovakve zahvate... :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Kad babo proda cirkus :kez: pravac neka klinika da se poradi na celom telu. :ggg:

Mozda bih iz ciste radoznalosti probala nesto sto je najbezbolnije i najkrace traje oporavak. :kez:

Sve je to, rekla bih, kratkog daha... od sezone do sezone tako da nisam sigurna da bi onaj cirkus zalegao za mene. :kez:

Ipak sam za kreme, kremice, masazu, zdravu ishranu.. pa dok traje. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam slike nekih *lepotica* koje su se zatezale i sta su jos radile ne znam...al meni su izgledale zalosno-smesne.

Gde mozes od babe napraviti devojku?

Npr.Madona izgleda lepo al kad pogledas ispod brade vidi jos se zbrckan vrat.

Isto tako i Lepa Brena i Neda Ukraden lice kao u devojcice,a vrat kao u bakute.

Ne zelim nozeve,krv,bol,zavoje zarad neke lepote kobajagi.

Ja znam koliko imam godina,ne krijem ih.

Sa ponosom nosim svaku boru.

Mislim da treba znati dostojanstveno stariti.

E sad kad bi postojao napitak za besmrtnost.....o tome bi razmislila:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...