Idi na sadržaj

Promene na Facebooku


Preporučene poruke

  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

I hate you too... :kiss:

Pa, 'alo bre, Fejsbučee, eeeee! Ja sam se PRIJAVIO za te promene, a uvešćete ih svim mojim prijateljima koji za to nisu ni znali pre mene. :ggg:

:hahaha:

Danas smo se smejali na pauzi...šefica drži sastanak i izemeđu ostalih bitnih stvari koje je imala da nam saopšti sa kolegijuma je i ova:

"Zabranjeno je stavljanje eksplicitinih fotografija na FB, toples, nudističke i tako to.... Sve koleginice koje ih imaju moraju da ih sklone sa svojih naloga."

Naravno tu kreće žešće zezanje..."Ti slatka da skloniš sve tvoje toples fotografije sa naloga!! I nemoooo' više da ih turaš tamo! Znaš!!" ....:hhh:

Rekoh...Ljudiiiiiiiii trčim kući da brišem nalog!! Ček..ček...šefice a one JerotCke? Jel te mogu?? Ne mogu ja bez takiJeh fotki na svom nalogu. Ja samo tak'e i imam!! qq....hoću l' stići da ih sklonim pre nego me otkriju?? :hhh:

Inače šefica je nova...od pre par meseci pa me malo čudno gledala...:hhh:

Dobro....omašila sam temu...al mi bilo zgodno da ovde pišem :hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...
  • 3 godina kasnije...

Meni Zakengerg tražio promenu lozinke :lol: kaže da je nalog hakovan u pokušaju. Mada sam juče imala interesantan frend zahtev. Lik lep kao slika.. Ime Vuk.. prezime nije specifično za naše prostore. Vidim i da je nalog tek otvoren. :kez: Pitam ga inboxno da li se poznajemo. Ćuti čovek. Prihvatim zahtev i išaram mu zid - što mi teško. Zašto sam to uradila? Mnogo je botova sa svih strana. O jbte, kada će ti izbori da se završe. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma meni je ovo bez veze.Sve reklame vezane za ono sto su moji prijatelji lajkovali,dakle kvadrat,u njemu sest reklama ,a iznad ime prijatelja i recimo svidja im se stranica ALLMe,tu ima finih blogova,kao i meni.I onda kad pokusam da izbrisem te reklame na one alatke -uredi- u stvari dobijem obavestenje da mi se vise ta stranica nece prikazivati..a moj cilj nije ona vec to dole..:placko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Jel bi hteo neko da mi objasni ove promene na fb?konkretno sad na pocetnoj strani imam nekih desetak objava koje stoje  od juce,kad skrolujem ide do jedne i zatim ni makac dalje?ujedno imam ono-istrazite-,sta je to uopste?uvek moram na to da kliknem pa onda me prebaci na drugu stranicu?i sad mi sve zbrkano?

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da smo deo eksperimenta. U odabranom društvu.

"Korisnici Fejsbuka u Srbiji mogli su da primete veliku promenu pošto su sa stranice za priliv vesti ("njuz fid") uklonjene objave organizacija, a slovački novinar Filip Struharik naveo je da je to slučaj u svega šest zemalja.

Prema Struhariku, uredniku slovačkih novina "Denik n" (Dnevnik N), Fejsbuk je u Slovačkoj, Srbiji, Kambodži, Šri Lanki, Boliviji i Gvatemali na primarnom "njuz fidu" ostavio samo objave prijatelja i plaćene reklame (sponsored posts), navodi portal Midijum (Medium.com)."

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...