Idi na sadržaj

Promene na Facebooku


Preporučene poruke

Opet? Opet. :uredu:

Facebook će ponovo prerasporediti elemente svog Newsfeed-a i verovatno razbesneti veliki broj korisnika koji promene ne prihvataju na baš najbolji način, bilo da su pozitivne ili negativne. Na osnovu prvih snimaka meni se sviđa, deluje lepše i preglednije. Ako želite da pre svih dobijete novi izgled, posetite sledeću stranicu i kliknite na "Join the waiting list" u dnu strane:

http://www.facebook.com/about/newsfeed

Bćete obavešteni kad dođete na red za promene. :fijuk:

http://www.youtube.com/watch?v=_PW54Sm99ck

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

I hate you too... :kiss:

Pa, 'alo bre, Fejsbučee, eeeee! Ja sam se PRIJAVIO za te promene, a uvešćete ih svim mojim prijateljima koji za to nisu ni znali pre mene. :ggg:

:hahaha:

  • 2 sedmica kasnije...

Izgleda da Facebook podrazumeva da ako se prijaviš za neku njihovu promenu unapred, želiš da tu promenu poslednji dobiješ. Moji prijatelji koji nisu ni čuli da će doći do promene su već dobili istu, a ja koji sam se prijavio prvog dana još čekam... :hhh:

Moja koleginica nije ni znala da buduće promene pa joj još pre nedelju dana promenili izgled.. ja ćutim i ne javljam se nigde i nikom! ..neka me još neko vreme poštede novotarija. Ako me stignu promene-ti ćeš biti kriv!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...