Idi na sadržaj

Promene na Facebooku


Preporučene poruke

  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

I hate you too... :kiss:

Pa, 'alo bre, Fejsbučee, eeeee! Ja sam se PRIJAVIO za te promene, a uvešćete ih svim mojim prijateljima koji za to nisu ni znali pre mene. :ggg:

:hahaha:

Za moj način "rada" sa facebookom, tu su sad dva dodatna koraka koja moram da uradim da bih video sve onako kako želim. Moram da premestim vremensku liniju sa Top stories (kako god da je prevedeno, najčitanije?) na Najnovije, a onda još i da posebno pregledam obaveštenja sa stranica. Otkad je uvedena promena, obaveštenja sa stranica ne čitam uopšte, jer zaboravim da postoje. Nisam se navikao na dodatni klik još uvek.

Zaludno mi je da kritikujem promene na FB... uradiće kako žele sa mnom ili bez mene. Ako mi se dopada pohvalim, ako ne - kolutnem očima i prilagodim se. :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni se nista ne svidja!Onako mi bilo'filovano',imala sta da gledam,svasta novo.Sad je izgleda potrebno da lajkujes stranicu da bi se ona pojavljivala :smor:jer vidim da mi se objave nekih grupa koje sam pratila ne pojavljuju.Pre su mi 'mali oglasi' moje opstine svakodnevno bili na stranici,sad ih nemam,odnosno,tu su negde valjda,skriveni,sta znam..

I kad smo vec deo nekog eksperimenta lepo bi bilo da otvore stranicu za utiske,glasove da li nam se dopada,zbog cega i sl..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...