Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

25th Day (2002)

Prvi put sam ga pogledao sinoć i... mlako. Treba da opiše poslednji dan na slobodi nekoga ko ide na izdržavanje sedmogodišnje kazne zatvora, a opisuje sve osim toga. Nimalo ljudske drame, osim ako ne računamo nepoverenje u devojku. Mlake priče o dva prijatelja koja dolaze da mu olakšaju poslednji dan napolju.... ubijte me, ne znam zašto mu je ocena na IMDB 7.3 :beyond: Ako je zbog samog pokušaja priče, mnogo je.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The forgotten (2004)

Triler sa Julianne Moore u glavnoj ulozi. Nije predvidljiv, ali lično nisam ljubitelj naučne fantastike pa su mi malko zasmetali vanzemaljci:kez: .

Vrijedi pogledati. Ocjena 6.

jbt kako sam se ja strecnuo na par mesta u tom filmu...lele...kad ih spuca auto ili ono sa krovom...bolje da ne opisujem kako mi je bilo u datom trenutku :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

(Easy Virtue)

Ironija & sarkazam i opcenito sva ta britanshtina... Sjajno. Fala za preporuku. 2u5w8jk.jpg

Margin Call

a2x88x.jpg

Ovde sam se povela za dobrim ulogama medjutim ta strepnja i zebnja oko deonica, berze, bilijunima dolara... Mene ne dotachinje ni milimetra. Par Djeremijevih duhovitih replika tesko da moze da popuni prazninu. Plus uzasna Demi Mur. Nemojte gledati ako ne morate.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

MV5BMzg2Mjg1OTk0NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQ4

R.E.D - ili retired extremely dangerous - film o bivsem CIA agentu koji postane meta svojih do jucerasnjih kolega i krene u otkrivanju istine.

Akterska ekipa je odlicna - Brus Vilis, Helen Miren, Morgan Frimen, Dzon Malkovic, Ricard Drajfus i na kraju ali ipak najbolji Karl Urban

karl-urban.jpg

:uzdise:

Izmenjeno od strane člana Malena
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

draft_lens12442951module112594611photo_1

Zali. Boze. Vremena.

Samo sam se iznervirala, film prati knjigu mozda 10% i to samo u onim delovima gde mora da je prati jer bi prica izgubila smisao. Idioti su pokvarili uzitak komplentno.

year_one.jpg

Film je fantastican :smeh: Odlicna je komedija, smejala sam se tokom celog filma. Doduse, film sa Blekom ne moz' da omane. Moja totalna preporuka za ovaj film i obavezno ga gledati u drustvu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Debt (valjda 2010.)

Film o troje ljudi koji love odbeglog nacističkog "lekara", doktora smrti iz logora Birkenau (Aušvic). Zanimljiv film, ne mogu reći da je jako kvalitetan, ali svakako nije za baciti. Lepo su prikazan unutrašnja previranja u svakom od likova, kao i odnos između članova grupe. Glumac koji je tumačio lekara nije mogao biti bolje odabran - zaista deluje kao neko ko bi počinio stravičan zločin. Sve je realno, nema specijalnih efekata niti preterivanja u bilo čemu - za promenu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

2012: Ice Age

Klasičan film katastrofe. Glečer se odvaja i kreće put Njujorka i Bostona, noseći sa sobom ekstremne vremenske uslove i preteći stvaranjem novog ledenog doba u Evropi i Severnoj Americi. Kao po pravilu, porodica razdvojena, svi kreću u spas izgubljene ćerke ne mareći za opasnosti na putu. Nije loš film, osim što je jako predvidiv. Sasvim ok štivo za prekratiti zimske večeri.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Help (2011)

Ko god ga pogleda, nece se pokajati. :ok:

Nisam se pokajala, fala za preporuku.

U pravi si, manje je gorak okus u ustima posle gledanja no sto smo navikli kad je ta tema u pitanju.

Moneyball

moneyballposter.jpg

Iako je belosvecka lepotinja radi ovaj Bred na sebi glumacki, vidi se to iz avijona. Usprkos nebliskoj temi cini film gledljivim skroz.

Page Eight

pageeight2011.jpg

U ovom se britanska obavestajna sluzba pokusava prikazati moralnijom od americke obavestajne sluzbe, kucke agrEsorske.

Za odgledat pa za zaboravit, nista speshl. Idemo dalje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Guard

Nemam pojma zašto je svrstan u komedije. :hmm:Ako je komedija, onda nije uspelo. Nije loš film, opisuje policajca na zapadu Irske koji se nađe u za njega neobičnoj situaciji rešavanja međunarodnog zločina koji uključuje trgovinu drogom. Kako nema mnogo iskustva sa višim oblicima kriminala, tu je pridošlica iz FBI-a da pomogne. U moru nerazumevanja običaja i kulture sa one druge strane Atlantika, njih dvojica ipak nekako funkcionišu...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...