Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Forgetting sarah marshall

ForgettingSarahMarshall.png

Najvise sam ga gledala zbog glavnog glumca,jer ga nalazim kao vrlo privlacnog za mene :) . U sustini,vise necu gledati filmove zbog glumca,jer je film tada vrlo dosadan. Kao ovaj. Glavni glumac se zaljubio u plavusu,plavusa ga sutne,on pati ,naidje na drugu i zaljubi se u nju. Glupavo,dosadni shlager...a sat vremena sam provela trazeci normalan film. Zaobidjite ga.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Knocked Up (2007)

Nit' smrdi, nit' miriše... previsoka ocena na IMDB. Tretira prežvakanu temu, u kojoj već sve unapred znamo: devojka nakon jedne vatrene noći zatrudni s tipom dve klase ispod njenih realnih kriterijuma i odluči zadržati dete. Od njega ne očekuje ništa, ali dobija traljavu podršku i nešto što se može nazvati ljubavlju... za većinu scena u filmu možete unapred pretpostaviti da će se upravo tako dogoditi...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vicky Cristina Barcelona

vickycristinabarcelonac.jpg

Ljubavni cetverougao. Jedan od manje vudialenovskih filmova Vudija Alena. :)

Onako, nije los. Bas volim ovu Penelope. Ona kad glumi ja sve mislim da je istina.

Win Win

winwinposterl.jpg

Nista novo ali moze da prodje. Klasicna americka prica o porodici kao stubu drustva, imamo jednu razorenu i jednu nerazorenu, dobro pobedjuje zlo i tako redom.. :zevanje:

The Tree of Life

the-tree-of-life-movie-poster-2011-10106

Ovo mora bit' da je umetnos cim ja nisam nista razumela. :osmeh:

Dobar je film, prepun prelepih slika i dobrog soundtracka, neverovatno emotivan. Glumica koja je igrala ulogu majke oduvala i Pita i Pena.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Crazy, stupid, love

crazystupidlovequotes.jpg

Dosadnjikav. Skinula sam ga zbog ovog Guslinga. Ne znam ko gura ovu pirgavu Emmu, da je imao iole zanimljiviju partnerku mozda bi i napravio nesto. Bejkon skoro pa neprimetan.

Trust

trustposter.jpg

Ovo je drugi ili treci put da Clive ima zadatak da se izbori sa kriminalcem and mapijashem koji mu napstvuje teenage kcer. Moze da prodje.

The Guard

theguardmovieposter.jpg

Ovaj mi je najbolji od ova tri. 6/10

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

the_american_1.jpg

Sinoc bacim skoro dva sata na ovaj film.

A gledala sam ga bas zbog Klunija.

Film je jebitacno dosadan,nista se ne desava.

A odgledala sam ga jer sam non stop ocekivala neku akciju-ajd sad ce,ajd sad ce...i na kraju Trt!Nista.

Jedina boja u moru sivila bila je scena sexa. :roll:

A ni to nije bas nesto narocito. :blink:

Kluni,ugasio si ga kod mene. :blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć sam odgledala domaći film ''Šišanje'' na Prvoj tv i ostala sam zatečena sa celom pričom o odrastanju jedne ovakve populacije na našim prostorima...

Strašno... scene nasilja, ubistva i sve oko toga... jbg... nimalo lepa stvarnost :jok:

Ne znam zašto su zabranili deci ispod 16 godina da odgledaju ovaj film, jer bez obzira na količinu krvi, nasilja, psovki i svega ostalog, ja bih to pustila da deca odgledaju u malo ranijem uzrastu, da se na vreme upoznaju sa ovom tematikom... posle 16 je kasno, deca sa problemima, bivaju već regrutovana...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Forgetting Sarah Marshall

8861794669forgettingsar.jpg

Ovaj sam gledala u drustvu par osnovaca, to sve operisano od saosecajnosti i samilosti. Nisu dozvolili da ga ukinem. Dosadan do zla boga.

Submarine

tumblrl2c0ombyzx1qa8pw3.jpg

Moze da prodje. Nespreman tinejdzer suocen sa mogucim razvodom roditelja, prvim segsualnim iskustvom.. bla bla.. Malisa super glumi.

Odbačen

3342l.jpg

Znaci, rezija Mise Radivojevica, Cvetkovic u svojim flesbekovima.. Ovog puta bez Bajage. Ko je volio Ni na nebu ni na zemlji volice i ovo. Mnogo dobre fotografije.

Meni se svideo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

LAKA VRLINA (Easy Virtue)

komedija, Engleska, 2008, 93 minuta

reditelj: Stephan Elliott

scenario: Stephan Elliott, Sheridan Jobbins

kompozitor: Marius De Vries

snimatelj: Martin Kenzie

producent: Joseph Abrams, James D. Stern, Barnaby Thompson

montažer: Sue Blainey

uloge:

Ben Barnes (Džon Vitejker)

Kimberley Nixon (Hilda Vitejker)

Jessica Biel (Larita Hantington)

Kristin Scott Thomas (Veronika Vitejker)

Colin Firth (Džim Vitejker)

Katherine Parkinson (Marion Vitejker)

Charlotte Riley (Sara Harst)

odlican :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Another Earth (2011)

Nem pojma, preskočio sam pola drugog dela filma nadajući se da će biti malo radnje bar pred kraj - ne imade je. Isuviše predvidiv za moj ukus. Na noćnom nebu se ukazuje plavičasta zvezda za koju se ispostavlja da je identična kopija Zemlje, koja se postepeno približava. Zemljani traže kandidata za putovanje tamo, a devojka koja je prethodno žestoko zeznula svoj život se javlja na konkurs... film pokušava poslati neku poruku o životu, ali je ja nisam video.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E sad ima noviji u mom repertoaru, i moram odma' da gi opišem, da ne zaboravim, a neću. :kez: DakleM, film se zove The Change Up (ubijte me ako znam kako je preveden u nas) i jedna je od boljih komeNdija koje sam gledao, a gledao sam ih baš mLogo, verujte mi na reč(i). Štas' zbiva? Dva tipa, totalno različita, zamene tela. Ništa naročito? E, pa jeste. Jedan je otac troje dece sa prelepom suprugom, ali bez života. Bem li ga, ne znam dal' bih tako voleo završiti, dimam šta da ..... ali da nemam čime. :cesces: E, drugi ima čime, ali to troši nemilice, i ne brine ni za šta. Tokom zamene oni nauče štošta o životu i onome što ih stvarno čini srećnima i žive happily ever after. :naklon:

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Parada

Parada-film-290x290.jpg

Ponedeljak, vetar izvaljuje prozore a Arena puna ko oko. Ne mere to svako. :)

Na momente je presharen, neke scene preglumljene, Kojo vec pomalo iritantan u ulozi shefa narko kartela ali Dragojevic se eksplicitno stavio na stranu "normalnih" sto po meni potire sve nedostatke filma i smatram da ce film napraviti taj korak mali za ćovećanstvo ali veliki za sve gejove, romove i ostale razlicite oko kojih se lome koplja kojima mase naci ekipa ovih dana. Znaci, nema simbolike, nema prenesenih znacenja i filmski najnepismenijem kmezoju obrijane glave ce biti jasno sta mu film porucuje. Slabiji od Lepih sela i Rana ali jaci od svih ostalih koje je snimio.

Treba pogledati.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Horrible Bosses (2011)

Jedna komedija me oduševila, pa sam mislio da će i druga u kratkom roku. Nije. Msm, ima par scena za valjanje od smeha, ali ostatak filma je sasvim prosečan. Nekako deluje nedovršeno. Tri drugara, nezadovoljna stanjem na svojim radnim mestima, naročito svojim šefovima, odlučuju se na očajnički korak - da ubiju direktne nadređene. Kako u tome nemaju nimalo iskustva, nailaze na niz nepredviđenih zapleta...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...