Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Unthinkable

Odličan. Da vam ne prepričavam jer ne bi imalo smisla da ga gledate. Reći ću samo: neobičan, brutalan, van klišea.

Po pocetku filma pomislih da se radi o jos jednoj dosadnoj americkoj top secret vladinoj zavrzlami medjutim stvarno ispade drugojaciji.

Preporuka i od mene.

Easy A

easyad.jpg

Romanticna komedija za tinejdjere.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Never Let Me Go

watchneverletmego2010ho.jpg

Jako je tuzan. Super je raslojen u smislu da vam ne shljusne uzasnu istinu u jednom trenutku vec je ukapiravate kroz ceo film.

The Man From Earth

themanfromearthw.jpg

Ovaj je laksi. Nekoliko prijatelja (antropolog, biolog, psiholog, teolog.. ) razgovara o relativnosti terorija na kojima stoje stubovi danasnje civilizacije uz par preterizama na americki nacin.. Kakvog optimistu moze da nagna i da razmisli o svim tim pitanjima od kojih bi mene zabolela psiha. Dakle, ume i da zabavi..

Preporuka za oba.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Never Let Me Go

watchneverletmego2010ho.jpg

Jako je tuzan. Super je raslojen u smislu da vam ne shljusne uzasnu istinu u jednom trenutku vec je ukapiravate kroz ceo film.

Pogledala. Koliko je tužan, toliko je jednostavno dovoljan da još jednom shvatiš, podsjetiš se koliko je sve prolazno. Nije ni bitna glavna svrha ljudi u ovom filmu, to jeste stvar oko koje se vrti sve, ali je ujedno i paralela sa životima koje svi vodimo..i prolaznost. Misliš da će trajati dovijeka, misliš da ćeš stići sve da kažeš...

:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Mr. Nobody"

MV5BMTkwNTEzNzIyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTEx

"..Roditelji devetogodišnjaka se razvode.

Majka ulazi u vagon.

Dečak, još uvek, nije prevalio preko usana odluku: da li ostaje sa ocem, ili odlazi sa majkom.

Voz polazi.

Dečak potrči za vozom.

Uspeo je: nalazi se u majčinom zagrljaju, oni putuju ka Istočnoj obali.

Odustao je: okreće se ka ocu, ostaje u Engleskoj..."

Iako delom spada u zanr naucne fantastike nisam skoro gledao zivotniji , realniji , istinitiji , ljubavniji film.

Film o odlukama koje se donose , koliko one odredjuju put , kako je nekad nemoguce doneti pravu odluku ,

kako je bolje nekad je i ne donositi.

Kada mi se neki film dopadne ...onda mi se dopadne.

Ovaj bi se bas dopao.

I ova recenica :

Sve je moglo biti drugačije, a da opet bude podjednako značajno."

(Tenesi Vilijams.)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Atonement

atonement.jpg

Uradjen po knjigi Ijana Mek Juana Pokajanje. Nadobijao se zlatnijeh lavova, medjeda i globusa 2008, mislim. Sad sam malo trkeljisala po internejtingu i vidim da nije ispunio velka ocekivanja Poznavalaca.. S obzirom da nisam citala knjigu, nisam znala za nagrade pre gledanja, nisam znala sta treba da ocekujem pa mi se film bas jako svideo.

Preporuka.

Samo jedan topao dan u Engleskoj pred Drugi svetski rat... S jedne strane bogati, a s druge, ali tako blizu – siromašni. I nevina i razorna mašta jedne devojčice grubo zaustavlja ljubav između dvoje mladih. On odlazi u zatvor, a potom u rat, nevino optužen za silovanje. Ona ostaje neutešna, a sestra pokušava da se pomiri sa samom sobom.

Kiera-Knightely-green-dress-atonement-30

:stid:

(ne za kiru, ne volim lepotinje sa jakom donjom vilicom, za aljinu)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Noćas, tačnije jutros u zoru, na nekom od programa.. uključila sam TiVi da me neka budalaština uspava

kad ono..

220px-At_close_range_poster.jpg

Inače ne volim ŠonA Pena.. ali ovo je već treći put da ga u nekom filmu odgledam.. i shvatim da ga ustvari baš volim.

A ovo govno od oca mu, inače volim.. a sada u zoru shvatim da bi ga najradije upucala umesto malog Breda,

da dechko ne prlja ruke sa stokom :ljutko: očiNJskom

Film me je potpuno komiranu od umora, potpuno rasanio..

eto koliko (mi) je dobar.

At Close Range

SEAN PENN & CHRISTOPHER WALKEN

ba5be417.gif

________________

[url="

"]kliP

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...