Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Noćas, imala sam miks tenisa i ruskog filma ''Srećković'' (2006)

9c017-fartovyy20200620poster_zpsb67ec42c

Bivši mornar Vadim Uporov osuđen je na 25 godina zatvora kao "neprijatelj naroda", i poslat u jedan od radnih logora. Već prvog dana u logoru dolazi u sukob sa pritvorenicima. Zato mu je u glavi samo jedna misao: kako pobeći iz logora?

***

Nije loš film, vredi za pogledati :uredu:

i dalje mi se sviđa ruska kinematografija i

ne odustajem od njihovih filmova :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja i opet ruski film,

s obzirom da su noći jaaaako duuuge,

ima na netu dovoljno ruskih filmova da popunim noć....

''Moj dečko je andjeo'' (2011)

72388-moy-paren-angel-0-230-0-341-crop-2

21. vek. Moskva. Stotine i hiljade ljudi prođe pored tebe svaki dan. A ti ne možeš ni da pomisliš da se među njima krije neki anđeo. Devojka Aleksandra ne vjeruje u anđele, ali će joj jedan susret s momkom koji za sebe tvrdi da je pravi anđeo, promeniti dosadašnje shvatanje života.

***

Nisam baš u fazonu ovakvih romantičnih filmova koji vraćaju veru u ljubav, ali...

da sam bolje raspoložena, verovatno bi mi i film bio sjajan,

ovako... muka mi je od vraćanja vere u srećne krajeve... :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Reasonable Doubt (Osnovana sumnja) 2014

Nije loš film, može se pogledati. Vrti se oko mladog advokata, pomoćnika okružnog tužioca koji sticajem okolnosti biva upleten u komplikovanu priču u kojoj pokušava smestiti iza rešetaka opasnog ubicu ali i sprečiti da se sazna njegova uloga u slučaju koji vodi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Walk To Remember (2002)

Odličan film. Tema prežvakana sto puta, ali ipak vredi pogledati. Ne znam šta bih napisao a da ne pokvarim onima koji bi ga hteli pogledati. Dvoje mladih, srednjoškolaca, potpuno suprotnih statusa i pogleda na svet vremenom postaju jedno drugom mnogo više od onoga što bi ikad pomislili da je moguće. Jedan život postaje trajno i iz korena promenjen.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ruski film ''Musliman'' (1995)

Vojnik Kolja Ivanov proveo je sedam godina u zarobljeništvu kod mudžahedina. Sigurne smrti spasio ga je bogati seljak koji ga je otkupio iz zarobljeništva i doveo kući da mu bude sin umesto sina koga je ubila sovjetska vojska. Vrativši se u svoje rodno selo, njegova rodbina i prijatelji saznaju neprijatnu vest, da je tokom zarobljeništva prešao u islam i postao musliman. Njegov brat nikako ne može pomiriti s njegovom odlukom.

***

težak film... baš težak... :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Labor Day (2013)

Zanimljiv početak i solidan razvoj situacije, ali pred kraj postaje malo dosadan. Nema onog iščekivanja "šta će sad biti". Priča je više obećavala nego što je iznedrila, bar po mom mišljenju. Ne znam na kraju ni da li da ga preporučim, pola drugog dela sam premotao. Recimo da nije jako loš.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Monument Men (2013)(Čuvari baštine)

Nije loš film, mada je u delovima malo nepovezan i generalno predugačak - skoro dva sata. U predvečerje drugog svetskog rata, kada je postalo jasno da će saveznici poraziti Nemačku, grupa umetnika kreće na bojno polje da pronađe i sačuva umetnička dela koja su Nemci ukrali iz muzeja i od jevrejskih porodica. Sasvim gledljivo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tokarev (2014)

Film otprilike u stilu filma "Taken", ako ste gledali. Otmica ćerke, osvetnički raspoložen otac (Nikolas Kejdž ovaj put). Nije ni loš s obzirom na to da sam pola radnje već video u drugom filmu, a ipak ostao da odgledam i ovaj. :lol: Ništa manje i ništa više od onoga što sam očekivao.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Survival Code (2014)

Godina je 2045, Arktik se istopio, ostala mala zemljana masa sa velikim zalihama vrednih retkih preostalih ruda. Na njoj, jedan Kanađanin drži kafanu i carinsku ispostavu. Biva upleten u igru oko graničnih linija i prava na iskopavanje... Nije neki ekstra film, ali nije ni za baciti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

^ Baš dobar film. :ok:

Ja gledao:

Endless Love (Beskrajna ljubav) (2014, valjda)

Nisam inače baš podobna publika za ovakvu vrstu filma, ali u ovome sam baš uživao. Verovatno zato što je glavna glumica beskrajno lepa za moj pojam. Ali nije samo to, film nekako mami osmeh celim svojim tokom, ne mogu to opisati. Zaista vredi pogledati, premda umetnički dojam verovatno i nije baš neki. Sadržaj... sve vam je jasno iz naslova.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...