Idi na sadržaj

Preporučene poruke

The Life Before Her Eyes (Život pred njenim očima)

Uma Turman u glavnoj ulozi, dovoljno... :lol: Nesvakidašnji film, drugačiji od ostalih. Tokom celog filma ne znate tačno u kakvoj su vezi dva niza događaja koja pratite, ali znate da neka veza postoji. A onda kraj raspe u paramparčad sve vaše teorije o tome šta se u stvari događa. Preporučujem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Just Go With It

justgowithittrailersurg.jpg

Imala sam tinejdzera u gostima par dana pa smo ovo skinuli da se zabavljamo dok pada kisa. Iako sam ga gledala prekljuce nisam mogla da se setim o cemu se radi pa sam ga sad opet preklikala. Toliko o filmu ali ono mozak na pasu, noge na astal i moze da prodje. Nije nam bilo dosadno.

High Fidelity

highfidelity.jpg

"Sta je prvo nastalo, glazba ili patnja? Ljudi se brinu sto deca gledaju nasilne filmove, sto ce pasti pod uticaj kulture nasilja. Niko se ne brine sto deca slusaju na hiljade pesama o slomljenim srcima, boli, odbacivanju, patnji i gubitku. Jesam li slusao pop muziku jer sam bio nesrecan ili sam bio nesrecan zato sto sam slusao pop muziku?!

Pola Hornbijeve knjige su sada vec legendarni citati i pronose se diljem internejtinga.

There Will Be Blood

387reviewpic.jpg

Skoro pola filma (a to je nekih sat i 20 minuta :confused:) nisam znala da se odredim prema glavnom junaku. Nije od onih likova koji su kao dobri kad su se rodili pa ga zivotna okolnost (lose detinjstvo, los brak, pohlepa, rat..) ucini zlikovcem. Kad ukapirate njegovu raspalost, ukapirate da je raspadnut od kad se rodio. I od pre toga.

Malo predugacak ali odlican film. Ostavlja jak utisak.

Preporuka za sva tri.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Film je naprosto savrsen. Radi se o drugom svetskom ratu iz jednog drugacijeg ugla. Pred sam kraj zeleci da vidim koliko je ostalo vremena i kada sam videla da film traje 3 sata,bilo mi je zao sto je toliko kratak. Eto koliko je dobar. Pogotovo sto se scene odvijaju lagano,smisleno,nema nabacanih scena,tipa uvod razrada i zakljucak u 20min :smeh: . I film je u crno-beloj varijanti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Reckoning (Razmatranje, recimo)

Bračni par nalazi se na raskrsnici. Prepustiti se sudbini i izgubiti devojčicu koja je teško bolesna, ili učiniti nezamislivo da bi je spasili. Vremena je sve manje, a ulog sve veći. Šta učiniti? Film o moralnim dilemama, o izboru između dva zla, o ljubavi i bolu... mislim da je vredan gledanja, makar samo da nas natera da se zapitamo šta bismo mi uradili u istoj situaciji. Gotovo sam siguran da bih ja krenuo istim putem kao i glavni junaci filma.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

winters_bone_MoviePosterSplashImage.jpg

Cini mi se da ga je Lilith predlozila ali nisam sigurna. Kako god da je, film je odlican, i prepocujem ga.

revolutionary-road-os-001-fragment-450.j

Ne znam zasto, ali meni je postao dosadan nakon pola sata :ufrci: t.j nisu mi bili uverljivi u ulogama ni Di Kaprio ni Vinslet.

Cak i prva scena u kojoj se svadjaju delovala mi je totalno amaterski i usiljeno.

A tek kasnije prica se nekako razvukla i postala mi monotona.... :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Greenberg

greenbergposter535x726.jpg

Super je film. A kada neko pokaze 1 odlicnost u zanru koji je sushta suprotnost od svega sto je do sada igrao i bio dobar mozemo da kazemo: imamo GLUMCA.

Preporuka.

Ja po ovoj preporuci skinula...odgledala..jednom sam zaspala u toku filma. :neznam: Ja nekako nisam fan filmova koji sve nesto hoce da kazu a ne kazu, cak ni kad se zavrse. Bolje mu stoje vedrije uloge...in my opinion, naravno...

ajmo dalje...maloprije sam pogledala

Something borrowed 6/10

Something_Borrowed.jpg

Sve je vec vidjeno...ali onako kjut da ne razmisljas mnogo.

I am number four 7/10

i_am_number_four.jpg

Nije tako lose...cak me i drzao budnom film...to vanzemaljci fazoni, jedino mi je onako bezveze bilo kad su poceli da vade puske one...vanzemaljske. :kez: ...glavni glumac je kjuuuuut :crkoh: ...al najjaca je zenska koja je broj sest...opaka do bola...jedva cekam nastavak. :)

Pogledala sam jos neke...ne mogu se sjetiti...:blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Conspirator (Zaverenik)

O prvim danima nove Amerike, nakon građanskog rata i ubistva predsednika Abrahama Linkolna. Meri Surat je optužena da je pomagala zaverenike i pružala im utočište i smeštaj. Jedan od zaverenika je njen sin i ona je spremna dati svoj život kako bi ga spasila. Pred porotom vojnika severa njene šanse za slobodu su minimalne. Ni njen advokat joj ne veruje. Priča o zlu rata i ljudima koji žrtvuju svoju čast i dostojanstvo pred oltarom "viših ciljeva", ne prezajući ni od čega. I o onima koji na to nisu spremni. O majci koja se žrtvuje za sina. Dobar film. :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

jane_eyre_1.jpg

Falilo mi malo romantike,ljubavi,patnje... :lol:

Film odličan. :ok:

Gledala ga i ja juce. Ovo je treca filmska verzija ako se ne varam i ja je ne bih preporucila nikom ko nije gledao bar jednu od dve prethodne.. Nekako je samo preleteo preko nesrecnog detinjstva, one ogavne ujne, internata kao da je pretpostavio da to vec znamo (sto je istina) ali da ne znamo žizn i prikljucenije Jane Eyre iz ranijih verzija tesko da bi ih ova docarala dovoljno jako. Imam utisak da je toga bio svestan i da nije ni mario. Akcenat je na glumi i super glumici koja je glumela glavni lik, Judi Dench takodje sjajna.

Ja volim i zanr i ambijent i nije mi bio dosadan.

London Boulevard

londonboulevard1.jpg

Dobri glumci i prazna prica.

Izmenjeno od strane člana Lillith
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...