Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

http://www.imdb.com/title/tt1623205/

Nas četiri imamo jedan mali ritual koji se nikad neće promeniti. Iako smo raštrkane svuda, jedna od nas predloži film,a ostale odgledaju tog dana. I tako se povezujemo energijom i snagom uma:roll:(ala se*m) :smeh:.Evo šta je starija danas zadala.:lol: sam se jer se veštica zove kao ona:kez:.Meni se film svideo,ono što sam odgledala. Evo sad ću da nastavim projekciju. Loree!!!!!!:mahanje:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odličan film, preporučujem! :ok:

Sinoć sam gledao Sleep Dealers (2008. mislim).

Vizija budućnosti u kojoj Meksikanci preko implantata u organizmu kontrolišu robote koji rade na najrazličitijim poslovima u SAD, to im predstavlja gotovo jedinu šansu da zarade dovoljno za normalan život. Priča prati jednog mladića koji očajnički želi da se bavi tim poslom, "da vidi svet". Šta znam, nije loš, nije ni neki naročit kvalitet - gledljivo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Absolute Deception (Apsolutna obmana) (2013)

Dobar film. Pati od standardnih šablona, to više ne treba posebno naglašavati, ali je zanimljiv za gledanje. Američka novinarka i agent FBI-a na tragu mnogo dublje priče nakon što njen suprug za kog je verovala da je mrtav već dve godine biva ubijen u Australiji pod drugim imenom.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Olympus Has Fallen (Olimp je pao) (2013)

Ako zanemarimo činjenice koje događaje iz filma čine apsolutno nemogućim, ovo je sjajan akcioni film. Film govori o napadu terorista iz Severne Koreje na Olympus (Olimp = Bela kuća) i zarobljavanju Potus-a (američkog predsednika) i još dvoje najviših zvaničnika s ciljem aktiviranja projekta Cerberus (Kerber). Celom planu se ispreči, kao i obično, jedan čovek s totalnom posvećenošću naciji i predsedniku.

Tok filma je sasvim dobar, uzbudljiv, ima sve što treba da ima dobra akcija, ali je kraj totalno sranje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Olympus Has Fallen (Olimp je pao) (2013)

:lol: Bilo mi malo smešno kad sam video naslov, ali skidoh i White House Down (Pad Bele kuće) 2013...

Slična tema, gotovo identična radnja, sve unapred poznato. Ali je dobar film, oba su dobra. Ako ne tražite Almodovara ili Kjubrika među režiserima, ova dva filma će vam ispuniti četiri sata u kojima nemate ama baš ništa bolje za raditi sasvim lepo. Ako gledate sa slušalicama na ušima, par puta ćete čak imati i 3D efekat poskakivanja u fotelji, uglavnom iznenadne eksplozije.

I da, nadam se da ovi filmovi nisu najava za novu dimnu zavesu u vidu "terorističkog napada" koji bi poslužio kao opravdanje za daje širenje demokratije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Drinking Buddies (2013)

Olivija Vajld i Ana Kendrik u istom filmu... umro sam i otišao u r... na neko lepo mesto. Ovaj... da, tema. Dvoje ljudi rade u pivari, zajedno piju do besvesti, ručaju i večeraju, zbijaju šale koje niko drugi ne razume i ne kontaju da su stvoreni jedno za drugo. Dosta od mene. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Fatal Call (Fatalni poziv) (2012)

Interesantan triler. Muškarac u tridesetim upoznaje prelepu ženu za šankom lokalnog bara, a događaji koji će uslediti nateraće ga da gorko zažali što joj se uopšte obratio. Dobar film, interesantna priča, na mahove težak za pratiti jer istovremeno opisuje događaje koji se odigravaju pre i posle kritičnog momenta u kom on postaje svestan u šta se uvalio.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

After Earth (2013) (Posle Zemlje)

Planeta Zemlja je postala nepodobna za život ljudi nakon što je gotovo svaka živa jedinka evoluirala u tačku u kojoj joj je jedini cilj da napadne ljude, koji su se pre hiljadu godina kolektivno odselili i nastanili se u koloniju Nova Prime. Otac i sin nakon nesreće tokom leta u svemiru spas potraže na sada dalekoj i nepoznatoj Zemlji punoj opasnosti. Ne znam... gledljiv je film. Nije nešto posebno, ali nije baš ni za baciti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam pogledao dobar film, ROMEL. Film pripada istorijskom zanru jer govori o poslednjim danima generala Romela koji je bio poznat pod nazivom Pustinjska lisica. Film je verno pratio istorijeske cinjenice i pokusao da odgonetne zagonetku da li je general Romel ucestvovao u zaveri i atentatu protiv Adolfa Hitlera.

U svakom slucaju film je odlican i vredi ga pogledati. Preporucujem ga svima.

Izmenjeno od strane člana Faramir
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Večeras odgledah ruski film ''Beli tigar'' (2012.)

belitigar_zps063d712d.png

Film je snimljen po motivima romana "Tenkista", Ilje Bojaša. Drugi svetski rat se približava svom kraju. Teške borbe iscrpljuju obe strane. Ali što više napreduje sovjetska vojska, to se češće na bojištu pojavljuje nemački neuništivi tenk po imenu "Beli Tigar". Iznenada bi se pojavio iz dima na bojištu, i bez milosti uništio sve sovjetske tenkove. Zbog toga komanda donosi odluku da se napravi jedan ruski supertenk koji će moći uništiti "Belog Tigra".

***

Film je za svaku preporuku,

u poslednjim minutama lepo je sve rečeno,

a ja sam po preporuci prijatelja

odlučila da gledam ovakve filmove,

ruske kinematografije i nisam se pokajala :jok:

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Večeras sam odgledala još jedan ruski film :)

Poklon za Staljina (2008 )

poklonzastaljina_zpsd57a15f8.png

1949. godina. Novi talas brutalnih represija i kažnjavanja. Sedamdeseta je godina od rođenja Josifa Staljina. Radnja filma je smeštena u jedno malo selo u Kazahstanu, gdje žive muškarci i žene različitih nacionalnosti. Iako žive u progonstvu, daleko od svog doma i najbižih, ljubav se rađa kao i bilo gde na svetu. U međuvremenu, širom Sovjetskog Saveza spremaju se pokloni za Staljina.

***

nije ratni film poput onog od sinoć,

više je drama u pitanju,

ali mi se film zaista svideo...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...