Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Lincoln

220px-Lincoln_2012_Teaser_Poster.jpg

Bolje i da nisam.

Sumoran i depresivan i dosadan film u kojem nema nikakve radnje , to jest , cela radnja filma i dramatika u isto vreme je da li ce biti usvojen 13. amandman kojim se ukida ropstvo u Anerici ?

Zaobici ga u sirokom luku jer kada pocnes da ga gledas jedva cekas kraj ........a kraj je poznat.

Usvojen je amandman.

Srecan kraj.

Samo ga treba docekati.

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Django - odličan

Argo - usprkos brojnim zamerkama i kritikama diljem interneta meni super film. Dobro, možda nije za oskara ali iznadobijali su ga i veći promašaji.

The Intouchables (2011)

images?q=tbn:ANd9GcR84aLRA4a8jLay-ghVCj0

Francuski. Istinita priča o kvadriplegičaru i dečku koji neplanirano dobija posao kao pomoć u obavljanju osnovnih životnih funkcija. Optimističan, preporučujem.

Your Sisters Sister

l_1742336_236d4ea0.jpg

Priča o ljubavnom trouglu, ništa spec. ali može da prođe. Baš mi je lepotinja ova Emili Blant.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Liberal Arts (2013)

Priča o 35-ogodišnjaku koji se vraća na fakultet na kom je nekad studirao kako bi ispratio svog omiljenog profesora u penziju i upoznaje 19-ogodišnjakinju s kojom uspostavlja prisan odnos, sa svim problemima koje to sa sobom može doneti. Zanimljiv je film, zasnovan na klišeu ali sasvim gledljiv.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Double (2011)

Špijunski, o specijalnom agentu CIA (Ričard Gir) koji traga za poslednjim od sedam infiltriranih ruskih agenata iz osamdesetih za kojeg se dugo verovalo da je mrtav. Silom prilika u potragu mora u društvu ambicioznog mladog agenta koji deluje kao da je nedorastao zadatku... Zanimljiv film, ali je nešto falilo da utisak bude potpun, numem da opišem šta tačno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Gledala preksinoć na TV-1000 neki horor,bože ti sačuvaj,baš pred spavanje.

Neki ženski internat pokraj šume a šuma ih ubija,proždire...neke nastavnice veštice...

bože ti sačuvaj,celu noć sam košmare imala.:(

Na kraju ih jedna od učenica izvitlala sa sekirom,glave im ocfikarila...krvi do kolena,šišti na sve strane.:hahaha:

Izmenjeno od strane člana DzeS
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

The Numbers Station (Stanica za odašiljanje, recimo) (2013)

Dobar film. :uredu: O dvoje radnika u tajnoj i zvanično nepostojećoj bazi CIA u Evropi koja služi za kontaktiranje agenata na terenu putem šifara. Ceo razrađen sistem se raspada kada neovlašćena lica pošalju agentima sumnjive poruke neutvrđenog sadržaja, a njih dvoje se nađu u situaciji da vade kestenje iz vatre i otkrivaju duboko zakopane tajne jedno o drugom...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

A Good Day To Die Hard (2013)

Odličan! Akcija u stilu Džona Meklejna, ovaj put u saradnji s juniorom. Dugo sam čekao film, ali je vredelo. Smeštena u Moskvu i Černobil nakon što otac ode tražiti sina za kog veruje da je u grdnim problemima, a ispostavi se da je ovaj agent CIA na tajnom zadatku. Otac i sin kreću "da pobiju zlikovce", ali i da ponovo uspostave prekinute odnose. Ali, hej, to je Umri muški, tu priča nije ni važna. Totalna akcija! :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

12 Rounds 2 (2013)

Ako ste gledali prvi deo, znate šta možete da očekujete. Film nije nastavak prvog dela već nova verzija filma sa drugim glumcima i drugačijim zapletom. U glavnoj ulozi ovaj put medicinski tehničar koji pomaže nastradalima u udesu ne sluteći da će ga godinu dana kasnije to uvesti u igru za život i smrt. U 12 rundi naravno. Dobar je film, zanimljiva akcija.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...