Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Battle: Los Angeles (Bitka za Los Anđeles)

Film nije tako loš kako bi se dalo očekivati za "žanr" kojem pripada, a to je neka mešavina ratnog filma i naučne fantastike. Na grad Los Anđeles, kao i na mnoge gradove širom sveta počinje padati veliki broj meteora, za koje se ubrzo ispostavlja da i nisu baš meteori. Tuđini pokušavaju kolonizirati Zemlju. Nadjačana sa zemlje i iz vazduha, američka vojska ubrzo biva desetkovana i naterana na povlačenje iz Los Anđelesa. Ali, tu je mala grupica hrabrih vojnika koji pokušavaju uzvratiti udarac...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

mv5bmtczndk4ntq0ov5bml5b.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1568346/

Opis Filma

Pre četrdeset godina, Harijet Vanger nestala je sa porodičnog okupljanja na ostrvu koje poseduje moćni klan Vanger. Bogati Vanger unajmljuje novinara kome je karijera krenula nizbrdo, Mikaela Blumkvista, i neobičnu i veštu hakerku Lizbet Salander, da istraže slučaj. Kada ovaj istraživački par poveže Harijetin nestanak sa brojnim ubistvima koja su se dešavala pre skoro 40 godina, počinju i da otkrivaju mračnu i jezivu porodičnu istoriju.Film "The Girl With The Dragon Tattoo" igrana je adaptacija književnog blokbastera „Trilogija Milenijum“. Radnja filma bazirana je na prvoj knjizi, u originalu na švedskom "Män som hatar kvinnor" - Muškarci koji mrze žene, koja je širom sveta prodata u preko 50 miliona primeraka i postala svetski fenomen

Na kraju,kad sumiram,mogu reći da jejedan od boljih trilera i zanimljiva priča koju sam pogledao.Neka moja ocena između 1 i 10 je 7,5. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

The Ides Of March (2012)

Ne znam ni zašto sam ga pogledao, iskreno. Znao sam šta da očekujem i upravo to dobio. Mladi idealista radi kampanju za nominaciju za predsedničkog kandidata Demokratske stranke u SAD, čvrsto veruje u ideale koje zastupa čovek u čijem štabu radi. Tokom kampanje on shvata koliko je pohlepan i surov svet u kojem se nalazi, kao i da njegov idol i nije baš tako savršen kakvim se na prvi pogled čini... film nije katastrofalan, samo je predvidiv.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

017752.jpg

Dnevnik košarkaša

(The Basketball Diaries)

19003910_large.jpg

Biografska drama, SAD, 1995

Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta.

I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vezano s'tim, evo texta:

Ako mi je neko od glumaca bio odvratan, metiljav, gnjecav, svilen, peškast, to je među TOP 5 bio on. I tu odvratnost nisam krila.

Sada, posle ove uloge... povlačim sve što sam protiv ovog momka ikada rekla..

i kažem

ovo stvorenje me je glumom zabezeknulo, oduševilo, nateralo da zinem.. i da ne mogu satima da se pokupim.

Leonardo DiCaprio je - G E N I J E.

:srce:

tumblr_m4cb929jRe1r4c94wo1_500_large.jpg

tumblr_m3lw97lTHB1qzeo67o1_500_large.png

19003909_large.jpg

tumblr_lvt19tHseP1qjlapno1_500_large.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo mala napomena... ciklus filmova "americka pita" nekoliko diejlova... datira od prije 30-tak i vise godina...tada su bili pravi hit po svome sadrzaju...seksa naravno...a jos za tadasnje tinejdzere...volio bih da se jos neko prisjeti jer smo pribliznih godina...:lol::lol:

da ne bude spamovanja...evo zadnji film...djeci sam skidao 20-tak novijih filmova..."njihovih" i pogledao nekoliko...

ovome sam se bas nasimijao...:lol::lol:

lagan...pitak...zivahan i smijesan...i naravno americki hepiend...sa pridikom na kraju...:kez:

Mamurluk 2....:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Act of Valor (2012) (Delo hrabrosti, valjda)

Dobar akcioni film. Jedan od retkih u kom američki marinci ne uspevaju ubiti hiljade do zuba naoružanih stranaca, već i sami imaju dosta žrtava. Povezana grupa međunarodnih terorista ima razrađen plan o infiltriranju u američke gradove i aktiviranju razornih eksplozivnih naprava. Grupa marinaca u nekoliko uzastopnih akcija širom sveta spasava agente sa terena i pokušava ući u trag organizatorima napada...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako još jednom vidim ovakav film sa ocenom ispod 9.5, više nikad neću gledati filmove...

The Ledge (2011)

Ako volite filmove s akcijom, izbegavajte, ovde je nema. Ako hoćete da razmišljate o bitnim stvarima u životu, preporučujem i stavljam ruku u vatru. Čovek stoji na ivici krova zgrade i sprema se da skoči u tačno određeno vreme kako bi spasao život ženi koju voli. Policajac koji je i sam u teškom trenutku u životu i pun sumnje u sve u šta veruje pokušava da ga spasi. Slušajući životnu priču skakača, njih dvojica uspostavljaju odnos razumevanja i podrške. Donose sudbinske odluke. U pozadini priče je i odnos između ateiste i verskog fanatika koji je i doveo do scene na vrhu krova. Film je... nemam reči.

Divna priča o pravoj ljubavi kojoj nisu potrebne reči da bi znali da postoji. Za razliku od brojnih koje obiluju rečima, ali im nedostaju potvrde u realnosti.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Warrior (2011)

Jedan od najboljih borilačkih filmova koje sam video. Ne volim taj žanr, naročito ne ultimat fajting varijante, ali ovaj je više od običnog borilačkog filma. Ima priču. O porodici, o izdaji, o razočaranju, besu, žalosti za propuštenim, borbi za budućnost... mnogo elemenata. Zaista dobar film.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Take me home (Vodi me kući) (2011)

Simpatičan film sa preniskom ocenom na internetu, bar po mom mišljenju. Ilegalni taksista u Njujorku, kog su upravo izbacili iz stana jer nije platio kiriju, kreće na još jednu vožnju ulicama grada, kako bi skupio novac bar za to veče. U taksi ulazi žena koja je upravo uhvatila muža u preljubi (ili je bar ona tako mislila) i kojoj je otac umro na drugom kraju države i traži da "samo vozi, bilo gde"... Tokom filma i njihove vožnje koja dobija odredište, sve se menja. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...