Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

The Descndants

6qcxm0.jpg

Kluni se s ovim utrkuje za oskara. Dobar je film, nema se sta reci. Lik starije cerke odglumljen super. Snimljen na havajima pa obiluje dobrim fotografijama, no nije od onih koji vam drmaju temelje, tresu vas izgaca i to ali necete ni zazaliti zbog dva bacena sata ako ga pogledate. Ja bi mu oskara dala da se daje za poziranje i lepotanstvo ali za glumu njente.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Unknown (2011)

Film je jedan od boljih akcionih-špijunskih filmova koje sam video u poslednje vreme. Čovek, naočigled poznati naučnik i njegova supruga dolaze u Berlin na naučni skup iz oblasti biotehnologije. On treba da održi govor. Na aerodromu zaboravlja kofer i tu počinje zavrzlama. Vraćajući se po kovčeg, doživljava saobraćajnu nesreću i gubi pamćenje... Celu priču dosta kvari to što likovi govore na ruskom usred Berlina, iako ni naučnik, ni supruga, ni drugi bitni likovi nisu Rusi. Ako to zanemarimo, film je prilično dobar, svakako gledljiv.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uninhabited

5fohhc.jpg

Mladi par odlazi na odmor na pusto ostrvo, međutim, ubrzo shvataju da nisu sami...

Napet film koji vas drži u neizvjesnosti do samog kraja.

Po meni, odličan triler sa elementima horora i muzika mi se isto svidjela.

Preporučujem :ok:

Izmenjeno od strane člana pleSachica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

War Horse

MV5BMjExNzkxOTYyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwODA0

Bas mi se dopao.

Probudi emociju u coveku.

Prica o jednom konju.:)

Lepa prica , najvecim delom smestena u vreme prvog sv. rata ,

prica o ljubavi , prijateljstvu ,

gubicima , rastancima .........o tim putevima i krugovima....

Jedini sto bi zavrijedio oskara ali verovatno je Spilberg u ziriju pa nejde da zirira i da se takmići.. Super je film.

The Iron Lady

2ivodqe.jpg

Kad je u pitanju ova tema i ova glumica, losije od ovog nije moglo biti. Bas sam se razocarala.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

In Time

Film ima "onu" crtu iz Matrixa, crtu koja objašnjava i predviđa. SUmornu sliku stvarnosti prikazanu kroz elemente naučne fantastike. Negde i nekad u budućnosti, ljudi su postali besmrtni - starili bi do 25. godine, pa ostajali takvi za sva vremena. Ljudi su uveli način da tu stvar zakomlikuju. U 25. godini svaka živa osoba dobije godinu dana vremena, koje je prikazano na podlaktici u vidu zelenkastog časovnika koji odbrojava unazad. Za vreme radite, pa vam se dodaje, vremenom plaćate pa vam se oduzima. Kad vam istekne vreme - umirete. Bogati nikad ne umiru, siromašni se bore bukvalno za svaki minut života. Priča počinje kod jednog od siromašnih...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Trust

2mbvk8.jpg

Radnja filma prati američku porodicu u kojoj četrnaestogodišnja kćerka upoznaje svog vršnjaka putem chat-a. Nakon nekoliko mjeseci online druženja, odluči da dogovore susret. Problem je samo što dečko nije njen vršnjak, već odrastao čovjek koji je zadobio njeno povjerenje i iskoristio naivnost maloljetne djevojčice.

Solidna drama, nisu uzalud potrošena 2 sata.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Another Earth (2011)

another-earth.jpg

Prilicno cudan film, ali jedan od onih kad zelis ostati do kraja da vidis sta ce se desiti. Nekako mi nije do kraja razradjena ta ideja postojanja duplikata Zemlje, koja je od onog momenta kada smo saznali za nju, prestala biti sinkronizovana sa nama. U principu dobijas sansu da ako si nesto izgubio na ovoj, imas na onoj planeti...ali to sto ce vas biti dvije/dvojica gore, to ocito niko nije do kraja smislio. :beyond:

Nisam ostala PAF! poslije filma...ali moze se pogledati. Sad su izgleda ovi sbb kbb filmovi nekako in. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Danas...

Nemoguca misija 4... klasika

Parada...dobar film...

Juce...

Ratni konj...jako dobro uradjen ali mu fali neki "gic" da bude ekstra...

Poslednje dvije nedjelje...

devetak filmova novije produckije...uglavnom ono... oni se nesto kao mrze pa se uzimaju i to...nista spec. ali za kucnu varijantu solidno...:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sinoć gledao Nemoguću misiju, nisam ni izdržao do kraja. Prispavalo mi se. :lol: Klasika, što reče vojo. Preterivanje na kvadrat. Moš misliti, izašao napolje na 130. spratu Burdž al Arab i drži se magnetnom rukavicom za prozor. :roll: Ali, ona crnka... :crkoh::uzbud:

Film je dobar za ne razmišljati ni o čemu, dva sata čiste akcije i lepa glumica. I Tom Kruz, ako je ženama interesantan još uvek.... :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo ja gledam filmove ovih dana? Gledao malopre Thor, iz 2011. Sa ruskim zvukom, malo čudno iskustvo al' šta da se radi. :lol: Elem, film nije onako loš kako sam mislio. Ne volim te epske spektakle, naročito kad nemaju nikakve dodirne veze s realnošću, ali ovaj može da prođe. U pitanju je neka skandinavska legenda o bogu Thoru i čarobnom čekiću čiji naziv sam zaboravio. Cela priča je preseljena na Zemlju, gde je Thor proteran od strane svog oca jer je umalo izazvao nekakav pansvemirski rat koji bi uništio njegovu rasu. Zanimljiva priča, lepo snimljeno. Nerealno, al' nije bitno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

J. Edgar (2012), još jedan film koji me uverio da je Klint Istvud filmski genije! Stvarno je velika šteta za filmsku industriju što je ovaj čovek kasno počeo da se bavi režiranjem filmova. Tema filma mene inače ne bi ni zainteresovala, ali sam video ko je režiser pa odlučio da pogledam. Film je priča o životu J. Edgara Huvera, dugogodišnjeg direktora FBI, o tome kako je praktično osnovao i održao federalnu agenciju i izborio se za njen današnji status u SAD. Ali i o delu njegovog privatnog života koji je manje poznat... Jako lepo snimljeno, odličan film.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja. :)

Gledao sam najpre "Contraband" (2012). Dobar akcioni film, za razliku od mnogi koje snimaju u poslednje vreme. Počinje malo šablonski, ali ostatak je sasvim ok. Mlad i neiskusan krimos švercuje drogu iz Paname za narko boss-a i ostaje mu dužan. Suprug njegove sestre oseća se obaveznim da celu stvar ispravi. I sam se nekad bavio sličnim poslom, pa mu poslić koji namerava obaviti predstavlja dobru priliku da se podseti starih dobrih dana... dobar film.

Sinoć sam odgledao "Intouchables" - "Nedodirljivi" (2012) Priča o crncu iz pregrađa koji neočekivano dobija posao. Naime, treba da brine o nepokretnom multimilioneru kojem se dopao na razgovoru za posao. Nema iskustva, ali bespomoćnom čoveku daje volju za život i čini da radosnije prihvata život u kolicima. Njih dvojica vremenom uspostavljaju odnos prijateljstva i razumevanja, iz temelja menjaju život jedan drugome.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meeting Evil

2zf0kcx.png

Luke Wilson igra John-a, depresivnog nedavno otpuštenog trgovca nekretninama koji nudi da pomogne coveku ciji lik tumaci Samuel L. Jackson u vezi njegovih kola i to se sve završava tako što on biva umešan u strašno ubistvo, koje ga primorava da preispita sve u vezi njegovog života, ponašanja, ali i prirodu zla.

Godina proizvodnje: 2012

Režiser: Chris Fisher

Scenario: Thomas Berger Chris Fisher

Muzika: Ryan Beveridge

Uloge:

• Samuel L. Jackson kao Richie

• Leslie Bibb kao Joanie

• Luke Wilson kao John

• Peyton List kao Tammy

Reklamni video:

http://akas.imdb.com/video/screenplay/vi229613593/

neko kaze da je dobar neko da je trecerazredni...a moje misljenje je da je solidan...nisam bas protracio vrijeme gledajuci ga...ispunio mi je sat i po nije bio dosadan i to je to...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Karudijan, nije loš film, definitivno. Ja sam ga pogledao jer sam na IMDB video da ga je čovek smatrao jako duhovitim. Ima duhovitih detalja, ali film nije komedija. Crnac bez igde ičega ulazi u uštogljenu kuću da bi pomagao čoveku koji je nepokretan od vrata nadole... priča o prijateljstvu, o poverenju, o tome da razlike i nisu tolike kolikim se čine na prvi pogled. Prijatan film, stavlja osmeh na lice. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam mislio da film o čoveku obolelom od raka može biti zabavan, ali očigledno može. :lol: Film se zove 50/50, i nije interesantan 50/50, nego skroz. Lik je oboleo od raka, ima 50% šanse da preživi i ponaša se i oseća kao da se ništa ne događa, dok se prijatelji i roditelji ubiše da ga uteše i da mu možda poslednje dane života učine ugodnim. U nekim momentima sam se histerično smejao... :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...