Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Who The Fuck Is Miloš Branković

Ono kao, "težak" film. Kao, trebalo je da se zamislim nad njim. Kao, odslikava današnje društvo. tRt.

Jedino pozitivno je sam početak filma :andjeo:. Ima tu i scena koje bi trebalo da budu šokantne i teške, ali meni su bile smJešne. Vlalukin prosečan. Glavna glumica :balavi:. Premalo dijaloga. Po ko zna koji put glavni junak od šonje postane profi killer dok si reko ašoV.

Od 1 do 10, ocena 3. :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Nije bezbol nego americki fucbal. :aham

A nije ni američki fudbal, nego ragbi. :aham:

Ja sam gledao The Karate Kid, ovaj novi sa Džeki Čenom. Nije loš, za popodnevnu razbibrigu. Original je bio daleko bolji, možda zato što je tad bila sveža priča, a sad unapred znaš šta će se i kako dogoditi. Nešto je nedostajalo u celom doživljaju, u svakom slučaju. Karate (tj. kung-fu) scene su prilično neubedljive i prekratke. Ko ne očekuje mnogo od filma, i želi samo da se razonodi - samo napred! :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije poslednji koji sam gledala, ali jeste poslednji koji me ostavio "without daHa".

Dan Obuke

http://www.youtube.com/watch?v=caqE0DY5t_8&feature=player_embedded

Standardno fantastičan DeJnzel VOšington.. alias AlonSo

( koga, malo je reći volim.. čak i kada glumi uloge po svemu (karakteru, navikama, postupcima, metodama) slične našim gospodarima(prstenova) i (dRti)kapsovima)

u pratnji "žutokljunca" Itan HoUkA... alias DžejK HojtA

(koji mi je na početku iš'o na nerve kao vezana vreća.. da bi me malo po malo osvaj'o.. i oduševiJo do te mere, da sam uživala u svakom trenu syebavanja Alonsa)

Mslm.. tema klasika.. ameriChka borba dobra i zla :zeva:

ali ova dva glumca su uspela da me i s'tom davež temom, bukvalno zakucaju uz ekran.

Odličan FilM 74426680.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Black Snake Moan (Uzdah crne zmije)

Ovaj čovek (Lorens Fišburn) zna kako odglumiti određene likove, pa to ti je. Ovde je neka čudna mešavina verskog fanatika, napaćene duše i dobrog komšije koji pomaže devojci koju nikad nije video da prebrodi ozbiljne psihičke probleme koji vuku korene iz detinjstva. Čini to na prilično nekonvencionalan način, ali pronalazi put ka njenoj duši. Interesantan film, vredi ga pogledati.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Hangover 2 (2011)

Gledali ste prvi deo? Ovaj je LUĐI! :hahaha: Film je Hangover 1 pomeren za celu lestvicu nenormalnosti. Priča je manje-više ista, samo se drugi lik ženi, radnja je smeštena u Filipine i Indoneziju, a neverovatni zapleti (ili da kažem raspleti?) se nižu jedan za drugim. Glavna rečenica u celom filmu je "What the fuck?", posle nje sledi najneverovatniji niz događaja koji možete zamisliti. Urnebesna komedija!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Another Year

anotheryearpos.jpg

Jedna moja, ne znate je vi, bi ovaj film proglasila sampionom nedogadjanja nicega ali ja volim ovakve filmove. Znaci, ni jedan ispaljen metak, niko nije otet, ranjen, nista lepo selo lepo gori, lepa krv lepo lipti i ostale tendencije i pretendencije.. 1 zivotan film koji takodje kaze da starost nije za seka-perse, porodicni odnosi, snadjenost i nesnadjenost u ovom svetu.. Odlican.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaci, ne znam kad mi se poslednji put desilo da sam ovakav film (po)gledala do kraja.. ne mogu se ni odlucit jel dobar, jel los, vrjedi li ga gledat.. prva asociacija sto mi pade na pamet - Donnie Darko.. ma nemam vam ja pojma, odgledajte i ne odustajte u roku pola sata..

http://www.imdb.com/title/tt1220214/

Al svidZa mi se bar poruka... ljudi ne bi trebali da se boje jer strah.. strah je *ebena stvar..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Certified Copy

mv5bmjayodexnjexnv5bml5.jpg

Lepa Zilijeta lepo prica engleski, francuski i italijanski.. Lepi predeli, Toskana, dobra fotografija..

Radnja: Njih dvoje u srednjim godinama, on pishe ona galerishe.. provode dan u italijanskom gradicu raspravljajuci o umetnosti..

Rezirao i napisao scenario Abas Kiarostami. Malko sam se smorindjala. :zeva:

Mozete ga i nepogledati komotno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Certified Copy

mv5bmjayodexnjexnv5bml5.jpg

Lepa Zilijeta lepo prica engleski, francuski i italijanski.. Lepi predeli, Toskana, dobra fotografija..

Radnja: Njih dvoje u srednjim godinama, on pishe ona galerishe.. provode dan u italijanskom gradicu raspravljajuci o umetnosti..

Rezirao i napisao scenario Abas Kiarostami. Malko sam se smorindjala. :zeva:

Mozete ga i nepogledati komotno.

meni zvuci u redu

mislim,to -film o malim ljudima,film ni o cemu

sta mu zameras ?

btw...ja skidam preko aresa i nema ga :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

meni zvuci u redu

mislim,to -film o malim ljudima,film ni o cemu

sta mu zameras ?

btw...ja skidam preko aresa i nema ga :(

I meni je zvucao u redu, cak i jeste u redu prvih 15tak minuta dok ona i klinac odlaze na klopu, njihov razgovor itd.. Medjutim od momenta kada on dolazi kod nje u galeriju, a to je otprilike 15ti minut filma pa narednih sat i po je izreceno uzasno puno texta a posle gledanja sam imala utisak da mi film nista nije ispricao, o nekom dotachinjanju da ne govorim.. Dobro, ne mora svaki da dotakne ali ovaj niti dotakne, niti zabavi, nit nasmije.. Nisam mu videla svrhu.

Mozda se nisam jasno izrazila u prvom javljanju ali film je tisucu svjetlosnih milja daleko od malih ljudi. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Animal Kingdom

Animal_kingdom_poster_thumb.jpg

Ovaj mali sto sjedi na sredini covera, nakon smrti majke, dolazi da zivi sa sishavshom s uma babom i 4 ujaka koji se bave kriminalom.

Solidan scenario, odlicna gluma i tehnicki gledano 1 dobar film. Ali..

Jedva sam cekala da se zavrsi, valjda nisam bila u fazonu da se uzivljavam u tudje mentalitete, a s mojim zivotom blage veze nema.

Ko voli tu (pijenje, drogiranje i sedjenje na ladan beton) tematiku moz da pogleda..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Too Big To Fail (2011)

Film koji odražava realne događaje iz sredine 2008. godine i pretnju totalnim kolapsom svetske ekonomije. U žiži je tadašnji sekretar Trezora SAD, Henri Polson, koji pokušava spasti nekolicinu investicionih banaka (koje su "too big to fail" - prevelike da bi im bilo dozvoljeno da propadnu), ali da izbegne direktnu finansijsku injekciju. Uz članove svog tima vodi bitku u kojoj birokratama pokušava objasniti kolika je stvarna opasnost i pronaći način da pomogne bankama da ne propadnu, ali i da ih ne učini još većim.

Vredi pogledati ako vas interesuju stvarni događaji vezani za svetsku ekonomsku krizu. Teško je govoriti o kvalitetu samog filma, jer je on u drugom planu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...